Обичате ли да се гримирате-23

  • 19 398
  • 551
  •   1
Отговори
# 30
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323

Тути не се вижда много хубаво но мисля ,че е добре Hug

Ей няма да минем без такива емотикони от гости #Crazy
Като не ви харесва не гледайте или поне не си давайте мнението Close
Зачитайте старанието на хората ,моля ви Close

# 31
  • Мнения: 1 418
Голяма работа!Аз така или иначе не ползвам грим,просто
опитах нещо и исках да го покажа.Повече от ясно е,че
няма да участвам.Стихията ми е в косите,не в грима.
И Хубавка като е толкова отворена,ми нека се покаже!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 780
Май ще имаме нови попълнения в конкурса, супер. Аз тук едва ли ще имам някакъв шанс, но може да пробвам. Предусещам, че ще бъде много красив конкурс.  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 777
Един ден ме няма - нямах нет... Влизам в старата тема - чета, чета... отговорих и никой не пише повече... Проверявам - нищо.. Друг път на старите теми има линк към новите  Rolling Eyes Както и да е... по някое време на русата ми главица и просветна, че никой не пише тъй като има нова тема, та тръгнах да я диря  Joy Е - открих ви, което доказва, че понякога и блондинките мислят...  Flutter Записвам се и аз  Blush
Доби, много автентично с този шал - и аз вчера като се снимах си направих фередже  Laughing Joy

# 34
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Доби, много автентично с този шал - и аз вчера като се снимах си направих фередже  Laughing Joy

Дай снимки да те видим Hug
kaSsisS ще чакам с нетърпение гримът ти  bouquet Heart Eyes

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Доби, хубав стайлинг Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 5 289
Един ден ме няма - нямах нет... Влизам в старата тема - чета, чета... отговорих и никой не пише повече... Проверявам - нищо.. Друг път на старите теми има линк към новите 
Съжалявам грешката е моя,сега ще се поправя.
Всъщност вече е заключена темата.

# 37
  • Мнения: 777
Карчева - няма проблем Wink нали съм от умните блондинки, та се светнах  Laughing Това, че косата ми е руса не ме прави много автентична арабка всъщност, но се надявам да се гледа гримът, а не косата  Blush
Доби, по-късно ще кача няколко снимки от първия ми опит  Peace

# 38
  • Мнения: 2 448
И на мен много ми допадна. Обичам да се гримирам и мисля добре се справям, мо за арабски грим нямам достатъчно хубави мигли, а не съм си слагала изкуствени.   Simple Smile Но ще следя с интерес.

# 39
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И на мен много ми допадна. Обичам да се гримирам и мисля добре се справям, мо за арабски грим нямам достатъчно хубави мигли, а не съм си слагала изкуствени.   Simple Smile Но ще следя с интерес.

Ако само миглите са ти проблема , не се притеснявай Hug
Не е задължитено да имаш изкуствени или хубави дълги мигли за да участваш Peace
Моите никак не са хубави,но това не ми пречи да се включвам в конкурсите Rolling Eyes
Хубаво е да се включат все повече нови момичета,така че смело напред Hug

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Това, че косата ми е руса не ме прави много автентична арабка всъщност, но се надявам да се гледа гримът, а не косата  Blush
Тури кърпа Flutter

# 41
  • Мнения: 1 081
И аз да се запиша  Laughing
Доби  харесва ми грима ти, поздравления     bouquet
ако не изпусна срока може и аз да се пробвам ...
Имам едно въпросче .... изкуствени мигли позволени ли са ???

# 42
  • Мнения: 777
Това, че косата ми е руса не ме прави много автентична арабка всъщност, но се надявам да се гледа гримът, а не косата  Blush
Тури кърпа Flutter
Турих...  smile3521 ама се подават кичури отдолу...

# 43
  • Мнения: 957
Давай да гледкаме неРахова

# 44
  • Мнения: 777
Ето ви да гледкате: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224855&photo=50 - от тази снимка до края...
Засега няма да качвам в сайта за конкурса, тъй като може да сътворя нещо друго за оставащото време  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт