Любим десерт

  • 14 664
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 416
  Един от любимите ми сладкиши е торта ''Тръбички с вишни''.
  В скоро време ще й дам и рецептата.
  Обожавам домашни ''Наполеон",''Медовик",Ябълки в тесто(мммммммммм! Heart Eyes),всякакви пайове.....

# 16
  • Мнения: 3 621
Моя любим десерт е крем карамел , и на шоколад трудно устоявам  Embarassed

# 17
  • Мнения: 7 416
  Забравих да добавя "Шоколадовата лава",която не съм готвила ,но съм опитвала няколко пъти.Невероятно изискано-вкусен сладкиш!
 

  Но,в отговор на един от въпросите ти........ Naughty като че ли,няма десерт,на който не бих могла да устоя,колкото уж безгранично и да обичам сладкото. Wink

# 18
  • Мнения: 1 794
Кремчетата eat

Селма, и аз му бях хвърлила окото на това, ама, викаш, не става... значи да не се захващам по-добре  Rolling Eyes

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
торта "Гараш"...... не мога да и устоя!  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Торта  Гараш,Рафаело,крем карамел,мляко с  ориз,и   турския   му  варианат. и Един   шахматен  сладкиш.

# 21
  • Мнения: 7 416


Селма, и аз му бях хвърлила окото на това, ама, викаш, не става... значи да не се захващам по-добре  Rolling Eyes
   Къде съм казала,че не става? newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 1 794


Селма, и аз му бях хвърлила окото на това, ама, викаш, не става... значи да не се захващам по-добре  Rolling Eyes
   Къде съм казала,че не става? newsm78 newsm78 newsm78

 Embarassed Embarassed Embarassed неправилно съм изтълкувала това
  Забравих да добавя "Шоколадовата лава",която не съм готвила ,но съм опитвала няколко пъти.Невероятно изискано-вкусен сладкиш!

# 23
  • Мнения: 7 416
     Laughing Laughing Laughing
     Опитвала съм да ям.Вече се разбрахме,curly sue! Peace

# 24
  • Мнения: 655
ами на всички торти и кремчета,в които има заквасена сметана-луда съм по нея #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 269
Любим десерт..? Само един ли? Heart Eyes
Шоколад и шоколадови торти( домашни) и сладоледи. Мързеливите ми ореховки също никога не ни омръзват! Peace Много са вкусни! Ето рецептата:

           МЪрзеливи ореховки:

   300гр орехи
  3 яйца
   200 гр захар
   200 гр брашно
   125 гр разтопено краве масло
   лъжица какао

 Прави се гъста смес и се пече на умерена фурна до порозовяване, в намаслена и набрашнена тавичка. Още преди да е изстинало се реже на малки квадратчета и се подреждат в красиво. По желание се ръсят с пудра захар.
 Hug

 

# 26
  • Мнения: 24
Obi4am vsi4ko sladko no nai-mnogo  Tiramisu obojavam go.

# 27
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 615
Труден въпрос за човек, който в ресторант започва да чете менюто от страницата с десертите и поръчва основното в зависимост от избрания десерт Simple Smile.
Може да се каже, че харесвам всичко с шоколад - по-горе споменатата "Шоколадова лава" е един от предпочитаните ми, торта "Гараш", Швaрцвалдска торта...
Много обичам и Тирамису, и един френски сладкиш с ягоди (fraisier се казва), чийзкейка на Старбъкс...
Нещото, обаче, на което не бих могла да устоя са т.нар. "макарони" (и по-специално парижката им разновидност) - на базата на белтък и бадемово брашно с различни аромати.

# 28
  • Мнения: 7 416

Много обичам и Тирамису, и един френски сладкиш с ягоди (fraisier се казва)

     Дайте ми рецепта за това прекрасно сладкишче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  И него съм го яла,но нямам представа,как се приготвя. Sad А е фантастичен!!! thumbsup thumbsup thumbsup
   Rotsa,снимката е убийствено хубава! Grinning

# 29
  • Мнения: 4 358

Много обичам и Тирамису, и един френски сладкиш с ягоди (fraisier се казва)

     Дайте ми рецепта за това прекрасно сладкишче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  И него съм го яла,но нямам представа,как се приготвя. Sad А е фантастичен!!! thumbsup thumbsup thumbsup
   Rotsa,снимката е убийствено хубава! Grinning

И аз и аз искам рецепта за френския сладкиш. На първо четене така като гледам има блат отдолу, после нещо май с маскарпоне или извара ще да е и отгоре на захарно покритие ми прилича.

Рецептата плийййййййййййййййз Praynig

Общи условия

Активация на акаунт