на море в св. Влас

  • 16 941
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 857
Самият Свети Влас е едно село, да не останете разочаровани- няма нищо интересно за гледане. МНого хора на тясно място. Иначе хотелите са наистина за хвалене.
Не съм съгласна,ама никак! GrinningПросто си е до тип човек.Ние бяхме във Влас тази година и поне следващите няколко ще сме там.Просто едно село...да,но доста от курортите ни са просто едоп село.Аз примерно съм отишла на почивка,не да ходя по кръчми и дискотеки.С малки деца сме и Влас за нас беше идеалното място.Освен това/нещо,което не знаех/ във Влас въздуха е страхотно съчетание на море и планина,има голям санаториум за деца с белодробни проблеми.За съжаление и той е разбит вече.В нашето хотелче идваха семейства от Бургас-почиват два пъти през лятото за по две седмици,децата са им с бронхити и някакви алергии.В Бургас се сцепват от боледуване,във Влас им няма нищо.
Много хора на тясно място казваш-ние бяхме в началото на юли,нямаше такова нещо.Е,да,имаше доста хора,но в никакъв случай не може да се сравни с Китен примерно и подобни курорти.Във Влас си беше направо празно в сравнение с тях.

# 31
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Да и аз не си падам по заведения и дискотеки. Имах предвид, че не е например като Албена.  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 9 857
Да и аз не си падам по заведения и дискотеки. Имах предвид, че не е например като Албена.  Hug
Еее,не е като Албена,да. GrinningНо в Албена надали бих могла да наема апартамент за 4-членното си семейство за 40лв. Wink

# 33
  • Русе
  • Мнения: 763
Еее,не е като Албена,да. GrinningНо в Албена надали бих могла да наема апартамент за 4-членното си семейство за 40лв. Wink
Валенцето, тъй като в сайта на хотела няма снимки, може ли да разкажеш какво представлява апартамента за 2+2, около хотела как е?  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 9 857
Няма снимки,защото човека,който им е правил сайта им е взел парите и го е оставил недовършен.Даже и телефоните там са грешни.
Апартамента се състои от две малки стаи,преходни,разделени с плъзгащ се пвц портал.Едната стая е с две легла единични,в стаята има и кухненски шкафове с мивка и хладилник.Другата стая е спалня с двойно легло,голямо,тв с кабелна,гардероб,маса.На спалнята има тераса с маса и столове.Има баня и тоалетна.Стаите са малки,но хубави-с теракот,чисти,има си камериерка.Климатик няма,но няма и нужда-изложението май е западно,беше хладно,тъй като и планината е съвсем наблизо..
Хотела всъщност е голяма къща,пригодена на семейно хотелче.На първия етаж има кафе-собственичката предлага кафе и алкохол.Двора още не е съвсем оправен-има басейн от тези големите,ненадуваем..едни със стълбички,имаше ги в Метро,дълбоки около  метър.Има и градинска люлка.Собствениците са много приятни хора.
Съжалявам,ако звучи като реклама,просто наистина препоръчвам това място.
До плажа е близо,предполагам около 10мин пеша,но ние с двете деца и с куп пояси все с колата ходехме.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 763
Благодаря за бързият отговор,   bouquet а с хапването, как се оправяхте ( в смисъл как са цените и има ли възможност да седнеш на терасата на хотелчето да вечеряш)?

# 36
  • Мнения: 231
Валенце видях че хотела който съм резервирала е на една една улица с този на който сте били вие. Дали имате някакви наблюдения в/у хотелчето,ето това е-   http://www.dirossi.com.Интересува ме дали е това което е дадено на снимките Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами честно казано не мога да си спомня дали точно този съм го виждала. EmbarassedТам всяка къща е превърната в хотел.Предполагам обаче щом е така на снимките,значи всичко е ок.приятна почивка! GrinningОбаче пък ако няма в хотела ви ресторант,мога да ти препоръчам. WinkИма едно заведение съвсем близо,няма как да не го видиш,в пряката е,казва се Котвата.Готвят чудесно.и е на добри цени.Готвените манджи бяха по около 3,50-4лв порцията,която е доста голяма.Пробвайте там мусаката и капамата,ще ви харесат. Wink

# 38
  • Мнения: 231
Благодаря Валенце  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 404
действително влас не е мн голям като град(от няколко години е такъв) и наистина няма дискотеки.но слънчев бряг и несебър са на една ръка разстояние.ако искаш отиваш и куфееш ако не си оставаш на спокойствие.аз не бях ходила от 2006.помня какво беше пристанището тогава  ooooh! .а сега ппросто неможах да го позная.има сума магазини има планета яхт клуб,който определено не пречи на др почиващи.изобщо направо няма нищо общо с преди.. Thinking

# 40
  • Мнения: 1 949
Ние след няколко дни заминаваме за Влас - хотел Sea View. Препоръчаха ни го познати, но ще се радвам ако някой е ходил тази година там, да сподели впечатления  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 337
Били сме с децата 3-4 пъти на Синева. Нямам никакви забележки. Мисля че е изключително подходящо място за почивка с деца. Плажът си е съвсем ОК и е точно под хотела.

Тази година ходих без децата в Лазур - на Диневи. Много съм доволна. Плажът на пристанището е широк и доста ненаселен. Заведенията покрай яхтеното пристанище са наистина добри с добро обслужване (за разлика от това в Несебър), но и цените са по-високи. В същност цените там са европейски. Препоръчвам пиано и суши бара, рибният ресторант също си заслужава.

# 42
  • Мнения: 1 893
Em ma, за кой рибен ресторсант става въпрос?

# 43
  • София
  • Мнения: 337
Em ma, за кой рибен ресторант става въпрос?

ох, не му помня името, но е точно под суши бара - Magnito. Може и да беше Salt & Pepper, но не съм много сигурна. Там заведенията са на 2 етажа - на единия едно заведение, на горния друго. другите ресторанти бяха гръцки, български, една капаниня, BBQ
имаше наистина страхотно карпачо от октопод Heart Eyes Заслужава си! Поръчахме го по препоръка на сервитьора, но никак не съжалихме. В същност предястията са по-хубави от основните.

# 44
  • Мнения: 1 893
Много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт