Сексуалният субект "мъж", като обект на избор?

  • 4 173
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  Та идеята на темата идва от особеното състояние на най-добрата ми приятелка, която по определени причини е лишена от редовно упражняване на сексуалния си живот пълноценно. Та в този си период погледа й към мъжкото съсловие е изцяло и първоначално подчинен на сексуалното привличане, като начало, а после на всички предполагаеми очарования като характер и тн.
 И всъщност идеята е до колко изборът на мъж е подчинен на сексуалното привличане и до колко адекватността на този избор е подчинена на редовността на правене на секс, т.е. жената на суша по-бързо и по-лесно ли подбира ?

# 1
  • Мнения: 516
  т.е. жената на суша по-бързо и по-лесно ли подбира ?
Задаваш отговори, Кифло. Освен, ако жената не е съвсем на суша. Т.е. ползва помощни средства.

# 2
  • Мнения: 3 423
Тоест, жената на сухо дали подбира,
както когато не е на сухо, така ли е?
И като жената е на сухо, дали всеки
мъжки индивид събужда у нея желание?
Хм. Странни приятелки имаш, признавам.

# 3
  • Мнения: 2 792
 Дона Флор и нейните двама мъже, но всъщност идеята да естествения подбор не е ли точно това, оплитането на феромоните и хормоните, защо тогава го отбягваме заблуждавайки се, че други неща са по-важни. Първосигналния сексуален избор не били бил най-логичния, но не най-обяснимия?

# 4
  • Мнения: 516
Уважаема, Кифла, нека разграничим сексуалният обект от субекта спътник. За съжаление всички робуваме на обществени морални норми и по тази причина бъркаме добрия секс с добрия брак. Обикновено първото е част от второто, но не са равнозначни. От друга страна комерсиализмът на нашето време дава насоки към пренебрегването на добрия секс за сметка на добрата банкова сметка. В резултат на което имаме много материално извисени и сексуално незадоволени съпруги, респективно спътници. По тази точно причина ДиС процъфтява.

# 5
  • Мнения: 212
Уважаема, Кифла, нека разграничим сексуалният обект от субекта спътник. За съжаление всички робуваме на обществени морални норми и по тази причина бъркаме добрия секс с добрия брак. Обикновено първото е част от второто, но не са равнозначни. От друга страна комерсиализмът на нашето време дава насоки към пренебрегването на добрия секс за сметка на добрата банкова сметка. В резултат на което имаме много материално извисени и сексуално незадоволени съпруги, респективно спътници. По тази точно причина ДиС процъфтява.

Признавам че от дълго време търся нещо за което да се хвана че имаме едно и също мислене с Доня Флор и мъже те й и най-сетне попаднах на това й мнение.
Дръжа да отбележа че моето мнение напълно съвпада с гореизложеното за което съм радостен че все пак може би има нещо общо между нас с Доня Флор и мъжете й....

# 6
  • Мнения: 2 792
Уважаема, Кифла, нека разграничим сексуалният обект от субекта спътник. За съжаление всички робуваме на обществени морални норми и по тази причина бъркаме добрия секс с добрия брак. Обикновено първото е част от второто, но не са равнозначни.
Да, де ама точно там е въпросът, дали пък точно този дето ти се иска да изплющиш, защото точно в момента нямаш време да робуваш на норми, нрави  и всякакви други подразбиращи се, няма да е най-удачния?  Не тушираме ли сексуалния си подбор до единия път, в този форум, това може да бъде определено и като дискриминация.

# 7
  • Мнения: 46 492
Да чукам на глава  smile3537 на сухо не съм оставала (ех, бЕх млада и Убава Whistling), но по наблюдение сред познати, напротив, стават все по-претенциозни  newsm78

... Не тушираме ли сексуалния си подбор до единия път, в този форум, това може да бъде определено и като дискриминация.

Това мога да го оборя  Simple Smile конкретно за мъжа ми, бях сигурна, че ще е за единия път, но излезе друго, не съм дискриминатор   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 212
Да, де ама точно там е въпросът, дали пък точно този дето ти се иска да изплющиш, защото точно в момента нямаш време да робуваш на норми, нрави  и всякакви други подразбиращи се, няма да е най-удачния? 

Обикновенно мъжът който ти се иска да изплющиш веднага на улицата даже, в 99% от случаите не става за нищо друго освен за плющене. Ако ще е само за плющене - ОК няма проблеми. Доня Флор искаше да каже че мъжът за секс и мъжът за семейство са две различни неща и почни никога не съвпадат. Това важи и за жените с пълна сила.
Идеалната жена сексуален обект която привлича всички мъже около себе си като магнит и пръска сексапил наляво и надясно почни никога не става за майка на децата ти.

# 9
  • Мнения: 765
 Цял ден ми се иска да кажа нещо умно и най-накрая намирам подходяща тема, но вече е късно.
 Ще се изразя просто - когато искам секс и го искам много, критериите  Grinning ми към място , начин и продължителност са снишени, но не и към евентуалният ми партньор. Колкото и да е сухо, все гледам да не е дебел, много плешив и прекалено тъп.

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 00:57 от барабалекс

# 10
  • Мнения: 152
предлагам да има тема за използването на "Й"...  Crazy
таз' буква браткооооооооооо , всеки я пецка когат' и къдет' я хване...  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 792
Обикновенно мъжът който ти се иска да изплющиш веднага на улицата даже, в 99% от случаите не става за нищо друго освен за плющене.
Борисе, искаш да си коментираме желанието за плющене на жени или да ми обясниш как точно трябва да се чувствам като имам желанието да отперя някой мъж, изясни се най- сетне трудно ми е да коментирам в тази неяснота.

# 12
  • Мнения: 212
Борисе, искаш да си коментираме желанието за плющене на жени или да ми обясниш как точно трябва да се чувствам като имам желанието да отперя някой мъж, изясни се най- сетне трудно ми е да коментирам в тази неяснота.

Добре изяснявам се. Когато ти се иска да отпериш някой мъж го отперваш смело и безотговорно. Проблема на повечето жени е че като им хареса секса с някой мъж почват да си мислят че са намерили мъжът с главно "М". Пък то не е така.

# 13
  • Мнения: 46 492
предлагам да има тема за използването на "Й"...  Crazy
таз' буква браткооооооооооо , всеки я пецка когат' и къдет' я хване...  Mr. Green

Бива, но първо си оправи пунктуацията   Wink

# 14
  • Мнения: 2 792
 Борисе, проблемът ти е, че нищо не разбираш от жени, опитах се да ти го кажа по меко.
Директно казано, това което ми вменямаш, няма нищо общо с действителността ми.
Не разваляй темата с неадекватните си опити да обясниш как се чувстваме и какво искаме. Гледай на себе си като на обект, до момента се държиш като отблъскваш такъв.

Общи условия

Активация на акаунт