изпаднах у дилема

  • 2 814
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
Много ми се иска, да кажа, че бих тръгнала, но се сещам как се чуствах, когато дъщеря ми беше на антибиотик  Sick. Но пък и много зависи от гледачите - аз няма на кой да я оставя за повече от 2-3 часа нпр. тъй че, няма как да имам доверие на някой друг.

# 16
  • Мнения: 266
Стягай багажа и заминавайте!Не се знае кога ще излезе такава възможност за почивка! travel
Утре заведи децата на проверка за да бъдеш спокойна,дай добри указания на гледачките и отивай да се забавляваш.
всичко ще бъде ок,приятно изкарване 1dating

# 17
  • Мнения: 478
Всеки сам си преценява. Зависи и от детето ако е в стадий на оздравяване не се притеснявай, но ако сега "втасва" аз лично не бих тръгнала. Още ми е прясно последното боледуване на малчо. Е нямаше как да не съм  с него.
Накратко:  За няколко часа вдигна 38,5 и след като с нищо не успях да я сваля викнах лекар - гнойна ангина и отит! След като си изповръща АБ (Зинат) отивам и при педито - Аугментин, след 2 дни лечение Т падна, отивам на работа и след няколко часа разтройство - ужас. Айде пак в нас и като почна едно акане едно мрънкане, обезводняване дето се вика на прага на Инфекциозна сме и детето се обрива, алергия и така...
Както и да е това беше кошмар, но освен мен на дали някой друг би се справил (ни мъжо, нито мама и др.). Извинявам се за дългия разказ. Мисълта ми е че има болести и болести. Прецени в последния ден как му е състоянието. Аз също не съм ходила на почивка от 2004г. (града не съм напускала) и мен мъжо ми е обещал юни за цели 2,3 дни да ме заведе някъде ама да видим.
Стискам палци малките да се оправят и да изкарате една незабравима почивка  Hug

# 18
  • Мнения: X
Минзухар, накратко:
Щом си намерила две жени, които да  гледат децата  докато вас ви няма, значи имаш доверие на тези жени. А щом им имаш доверие, а и децата вече са по-добре... Събирай багажа, жено!!  Винаги можеш да се върнеш предсрочно, но колко шансове ще имаш да заминеш?!

Да, аз бих тръгнала.

 siana_ , разстройството при детето ти  може да е било от Аугментина. При него се появява като страничен ефект. Wink

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 21:22 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 985
Заминавааааам  Party

Не се притеснявай толкова,на децата ще им мине,а ти ще си прекараш чудесно Peace
Аз на твое място изобщо не бих се замислила Wink

# 20
  • Мнения: 7 201
Имаш време да видиш дали се оправя детето Grinning
Peace И ако имаш достатъчно доверие на гледачките?!(бабите ли са?) Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 292
Заминаваш, естествено.  Grinning За всеки случай посъветвай се отново с лекар и стягай багажа.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
НА децата бързо им минава, спокойно. Според мен утре всичко ще е наред и в неделя ще си далече от тук:) Маалко ти завиждам (благородно) и ти желая приятно прекарване!
Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Багажът и марш на почивка   car003

# 24
  • Мнения: 2 131
Уфф, и мен би ме човъркало, определено. Не знам какво да те посъветвам, защото знам какви терзания щях да имам, ако бях в твоята ситуация. То много зависи и кои са жените, които ще гледат децата.  Grinning
Пожелавам всичко да е наред, децата да се оправят бързо и да си изкарате страхотно   bouquet!

# 25
  • София
  • Мнения: 17 591
Аз не бих тръгкала.
Но съветът ми е да го направиш...

# 26
  • Мнения: 6 441
Минзухар, накратко:
Щом си намерила две жени, които да  гледат децата  докато вас ви няма, значи имаш доверие на тези жени. А щом им имаш доверие, а и децата вече са по-добре... Събирай багажа, жено!!  Винаги можеш да се върнеш предсрочно, но колко шансове ще имаш да заминеш?!

Да, аз бих тръгнала.

 
И аз мисля така  Peace

# 27
  • Мнения: 3 621
НА децата бързо им минава, спокойно. Според мен утре всичко ще е наред и в неделя ще си далече от тук:) Маалко ти завиждам (благородно) и ти желая приятно прекарване!

 Peace

# 28
  • Мнения: 1 428
Багажът и марш на почивка   car003
Приятна почивка  Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 260
Още ли не си сабрала багажа?
Боже като чуя за екскурзия и .....
В крайна сметка има GSM-и Simple Smile
Заминаваййййййййййййййййййййййййййй

Общи условия

Активация на акаунт