За сексуалния нагон при жените

  • 17 480
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Борисе, не се опитвай да преразказваш въпроса ми в нова тема, така и така се видя, че не зацепваш за какво става въпрос....

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами аз мисля, че и на повечето мъже не им е все едно с коя.


  Както на мъжете, така и на жените не им е все едно с кого.Трябва да има привличане!

# 17
  • Мнения: 4 965
Ами аз мисля, че и на повечето мъже не им е все едно с коя.
Да, случвало ми се е секс за една вечер, но не защото много ми е е преебало, а защото например въпросния мъж ме е привлякъл, а не е ставал за нищо друго освен за секс примерно. Не е речено, че като правиш секс с някой трябва да останеш с него до живот, понякога си е само за разпускане.


  bouquet
Много точно казано.

# 18
  • Мнения: 2 448
Чета в началото на форума  Имен ден на: Борис, Боряна, Борислав ,
Ами честит имен ден Борка .

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво му е странното на сексуалния нагон на жените? Какво, да не живеем в Средновековието? Жената ако няма мъж, няма гадже, значи няма и на кого да изневерява и от морална гледна точка няма никакво противоречие. Свободна е да прави каквото и с когото иска точно толкова, колкото и всеки мъж.

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 12:22 от RadostinaHZ

# 20
  • Мнения: 1 455
Не не ми се е случвало да изпадна в състояние в което ми е все едно с кой ще е... Naughty
Винаги подбирам...пък ако няма за подбиране,има и други начини Wink

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В такива тежки състояния не съм изпадала и никога не съм търсила мъж заради идеята да правя секс.

# 22
  • Мнения: 10 758
В предишния си живот явно съм била мъж Mr. Green

ЧИД, Боре Hug

# 23
  • Мнения: 2 829
Не не ми се е случвало да изпадна в състояние в което ми е все едно с кой ще е... Naughty
Винаги подбирам...пък ако няма за подбиране,има и други начини Wink

 Peace Peace Peace Peace


ЧИД Борис!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 17 546
Чакам да ми мине... че иначе лошо Blush

# 25
  • Мнения: 1 447
Със сигурност има жени,забиващи за една вечер!
Иначе няма какво да забиете,Вие мъжете...
Що се отнася до мен,не не съм от този сорт!

И аз съм същата

# 26
  • Мнения: 4 965
Само не ми е ясно защо на мъжете, които забиват гадже за 1 нощ, им се /едва ли не/ възхищават какви са мачовци и се оправдават с "нагона", а жените се заклеймяват като к...?! Нали и мъжете, и жените сме част от "играта"... Не може да се играе само от единия пол...

# 27
  • Мнения: 1 447
Само не ми е ясно защо на мъжете, които забиват гадже за 1 нощ, им се /едва ли не/ възхищават какви са мачовци и се оправдават с "нагона", а жените се заклеймяват като к...?! Нали и мъжете, и жените сме част от "играта"... Не може да се играе само от единия пол...
И аз съм си задавала доста често този въпрос.Мъжете търсят такива жени,а след това оставия тази к .... още първата вечер си легнах с нея

# 28
  • Мнения: 2 070
По начина, по който описваш за мъжете - не, не ми се е случвало ей така да се събудя или да ми се прииска както си стоя, трябва да има все пак обект наблизо. Може и да съм в овулация ако ми се е приисквало, знам ли. Но чисто биологично не. Горките мъже дето само това им е в главите. Мен трябва да ме пипнат, за да ми дойде желанието.

Понеже темата се е развила в посока - забивка за една нощ с непознат - веднъж ми се е случвало, бях много пияна, флиртуваше ми се, сваляше ми се, бях студентка. Но не беше заради секса, ами по-скоро от скука или не знам и аз от кво. След раздяла с гадже, след драми, сигурно, за да освободя напрежението. И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам. И като по филмите - не му помня името.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 212
И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам.

Аааа щом се е скъсал да те търси значи си се представила на супер ниво нищо че си била пияна. Или може би точно поради това Simple Smile Що не вземеш да пробваш пак да видиш дали още става по тоя начин - пияна и за една нощ.... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт