Кучките си лаят...кервана си върви - част 3

  • 14 232
  • 204
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ай стига сте спали вече...баси и мързеливите кучки сте станали Twisted Evil
Аз пак дудна за ей тоя хотел http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2579#pic...така или иначе ние отиваме там.
СтУен на Милената вече е прикоткан за каузата...снощи ми каза, че идват. Милената е навита като свинска опашка Mr. Green
Други?

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 21:48 от Хера

# 1
  • Мнения: 806
Здравейте $ стари $ дружки Hug
Христос Возкресе  Grinning
Как сте? Heart Eyes
Как изкарахте Великден? Аз бях на гости на родителите ми в Пазарджик, видях се и с приятелки и си прекарах страхотно Grinning
Дея,Стра4и малките ви са страхотни кукли - многоооооо целув4ици-да са Ви живи и здрави Hug
Леи4ка много  Hug
Аз по4ивам до сряда,така 4е по-4ести4ко ще пиша сега.
Целувки на вси4ки    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Дзак!

# 3
  • Мнения: 4 362
Ако е скоро,мен не бройте,аз съм със счупен крак,пращамм малката при баба и и ще си почивам  Whistling Whistling

# 4
  • Варна
  • Мнения: 841
Ако е скоро,мен не бройте,аз съм със счупен крак,пращамм малката при баба и и ще си почивам  Whistling Whistling

К'о направи бе жина ???

А и не мисля, че ще е скоро... поне месец ще се туткаме

# 5
  • Мнения: 4 362


К'о направи бе жина ???

А и не мисля, че ще е скоро... поне месец ще се туткаме

Играх футбол  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Хера, ние ходихме на почивка по-миналото лято там. Има и плюсове, и минуси.
За 5-те дни в които бяхме там нямаше една вечер, в която да има вода, спираха я поради авария, поне така обесняваха от ходела - Жулиета, собственичката.
Ресторанта е добър, готвят вкусно, но менюто не предлага кой знае какво. Освен това, ако искате вечер да хапвате там- трябва предварителна резервация, нищо че сте гости на хотела, заето ли е- оправяйте се.
Спалното бельо се сменя само на поискване, чистене и хигиена- също. ако не им кажеш да ти преметат стаята- ще си ходиш в прахоляка.
Иначе като цяло е голямо спокойствие, ние бяхме в апартамента на втория етаж с терасата, точно срещу язовира.......размазване тотално Peace
За хапване- Диамант и Орфей (това е като селска кръчма, но храната е вкусна и поднесена с мерак)
Късмет и да си изкарате добре! Peace

# 7
  • Мнения: 1 226
Хареса ми заглавието.Може ли и аз да се вклю4а при ку4ките? hahaha Joy Joy

# 8
# 9
  • Мнения: 1 226
Дея да не би да обидих някой  newsm78.Или пьк не приемате нови попьлнения? newsm78

# 10
  • Мнения: 4 362
Дея да не би да обидих някой  newsm78.Или пьк не приемате нови попьлнения? newsm78

syjalqvam,skapa mi se kredora,zatova pi6a na latinica.
Ne ,ne si obidila nikoj,prosto na6ata tema si e takava umrqla  Tired
Ne znam kak da obqsnq,za6toto moje da si ot momi4etata ,koito sa do6li v "iskam bebe "sled men i se poznava6 sys drugite ku4ki
Ta,po princip temata e za momi4etata,koito mnogo dylgo wreme sme se zadyrjali tuk,nqkoj sme o6te ot 2004 g. i si poznavame i kytnite zybki  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 226
Аз от 8 години го 4акам това бебе.Преди време пишех в проблемни.Факт е, 4е не сьм писала толкова 4есто.

# 12
  • Мнения: 4 362
Аз от 8 години го 4акам това бебе.Преди време пишех в проблемни.Факт е, 4е не сьм писала толкова 4есто.

 Hug edno leko rajdane i zdravo bebe ti jelaq
Zatova pisah,4e moje da ne te poznavam,za da ne te zasegna,no predpolagam sys drugite momi4eta se poznawa6 sigurno.

# 13
  • Мнения: 1 226
Не ги познавам,но не ми се вярва да сте затворено общество.Все пак - весели празници от мен, и бьрзо оздравяване на кра4ето.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 841
Нашето "общество" е нещо като "отчетни 2004/05", знаем си и кътните зъби

Общи условия

Активация на акаунт