Сексуалният субект "мъж", като обект на избор?

  • 4 168
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 984
Не се стягай, Кифла.

Ще подмина оправданията и ще кажа само, че за мен не е курва такава жена, но явно тук има много хора за които е.

Това, че повдигнах въпроса за 14годишните не бива да ви притеснява. Всяка жена е била момиче.

Лис, ти и на немски да започнеш, смятам, ще бъдеш пряма и красноречива.

Отправените ми нападки ще подмина.

# 46
  • Мнения: 516
Говорите си на различни езици.
Аз не виждам, къде се оправдава Кифлата.

# 47
  • Мнения: 139

 И всъщност идеята е до колко изборът на мъж е подчинен на сексуалното привличане и до колко адекватността на този избор е подчинена на редовността на правене на секс, т.е. жената на суша по-бързо и по-лесно ли подбира ?

Мисля, че изборът на мъж би трябвало да е в пряка връзка със сексуалното привличане.
Незнам вече доколко и дали се правят компромиси в тази насока за сметка на материалното благополучие.
Oт друга страна пък, платежоспособните мъже са почти винаги по атрактивни Mr. Green
Колкото до избора на мъж от жена, която по някакви причини е на сухо, дали е по-бърз и по-лесен, не мога да кажа каквото и да е, ако не знам причините, поради които е така ......

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 14:52 от anna i mamma

# 48
  • Мнения: 9 865
Има различни хора, едни подбират, други не. Не съм се чувствала 'на сухо' и не съм перенебрегвала елементарното си изискване индивидът да ползва членоразделна реч преди и след акта, а също така да може да си вижда половият орган без да повдига 'пояс' с две ръце. Толкова. Правила съм секс за една нощ, определенията си ги държа в рамка.

# 49
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не забравяйте, обаче, че хубавият секс е предимно в главата ви. В този смисъл, най- добрият сексуален партньор на жената е мозъкът и. Sunglasses
Именно. Сексуалното привличане трябва се случва като игра. Трудно ми е да си представя, че някое тяло само по себе си може да провокира. Вие като гледате голи мъже възбуждате ли се от гледката на чистата голота? Какво разбирате под сексуално привличане, първо това трябва да се разясни..
Защото, ако наредиш  голи красавици, девет от десет мъже ще го вдигнат и те това имат предвид под сексуално привличане. А ако се изтипосат голи мъжаги пред вас, нищо неговорещи, колко от вас ще се възбудят?

Моооже, моооже!
Аз.  Mr. Green

Разбира се, че едно хубаво мъжко тяло е възбуждащо, естествено че ме възбужда и провокира, естестествено, че като го гледам си представям как би било в леглото. За мен сексуално привличане е точно това - като го видиш, като му вдъхнеш аромата да си готова да си легнеш с него. И за съжаление хубавият секс не е само в главата ми, щото ако беше хич нямаше да имам нужда от мъж, един вибратор щеше да ми е достатъчен.

 А сега можеш да ми пратиш голите красавци, аз ще си избера 2-3ма по мой вкус и ще си ги ползвам със здраве, пък те може и да не говорят.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 448
[. А ако се изтипосат голи мъжаги пред вас, нищо неговорещи, колко от вас ще се възбудят?
Да ти кажа има мъже, които изобщо не искам да ми говорят, като ги видя как изглеждат. Wink

# 51
  • Мнения: 4 965
Не забравяйте, обаче, че хубавият секс е предимно в главата ви. В този смисъл, най- добрият сексуален партньор на жената е мозъкът и. Sunglasses
Именно. Сексуалното привличане трябва се случва като игра. Трудно ми е да си представя, че някое тяло само по себе си може да провокира. Вие като гледате голи мъже възбуждате ли се от гледката на чистата голота? Какво разбирате под сексуално привличане, първо това трябва да се разясни..
Защото, ако наредиш  голи красавици, девет от десет мъже ще го вдигнат и те това имат предвид под сексуално привличане. А ако се изтипосат голи мъжаги пред вас, нищо неговорещи, колко от вас ще се възбудят?


Моооже, моооже!
Аз.  Mr. Green

Разбира се, че едно хубаво мъжко тяло е възбуждащо, естествено че ме възбужда и провокира, естестествено, че като го гледам си представям как би било в леглото. За мен сексуално привличане е точно това - като го видиш, като му вдъхнеш аромата да си готова да си легнеш с него. И за съжаление хубавият секс не е само в главата ми, щото ако беше хич нямаше да имам нужда от мъж, един вибратор щеше да ми е достатъчен.

