за лактана био 2

  • 14 536
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
Е,екстра сте!
То на нас ни се отразява това 5-кратно хранене - не наддава много,много.За последния месец е качила само 450 гр.
На 4 месеца тежахме само 5.650.Но педи каза,че всичко е ок!
Иначе е много жилава,само шава,не може да стои на едно място,рита,върти се.
То от тоя бяс не можем да вържем мръвка Joy,но и малко си хапва!Няма спор!
Благодаря за съвета,ще го спазя!

# 16
  • Мнения: 999
Аз също се чудех как да го приготвям защото и моята дъщеря яде по малко от колкото трябва и аз се чудех дали да се ръководя по 2 -та и 1- та. Аз на 120мл. слагам 4лъжици, а на 150мл. вода слагам 5.

# 17
Аз също се чудех как да го приготвям защото и моята дъщеря яде по малко от колкото трябва и аз се чудех дали да се ръководя по 2 -та и 1- та. Аз на 120мл. слагам 4лъжици, а на 150мл. вода слагам 5.
Да и аз така ще правя!

# 18
здравейти отново!
Днес ми се обади една госпожа от фирмата вносител.те са направили запитване към доставчиците в германия , тъй като са се обаждали и други майки.От там са им отговорили че всичко е наред има смяна на биопродукта и от там се получава тази разлика в консистенцията , но в никакъв случай няма нещо нередно или извън стандарта за качество.Така че спокойно храната си е наред.много се извинявам че   ви  притесних излишно  , но така пъс стигнахме до това което ни интересуваше.От фирмата ще ми изпратят на имейла потвърждението на доставчиците ,че всичко си е в норма и ще си даваме храната спокойно на децата .Ако има нещо ново ще ви пиша пак. 

# 19
KRASSG,НАПРАВО МИ ОЛЕКНА!Мерси,че така бързо ни осведоми.

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 993
Съпруга ми току що донесе нова кутия Лактана 1 и тя е с зелено в надписа а беше синьо предната кутия. Да видим какво ще е че това е единстенното мляко кето ядем горе долу - дано ни хареса а и от преднот пълнехме много редомво пампито.
По въпроса за разреждането не си правете експерименти правете точното разреждане според указанията защото иначе било вредно за бъбреците на децата.
KRASSG ако не те притесняваме качи тук потвръжденито на доставчиците.

# 21
По въпроса за разреждането не си правете експерименти правете точното разреждане според указанията защото иначе било вредно за бъбреците на децата.
Напълно си права,Наде!
Искам да попитам мамите,които вече са преминали на Лактана био 2,дали забелязват промяна в акото на бебето,защото ние пак си акаме по 2 пъти на ден,но акото ни стана доста по-гъсто.Това нормално ли е ?Сигурно е защото самото мляко е по-гъсто?Как мислите?

# 22
OK няма проблем ще ви пусна писмото като ми го изпратят.
Акитата на бебетата наистина стават по -гъсти от двойката защото в нея има нишесте.но то е полезно за бебето , а също и го засища.за разлика от повечето храни в които съдържанието на нишесте(скорбяла) е в 1,2 и 3 ,а в лактаната е само в 2 и 3 и то мин.к-во.Храната е много хубава дори и в Германия не се продава навсякъде.мои близки са я търсили по големите супермаркети където има какви  ли не беб.млека и храни,но лактана не е имало.От там са звъняли във фирмата за да разберат къде могат да купят и така....затова много се издразних като почна да не се разтваря.викам си..айде пак развалиха хубавото мляко, но слава богу всичко е наред.

# 23
Да, значи от нишестето и по-гъсто. Peace
Дано поне от неговото наличие качим малко повечеко този месец!

# 24
Получих и потвърждението и сертификата за качество ,ще ви ги  пусна по-късно.

# 25
  • Мнения: 999
И на Ники акото е доста по гъсто, но си ака по 2-3 пъти на ден.
fan fanаз питах във фирмата вносител и от там ми казаха да го приготвям така както съм писала по горе.

# 26
  • Мнения: 207
KRASSG много  Hug За акитата аз не мога да кажа тъй като ние минахме доста късно на 2ката а сега вече ядем всякакви пюрета и т.н.

# 27
Вижте на мен какво ми изпратиха:

Благодарим за Вашето запитване!

Освен Вас, още 2 майки ни сигнализираха, че са забелязали подобни "остатъци" по бутилката след приготвяне на млякото. Междувременно ние уведомихме нашите немски колеги и преди минути получихме тяхното официално становище!

Предварително Ви се извиняваме, че документите, които Ви изпращаме са на Английски език (оригинали), но поради факта, че са празнични, неработни дни не можем да осигурим техния моментален превод. Тъй като оценяваме Вашата загриженост като майка, не бихме искали да задържаме нашия отговор чак до края на работната седмица, когато Ви гарантираме, че ще получите и Българския превод!

Накратко съдържанието е следното: Немският производител (както и ние техните български партньори) гарантираме високото качество на всички млека Lactana BIO, които се намират на пазара! В партидите на преходните млека Lactana BIO, произведени през Октомври-Ноември 2007 г. са използвани както винаги висококачествени, лицензирани биологични/органични суровини, но от нов доставчик. Поради тази причина може да има известна визуална разлика, която се наблюдава в приготвяния разтвор (изразена именно в тези „песъчинки" по стената на шишето, за които и Вие ни информирахте). Това обаче, в никакъв случай не влияе на високите качествени показатели, т.е. те отговарят на всички високи норми и стандарти за производство на млека за кърмачета и преходни млека, както и на строгите критерии за органично производство! Качеството на всички продукти Lactana BIO е запазено без промяна! 

Производството на биологични/органични продукти допуска вариации в определени норми на органо-лептичните (видимите) свойства на продуктите, но не за сметка на тяхното качество! Това не влияе върху нормалния им прием от децата!

Във втория приложен документ, ние Ви изпращаме сертификатите, по които продуктите са лицензирани и които доказват това високо качество и непрекъснат контрол!

Отново оставаме на Ваше разположение за всякакви въпроси и коментари. Очаквайте българския превод от нас!

С уважение и поздрав,

Диана Манолова

Има 2 прикачени файла на англииски,но общо взето инфото в тях е подобно.

# 28
  • Мнения: 164
Много Ви благодаря за Вашите съобщения майчета. Наистина акото на сина ми стана по-твърдо и аз дори си помислих че нещо се е запекъл, но той си ака по 1-2 пъти на ден. Между другото ние минахме на 2ката на 6 навършени месеца. Приятен ден на всички. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 64
Включвам се и аз в тази тема, тъй като имаме същия проблем. В момента живеем в Италия и тук купувам за бебчо аналога на Лактана Био у нас, тук се казва Неолате и забелязах същото с 2ката... Аз се уплаших, че наеразтвореното добре мляко ще повлияе зле на коремчето на бебчо и сега пак му давам от 1цата. Благодарение на fan_fan попаднах на тази тема и наистина е успокоително че това не влияе на качеството на млякото, но мен все пак ме притеснява да му давам неразтворено добре мляко...От друга страна ми се искаше да почнем 2ка защото то е по обогатено с витамини и минерали и е по калорично, а ние никак не сме от ящните, но...за сега мисля да го отложа. Освен това независимо че му дадох от 2ката само няколко пъти ми се запече веднага. Sad

Общи условия

Активация на акаунт