"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 001
  • 405
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 958
Игуанка, Hugхляба го има в по-големите магазини ,Фантастико със сигурност,немски,вакуумиран,"Fitness" се казва, има няколко разновидности, с ядки, с трици и т.н, много ми е любим на мене, обаче е малко скъп, 2.90лв и има много дълъг срок на годност, около 6месеца, но пробвай го, наистина е страхотен Peace

Изглежда така, а има един нов на Нилана, който е също зърнен, много е хубав, ако искаш пробвай и него и най-накрая, подобен като вкус е и Бонус- коноп Hug

# 301
galiq_82@ ми от седмица  #Crazy

Поръчах си обяда и вечерята  Hug
Закуска : Активиа + 3в1
За обяд : Сирене по радомирски / сирене, чушки, домати, гъби, яйце, масло / 350 гр.
За вечеря т.е. късна закуска към 17:30-18:00 ч. : Мешана салата 300 гр.

# 302
  • Мнения: 3 050
ммм вероника марс вкусничко  Heart Eyes Grinning
жедира   bouquet много мерси!  Hug  Hug Виждала съм го, а след като се отвори има ли такъв срок. Аз постоянно си нося бонус или друг, в приятелят ми, защото там на почит е белият хляб и аз по едно време постоянно хапвах там такъв ooooh! Tired Абе аз затова си стоя у нас че там може да надебелея... както готви майка му Laughing ама той нищо не лепва, само аз Crazy

# 303
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Хей, сладурки, пак съм аз. Много ми е криво днес, имам нужда да си излея душата. Не съм доволна от мерките и теглилките днес, та чак до рев стигнах #Crazy Егати, не мога да повярвам, че базирам чарът и самочувствието си на някакъв тъп кантар. Дори милото ми каза, че ще вземе да скрие всички шивашки метъри и кантарът ми барабар с тях Simple Smile Много са ми отслабнали ангелите, имам апетит като за олимпийско. Утре се очертава много горещо време, та замисляме ходене на плаж с бутилка изстудено шампанско и оттам нататък се сещате. Май ще увелича спорта, тези калории трябва да се горят някъде smile3511 cry

Иле, джедирка вече ти е дала информация за хляба, наистина е много вкусен (поне на мен). Сега вече и Скорпето ще знае какво имам предвид 'голяма филия клисав ръж хляб' Simple Smile.Много се радвам, че танцуваш, продължавай така Praynig

Сати, не си много кг-ми. Поздравления за режимността  bouquet

галче, страхотни снимки, направо не мога да се нарадвам на малката принцеса, толкова пораснала изглежда Shocked Работата е твоя, щом я искаш!  bouquet

# 304
  • Мнения: 1 599
 iguanka  успех на контролното

Aia коя е твоята диетка?

Режимите на Ипократис

jedira  в хладилника ли го съхраняваш хляба? С такъв срок на годност май е доста евтин... аз моя всяка седмица хвърлям понеже само аз ям черен..много интересен изглежда ще взема да мина да си го купя


# 305
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
jedira  в хладилника ли го съхраняваш хляба? С такъв срок на годност май е доста евтин... аз моя всяка седмица хвърлям понеже само аз ям черен..много интересен изглежда ще взема да мина да си го купя

Аз моя не го съхранявам в хладилник, а добре опакован си стои в кутията за хляб. Моят вече стои от около 2 седмици там, въпреки че се води органичен (био).

# 306
  • Мнения: 1 384
Ей ме на да попиша докато ми поизсъхне пилинг маската на фейса  hahaha

QN4E, не се отпускай много, че резултите ти бяха страхотни, нека си останат такива и защо не още надолу  Wink  bouquet

Chocolata
, уф, миличка, ако знаеш колко добре те разбирам. И аз съм същата. Чувсттвам се добре, мисля си "свалила съм" качвам се на кантара и  Shocked дето се вика света ми се срива  ooooh! Наистина не трябва да е така. Решението сама си го намерила - разумно хранене и спорт  thumbsup А този хляб,който си го показала го гледах, нали живея все пак в Германия, та много калории ми се видяха  на мен, в сравнение с обикновения  Rolling Eyes Аз попринцип не ям хляб от 4,5 години, ама като приключа с Дюкан и там каквито и да е диети искам да хапвам по малко и хляб, ама не БЕЛ ЛЕБ  Laughing


galiq_82, ама моля ти се  Embarassed аз такива работи не правя  Innocent   Joy А Дени толкова много е пораснала, прекрасна е  Heart Eyes


Сати
, браво за режимността. А колко кг искаш да станеш   bouquet

iguanka
, мерси за пожеланията   bouquet

Айде аз изчезвам, че така ми се опъна лицето вече  Laughing

# 307
  • Мнения: 1 599
jedira  в хладилника ли го съхраняваш хляба? С такъв срок на годност май е доста евтин... аз моя всяка седмица хвърлям понеже само аз ям черен..много интересен изглежда ще взема да мина да си го купя

Аз моя не го съхранявам в хладилник, а добре опакован си стои в кутията за хляб. Моят вече стои от около 2 седмици там, въпреки че се води органичен (био).

това от същият хляб ли е? Аз също не обичам да го слагам в хладилника, по принцип си взимам бонус (това продават в нашият магазин) но той след 3-тият ден е мухлясал... и това направо ме убива през 3-4 дни хвърлям хляб

# 308
  • София
  • Мнения: 2 958
....
Сати
, браво за режимността. А колко кг искаш да станеш   bouquet

.......
[/color]

Искам на първо време да видя за по-трайно 5-цата на кантара, после конкретно 55 -56 , а след това... Joy ще го мисля. Wink

Aia , понеже и аз у дома съм единствената, която яде Бонус - Монус...и т.н , си взимам от този фитнес , който е с по 3 филийки , но по-големи от обикновения .Струва към 1,30лв, зависи откъде го купуваш. И го съхранявам в хладилника.

# 309
  • Мнения: 3 050
ая ние поне имаме 2 кучета и те м`уат всичко Party
Ще погледна за хлебчето Mr. Green спагетите ми свършиха, но пак ще купя-много съм доволна.
мило шоколадче недей така, как може да се ядосваш за това-виж колко хора държим на теб. Не съм те познавала преди, но това което виждам е че много добре се справяш с балансираната храна, спорта(което на мен ми е голяма трудност все се изморявам), знаеш страшно много неща а аз се възхищавам на хора, които се учат, приемат съвети и също така се интересуват от всичко свързано с организмът им. Защото покрай работата си видях и колко неграмотни и ограничени хора има... и така и не успях да разбера как може човек да не го интересува нещо свързано със самият му организъм... ooooh! в много от случаите съм обяснявала, но на стените...
Така че си пример за човек с добра биологична култура ако може да се каже така.  Grinning  А това е началото. Сигурна съм че утре ще си по-добре и няма да се връзваш на кантарЮ  Hug Надявам се че ме разбираш и не съм досадила, ако е така ще го изтрия и ще си зашия устата hahaha  Hug  Hug с много мили чувства ти го казвам.  Peace
(каквото и да си мислиш аз пак ще вземам от твоят пример пък  Crossing Arms  Crazy  Laughing  Hug  Hug  Hug Heart Eyes )
гушки 
тикве паднах да се хиля  Crazy с тая маска, често правя и аз така Mr. Green но този път прах в почивката между постовете Wink

# 310
  • Мнения: 958
Утре се очертава много горещо време, та замисляме ходене на плаж с бутилка изстудено шампанско и оттам нататък се сещате. Май ще увелича спорта, тези калории трябва да се горят някъде smile3511 cry
Шоколадчеее, Hug, аз ли не се сещам, но оттам нататък не ми звучи като нещо калорично, даже ми прозвуча като горене на калории SmileПожелавам ти да си изкараш много хубаво и съм сигурна,че ще изглеждаш невероятно, не си разваляй настроението с мерки и теглилки, ти толкова много постигна в това отношение, сега само му се радвай Hug Hug Hug

# 311
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Обичам ви, момичета Heart Eyes

Айче, ако погледнеш назад ще видиш, че говорим за един и същи хляб Peace

джедирка, че покрай шампанското апетита ще ми се отвори, особено като става въпрос за пиене посред бял ден Embarassed Mr. Green Хах, стана ми много весело след твоя пост, верно, не стига че ще си пека д-то в в компанията на любимият, а и се оплаквам на всичкото отгоре ooooh! Laughing

Тикве, това жените сме странна порода, толкова да са ни промити мозъците понякога #2gunfire Благодаря Heart EyesАз бял хляб не ям от много, много години, случва се по изключение, но много рядко. Ям пълнозърнест само като тост на закуска с нещо си понякога също, но не редовно. А този клисавия има около 140кл за една филия хляб и върви супер на супичка (или както го ям сега с котидж), не се подувам от него и засища. Освен това ги продават в разфасовки със сурови слънчогледови или тиквени семки, предполагам че в дойчето изборът е дори по-голям Grinning Каква маска за лице ползваш и доволна ли си? Я, издай тайната на красотата си Simple Smile

Иле, и ти и Тиквето и джедирката ми напълнихте душата, много ти благодаря и на теб, миличка, за подкрепата и куражът, които ми даваш  bouquet

П.С. Днес съм си в къщи, пъна се тука над едни учебници, така че ще ме с'Винявате за спаменето Blush

# 312
  • Мнения: 3 050
А хич няма да се срамуваш, то така си разпускаме Party аз тук с Мац се каня да спинкам, ама преди това ще зяпам филмче и ще чопля семки че ми се ядат  Crazy  Hug ама ще се срамувам по-късно Blush Mr. Green

# 313
  • Мнения: 1 384
Chocolata, от теб човек винаги може да получи ценнта информация. Благодаря   bouquet А маската не е нищо осовено на орифлейм боровинка.  Crazy

iguanka, почини си хубаво, заслужи си го  Wink   bouquet

# 314
  • Мнения: 1 599
Сати и аз същият го ям ама аз най-много по 1/2 филия на ден ям и това ми е за 6 дни... обикновено на 3тия - 4тия ден е мухлясал! А в хладилника колко време издържа?

iguanka  добро решение е.... ама в нас не си представям и куче да имам ... едвам успявам да изчистя от малкия.. В нашите живеех в къща и там редовно от балкона хвърлях по нещо за тях

Chocolata сори не бях прочела... хареса ми хляба на снимка...  Hug Относно яденето на хляб аз въобще не обичам да ям... преди да почна да се храня здравословно даже и не близвах... както и месо де  Laughing

направих едно 20 мин тренировка на степера... ще трябва след малко още 20 да направя, че от няколко дни никакъв спорт

Общи условия

Активация на акаунт