Любим десерт

  • 14 654
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Имате ли любим десерт, на който просто не можете да устоите?

Защо го обичате толкова много?

Дайте и рецепта, снимки, ако има.

# 1
  • Мнения: 5 001
Много са....
Крем-карамел
мляко с грис
мляко с ориз
крем - ванилия (ама домашно приготвен)
крем питата на Кампари
бисквитена торта
"Добуш" торта
еклери... 

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:28 от TheNMaster

# 2
  • Мнения: 1 122
Домашен каприз
Линзер
Фъч
Палачинки
Скалички


Ето тук са рецептите: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260129.0

# 3
  • Мнения: 5 977
Любим не бих казала, че имам. Обичам да похапвам разнообразни десерти. Витаги гледам да приготва нещо ново, което не съм опитала. Като погледна назад във времето, повечко сладкиши съм правила... Ето тук може да  видите част от тях http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217339.0

# 4
  • Мнения: 4 435
Не мога да устоя на почти всичко щом е сладко.И все пак обожавам добре направени чийзкейкове,крем "Брюле",невероятният пай Банофи на Цецето ето тука има нейна снимка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257461.msg6314984#msg6314984. Обичам еклери също така,крем карамел и всичко с кокос.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 789
От десертите на мен всичко май ми е любимо, но предпочитани са ми:
Крем-карамел
Крем Дипломат
Сладък салам
Сладкиш Карпати
Сладкиш Пингуен ( това май само във Франция го има)
Макарони
и още...
 и още.....

# 6
  • Мнения: 899
Ягодова торта, чийзкейкове и изварени десерти - изварена торта с праскови, кезе с вишни и т.н. Крем брюле с вишни, крем карамел и тестени рула с крем и стафиди.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Козунак. За предпочитане с орехи и стафиди и да е по-сладичък  Mr. Green.

# 8
  • Мнения: 4 358
Любим не бих казала, че имам. Обичам да похапвам разнообразни десерти. Витаги гледам да приготва нещо ново, което не съм опитала

 

обожавам добре направени чийзкейкове,крем "Брюле, Обичам еклери също така,крем карамел и всичко с кокос.

Точно така съм и аз Peace - и напоследък върл фен на леки торти със свежи кремчета на сметанова основа или крем наподобяваш мусовете Peace
Не обичам тежки и много сладки десерти - въпреки че понякога така ми се дояжда точно Реване или толучбички - добре напоени Peace

# 9
  • Мнения: 407
Баварски крем
Крем карамел
Крем брюле

# 10
  • Мнения: 1 174
Тортата с рулата на Лео.Обичам я леко сиропирана,а крема винаги търпи подобрения.

# 11
  • Мнения: 793
За мен това са печените ябълки и сливи.
Ябълките се пекат цели - само се издълбава малък отвор на мястото на дръжката, в който се слага парче масло и малко захар. Пекат се в тавичка с малко вода. Сливите се режат на половинки - махат се костилките. Поръсват се със захар, канела и парченца масло и се пекат в намаслена тавичка.
Иначе обичам локум и фурми за десерт  Heart Eyes

# 12
  • варна
  • Мнения: 1 830
Крем карамел.В къщи всички много го обичаме и го правя поне по веднъж в седмицата Wink

# 13
  • Мнения: 7 201
Всичко,в което има шоколад. Embarassed
Много обичам също еклери и бисквитена торта.

# 14
  • Мнения: 7 474
Торта Гараш  Mr. Green, другите са ми в подписа  Laughing
Но от тях, може би ябълковия сладкиш с карамел най ми харесва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт