За сексуалния нагон при жените

  • 17 481
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 212
Скоро не съм задавал сексуална тема. Пък и е петък та рекох че е крайно време Simple Smile
Често съм си задавал следния въпрос:
Както всички знаем при мъжете има едно особено състояние което често се описва с думите "Ебе ми се та чак две не виждам" или пък "Толкова много ми се "спи" че ми е все едно с коя" Това състояние е много лошо защото мъжът не мисли за нищо друго а само за това. Обикновенно в такива случаи мъжете отиват в някоя дискотека или бар с надежда да забият нещо за една вечер...

Въпросът ми е: При вас жените има ли го това състояние описано по-горе, толкова ли е силно както при мъжете че да не можете да мислите за нищо друго освен за това и какво правите в такива моменти (ако ги има де). Отивате ли в някой бар да забиете нещо за една вечер, използвате стария и надежден метод "Хей ръчички, хей ги две" Simple Smile или стискате зъби и чакате да ви мине.

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 01:25 от Борис

# 1
  • Мнения: 2 309
Със сигурност има жени,забиващи за една вечер!
Иначе няма какво да забиете,Вие мъжете...
Що се отнася до мен,не не съм от този сорт!
Забивам до живот!!!

# 2
  • Мнения: 4 555
Това със секса за една нощ не го разбирам  Rolling Eyes
Самата настройка, че ще е за една нощ не ми е ясна като екстра.
Ако ти хареса много другият, пак ли няма да го потърсиш, само защото си се самонавил, че е за един път? Все едно тръгваш с нагласата, че този така и така няма да ти хареса, така че няма да си струва да "повтаряш" с него.

# 3
  • Мнения: 2 386
Случвало ми се е, няма да си кривя душата.
Но преди брака.  Wink

# 4
  • Мнения: 1 062
Има го това с желанията и с нагона, обаче от доста години "забиването" на сексуални обекти за една нощ го няма  Simple Smile. Омъжих се. Сега като ми се появи това непреодолимо желание за секс... чакам милото да си дойде с голяяямо нетърпение.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Случвало се е да забия мъж със ясното съзнание,че ще е за една нощ.Не съм тръгвала на бар специално за това,но ако някой ми е направил впечатление,дали със физика дали с нещо друго,се е случвало.

# 6
  • Мнения: 1 165
Обичам да оставам насаме с греховните си помисли Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Случвало ми се е преди брака. Blush
Много ми беше приятно усещането,неизвестното.
Напора на въпросния ''хормон'',състоянието в което изпадах...
Хубаво беше,ключова дума ''беше''!

# 8
  • Мнения: 2 475
Ха-ха-ха.Наистина отдавна не си пускал сексуална тема.
Разбира се че понякога имам непреодолимо желание за секс.Но не е като при вас мъжете,има значение с кой.
Никога не съм ходила по баровете с цел еднократна забивка.
А и лично при мен,желанието за секс не идва самоцелно.То се появява заедно с мъжа,който ще го провокира.

# 9
  • Мнения: 3 423
Една моя позната германка ходи всяка седмица
на дискотека с цел да се надене на някой и друг
непознат мъж. Жената е семейна, има две деца,
красива е, умна е, в детството е била обладавана
от някакъв роднина, хормонът сега яко я друса, и
не й пука от това с кого ще ляга през уикенда. Не
я поощрявам, не я обвинявам, щом й харесва, нека
живее живота си така, както го разбира. Може би
има нужда от всичко това, за да се чувства добре.
Представете си обратното, да й се иска, и да не й
се случва, да не би да е по-добре. Пушачите също
се изнервят, като не им влиза никотин, чувала съм.

# 10
  • Мнения: 4 965
Случвало се е да забия мъж със ясното съзнание,че ще е за една нощ.Не съм тръгвала на бар специално за това,но ако някой ми е направил впечатление,дали със физика дали с нещо друго,се е случвало.

И съм имала връзки за по една нощ. Преди да се омъжа.
Сега се е случвало да ми се прииска, но още удържам фронта  Crazy... до следващото идване на сърбина в България, може би...

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 10:22 от azaf

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Случвало ми се е, няма да си кривя душата.
Но преди брака.  Wink

 На мен също, човешко е! Simple Smile

 Хубави спомени имам, не съжалявам.Човек трябва да пробва от всичко.Но тези връзки са препоръчителни преди брака Simple Smile

   Не си падах по супер ангажиращите и обвързващи връзки.Сега съм си седнала здраво на д-то.Но никога не се знае до кога..........................нагон, хормони, чувства..........понякога сме безсилни пред тях.

# 12
  • Мнения: 122

....Както всички знаем при мъжете има едно особено състояние което често се описва с думите "Ебе ми се та чак две не виждам" или пък "Толкова много ми се "спи" че ми е все едно с коя" Това състояние е много лошо защото мъжът не мисли за нищо друго а само за това. ....

... приятелю, в такива крайни състояния дето да съм губил говор и картина не съм изпадал... но ти благодаря за пояснението, че докато се разхождам по улиците всички знаем, че това е така...

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 10:34 от Нали Мъжете Не Плачат

# 13
  • Мнения: X
Не може да ми е все едно с кого. Трябва да ме привлича, иначе си има ..уреди за тая работа Whistling

# 14
  • Мнения: 2 448
Ами аз мисля, че и на повечето мъже не им е все едно с коя.
Да, случвало ми се е секс за една вечер, но не защото много ми е е преебало, а защото например въпросния мъж ме е привлякъл, а не е ставал за нищо друго освен за секс примерно. Не е речено, че като правиш секс с някой трябва да останеш с него до живот, понякога си е само за разпускане.

# 15
  • Мнения: 2 792
 Борисе, не се опитвай да преразказваш въпроса ми в нова тема, така и така се видя, че не зацепваш за какво става въпрос....

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами аз мисля, че и на повечето мъже не им е все едно с коя.


  Както на мъжете, така и на жените не им е все едно с кого.Трябва да има привличане!

# 17
  • Мнения: 4 965
Ами аз мисля, че и на повечето мъже не им е все едно с коя.
Да, случвало ми се е секс за една вечер, но не защото много ми е е преебало, а защото например въпросния мъж ме е привлякъл, а не е ставал за нищо друго освен за секс примерно. Не е речено, че като правиш секс с някой трябва да останеш с него до живот, понякога си е само за разпускане.


  bouquet
Много точно казано.

# 18
  • Мнения: 2 448
Чета в началото на форума  Имен ден на: Борис, Боряна, Борислав ,
Ами честит имен ден Борка .

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво му е странното на сексуалния нагон на жените? Какво, да не живеем в Средновековието? Жената ако няма мъж, няма гадже, значи няма и на кого да изневерява и от морална гледна точка няма никакво противоречие. Свободна е да прави каквото и с когото иска точно толкова, колкото и всеки мъж.

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 12:22 от RadostinaHZ

# 20
  • Мнения: 1 455
Не не ми се е случвало да изпадна в състояние в което ми е все едно с кой ще е... Naughty
Винаги подбирам...пък ако няма за подбиране,има и други начини Wink

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В такива тежки състояния не съм изпадала и никога не съм търсила мъж заради идеята да правя секс.

# 22
  • Мнения: 10 758
В предишния си живот явно съм била мъж Mr. Green

ЧИД, Боре Hug

# 23
  • Мнения: 2 829
Не не ми се е случвало да изпадна в състояние в което ми е все едно с кой ще е... Naughty
Винаги подбирам...пък ако няма за подбиране,има и други начини Wink

 Peace Peace Peace Peace


ЧИД Борис!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 17 546
Чакам да ми мине... че иначе лошо Blush

# 25
  • Мнения: 1 447
Със сигурност има жени,забиващи за една вечер!
Иначе няма какво да забиете,Вие мъжете...
Що се отнася до мен,не не съм от този сорт!

И аз съм същата

# 26
  • Мнения: 4 965
Само не ми е ясно защо на мъжете, които забиват гадже за 1 нощ, им се /едва ли не/ възхищават какви са мачовци и се оправдават с "нагона", а жените се заклеймяват като к...?! Нали и мъжете, и жените сме част от "играта"... Не може да се играе само от единия пол...

# 27
  • Мнения: 1 447
Само не ми е ясно защо на мъжете, които забиват гадже за 1 нощ, им се /едва ли не/ възхищават какви са мачовци и се оправдават с "нагона", а жените се заклеймяват като к...?! Нали и мъжете, и жените сме част от "играта"... Не може да се играе само от единия пол...
И аз съм си задавала доста често този въпрос.Мъжете търсят такива жени,а след това оставия тази к .... още първата вечер си легнах с нея

# 28
  • Мнения: 2 070
По начина, по който описваш за мъжете - не, не ми се е случвало ей така да се събудя или да ми се прииска както си стоя, трябва да има все пак обект наблизо. Може и да съм в овулация ако ми се е приисквало, знам ли. Но чисто биологично не. Горките мъже дето само това им е в главите. Мен трябва да ме пипнат, за да ми дойде желанието.

Понеже темата се е развила в посока - забивка за една нощ с непознат - веднъж ми се е случвало, бях много пияна, флиртуваше ми се, сваляше ми се, бях студентка. Но не беше заради секса, ами по-скоро от скука или не знам и аз от кво. След раздяла с гадже, след драми, сигурно, за да освободя напрежението. И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам. И като по филмите - не му помня името.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 212
И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам.

Аааа щом се е скъсал да те търси значи си се представила на супер ниво нищо че си била пияна. Или може би точно поради това Simple Smile Що не вземеш да пробваш пак да видиш дали още става по тоя начин - пияна и за една нощ.... Simple Smile

# 30
  • Мнения: 2 070
И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам.

Аааа щом се е скъсал да те търси значи си се представила на супер ниво нищо че си била пияна. Или може би точно поради това Simple Smile Що не вземеш да пробваш пак да видиш дали още става по тоя начин - пияна и за една нощ.... Simple Smile

Е що да пробвам като не ми е интересно. За ставане - сигурно става, но е и скучно. Не мерси - фалшива водка, Студентски град, фалшиви взаимоотношения, махмурлук и неловко мълчание на сутринта.

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е що да пробвам като не ми е интересно. За ставане - сигурно става, но е и скучно. Не мерси - фалшива водка, Студентски град, фалшиви взаимоотношения, махмурлук и неловко мълчание на сутринта.
Втресе ме Sick

# 32
  • Мнения: 3 694
Имам си го нагона- периодично. Но, като повечето жени, съм спец в преодоляването на непреодолими неща. Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 408
Поне за мен секса не е само физическо изживяване, което значи, че не ми е все едно с кого ще го правя  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 070
В предишния си живот явно съм била мъж Mr. GreenЧИД, Боре Hug
това ли ти е оправданието Wink Joy

# 35
  • Мнения: 6 990
Ем, случвало ми се е, преди брака. Laughing
Всъщност, аз си мислех, че и с мъжа ми няма да се видим никога повече.

# 36
  • varna
  • Мнения: 676
Случвало се е да забия мъж със ясното съзнание,че ще е за една нощ.Не съм тръгвала на бар специално за това,но ако някой ми е направил впечатление,дали със физика дали с нещо друго,се е случвало.


Аз съм за!Не виждам нищо неестествено в това,като за предпочитане е мераклиите да не са обвързани.

Общи условия

Активация на акаунт