 А сега можеш да ми пратиш голите красавци, аз ще си избера 2-3ма по мой вкус и ще си ги ползвам със здраве, пък те може и да не говорят.  Mr. Green


И аз, и аз!

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 11:40 от azaf

# 52
  • Мнения: 5 940
Бих ви пратила голи красавци да ви докарам сутрешна съботна възбуда, ама някак си не ми е трябвала  и не ми помага подобна стимулация и не знам къде са подобни сайтове..
В крайна сметка явно няма полово разграничение при сексуалното обектиране или субектиране. Някои им трябва едно, други друго. За мен истински хубавият секс се случва единствено с мъж, който ми е интересен и физически, и иначе. Не мога да си представя да не се случва нещо и на друго ниво извън чисто телесното. Това не означава, че не съм правила целенасочено секс за една нощ. Само, че никога не съм я докарвала до това състояние "мъж да е, хубав да е, стига толкоз" .  За това, за което вие говорите, може спокойно да свърши работа и някоя добре подбрана кукла от специален магазин.

# 53
  • Мнения: 3 447
Колкото по-дълго съм била "на сухо", толкова по-трудно ми е било да си легна с някого. Не се сещам да съм правила изцепки, продиктувани от сексуален глад. Виж, от емоционален глад съм правила много.

# 54
  • Мнения: 9 991
Колкото по-дълго съм била "на сухо", толкова по-трудно ми е било да си легна с някого. Не се сещам да съм правила изцепки, продиктувани от сексуален глад. Виж, от емоционален глад съм правила много.
По точно и аз немога да се изразя, 100 % и моето мнение е такова.

# 55
  • Мнения: 4 965
Колкото по-дълго съм била "на сухо", толкова по-трудно ми е било да си легна с някого. Не се сещам да съм правила изцепки, продиктувани от сексуален глад. Виж, от емоционален глад съм правила много.

Мдааа, емоционалният глад е мноооого по-страшен и води до далеч повече глупости и проблеми.
Аз съм живият пример в момента - вече месец се боря да преодолея "измислени" чувства, породени от емоционален глад... И още се чудя колко глупава съм била да ги допусна...

# 56
  • Мнения: 139
Не си падам по красиви, мускулести мъжаги.
Чудно ми е обаче, дали упражняващите професията жиголо- скъпоплатените  пичове, които струват незнам си колко евро на час, остават някога на сухо  Rolling Eyes Wink

# 57
  • Мнения: 2 448
Не мога да си представя да не се случва нещо и на друго ниво извън чисто телесното. Това не означава, че не съм правила целенасочено секс за една нощ. Само, че никога не съм я докарвала до това състояние "мъж да е, хубав да е, стига толкоз" .  За това, за което вие говорите, може спокойно да свърши работа и някоя добре подбрана кукла от специален магазин.
Явно е, че наистина не можеш да си го представиш, щом като можеш да предложиш подобно нещо (кукла). Между красив безмълвен мъж и кукла приликата е никаква. А ти като си различна от такъв тъп жени, защо искаш да ни разбереш, че и съвети да ни даваш? Аз не давам съвет на никоя, която не усеща нещата като мен. Хубаво е повече жени да чувстват нещата като теб, че красивите мъже са малко. Wink

# 58
  • Мнения: 5 940
 pasinet, какви съвети ти давам, бе жена? Просто правя сравнение, можеше и с картина, и със скулптура да сравня..

# 59
  • Мнения: 17 546
Когато ти се иска да отпериш някой мъж го отперваш смело и безотговорно. Проблема на повечето жени е че като им хареса секса с някой мъж почват да си мислят че са намерили мъжът с главно "М". Пък то не е така.
Мне е точно така във всички случаи. Зависи за какви цели си търсиш мъж. Само за секс, за секс и съжителство, или само за съжителство по определени причини, пък секса да е там някакъв... Обикновено обекта на сексуални щения е снажен, мъжествен, с излъчване на лошо момче  (поне повечето жени се зазяпват в такива или пък съдя по себе си Rolling Eyes ). Този, с който повечето от нас са решили да споделят живота си не е задължително да е такъв, защото някои жени си мислят, че такъв не би бил добър съпруг. Ами не е вярно и това. Или поне не е правило. Най-готиното съчетание е да имаш мъж до себе си, който е бил и е обект на сексуалните ти желания, който се е оказал добър спътник в живота и с който правите добър секс и след години съжителство Grinning И не е неизпълнимо!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт