Мъжът ми флиртува по Скайпа?!

  • 6 483
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 015
Като чета отговорите ми става много забавно Grinning!
Мисля, че мъж ти е тъп и ти изневерява Thinking!Ако съм аз ще го зарежа Peace.

# 46
  • Мнения: 1 207
Аз ако бях щях да поогледам кое на къде е и да продължа напред без него.Като гледам и дететнце искаш,но моя съвет е да си помислиш дали човека е подходящ  Peace

# 47
  • Мнения: 1 559
Като чета отговорите ми става много забавно Grinning!
Мисля, че мъж ти е тъп и ти изневерява Thinking!Ако съм аз ще го зарежа Peace.


определено Whistling.....или най малкото ако не го зарежа(което хич не ми се вярва Thinking,ама го допускам newsm78....да не каже някой -тая пък отде е сигурна на 100% Crossing Arms),щото всеки човек има нужда от втори шанс(и на мен са ми давали Mr. Green),ще си го върна тъпкано Sick...грешна тактика...ама пуст характер,огън,огън #2gunfire Laughing
Незнам колко време трае любовта в една връзка Flutter..3,5 ,10 години,ама никога не съм позволявала някой да си прави гаргара с мен Naughty...няма и да позволя,пък каквото ще да става.Толкова съм горда в това отношение.... bowuu
А колкото за килата,също не мога да се изоставя,с предната бременост качих 30 свалих 25..ама набързо забременях пак Laughing,та не ми остана време за другите 5 ooooh!...сега вече не мисля за трето...и смятам да си стана оная пичка дето си бях преди...и то не заради мъжът ми Naughty,а заради самата себе си... Sunglasses

# 48
  • Мнения: 1 559
Аз ако бях щях да поогледам кое на къде е и да продължа напред без него.Като гледам и дететнце искаш,но моя съвет е да си помислиш дали човека е подходящ  Peace


Ооооо ooooh!,а това е най грешната тактика...Да имаш проблеми с партнёра и да правиш бебе,щото видиш ли бебето може да оправи взаимотношенията Naughty....абсурд Naughty Naughty Naughty

# 49
  • Мнения: 2 723
хванах го че кани едно девойче в къщи цитирам"ела утре у дома жена ми е на работа"

според мен обаче си е жива свалка.

Между другото въпросното девойче му звъни в 12 часа посред нощ.

За да стигне до тук мъж ти одавна е преминал границата на свалките...
и
1.  Не му пука дали и кога ще разбереш
2. Е абсолютно безотговорна твар
3. Със сигурност има доста свободно време, за да може да си позволи да се заиграва с кифли по нета

Ти можеш да направиш няколко неща

1. Да го зарежеш - и без това нямаш деца, така че нямаш за кого да правиш компромис със себе си
2. Да говориш с него, но това едва ли ще промени нещо, защото той очевидно е пълно перде
3. Да се самосъжаляваш, да се съмняваш в думите е делата му завинаги, но да останеш с него

# 50
  • София
  • Мнения: 397
 Излез в работно време и му направи изненадка, за да разбереш дали е шега. Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 564
На твое място първо- щях да му бия шута, на второ- да отслабна.

По-скоро бих отслабнала и после бих му била шута  Joy Че да го е яд повече WinkWinkWink

Мисля си, че мъжа ти верно ти изневерява...Аз също съм чатила доста, стигала съм и до флирт, но не и до разменяне на телефони, срещи и покани...Наистина шегичките свършват до момента в който започнат срещи и разговори на живо!
Взимай решение скоро! На първо място диетка  Peace

# 52
  • Мнения: 773
Аз откакто го накарах да прекръсти скайпа на сем. М.........., никакви мацки не са му писали. А  на по нахалните им писах, че в момента не мога да пиша щото трябва да нахраня детето. Mr. Green
 Според мен имаш пълното право да поискаш от него да си прекръсти скайпа на име, което подсказва, че не е свободен.
 А за това, че е поканил мацката у вас  Twisted Evil#2gunfire такава сол ще му натрия на главата, че скоро няма и да помисли за скайп.

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 12:46 от alessia

# 53
  • Мнения: 375
alessia, твоя ако е от по-умните ще го прави в работата като си регистрира друго име в Скайпа. Нали знаеш, човек ако реши да кръшка се ще измисли начин.  Peace

# 54
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Благодаря на всички за критиките, съветите и напътстивията и MEGUN 79 НЕ БЪДИ ТОЛКОВА съпричастна че ми се вижда че си много разглезена от по- възрастния си съпруг
Здравейте момичета!! Hug
Ние вчера се завърнахме,и още не можем да се климатизираме #2gunfire,от 30 градуса на -4 си е доста неприятно. Tired
Изкарахме една незабравима и невероятно красива почивка,ревеше ми се като тръгвахме Crying or Very sad.Другият път живот и здраве ,като ходим надалеч ще е за 2 седmици поне,че 1 е доста кратко... Laughing
Нямам думи от красотата в курорта там(Плая дел Кармен),чисто,подредено,пълен лукс...ние не сме и излизали,но той е огромен...само в нашия хотел има6е,огромна плажна ивица,с 2 големи басейна,джакузи,фитнес зала,5 ресторанта,театър,лятна градина с сцена за концерти,фонтани,барове..място за воден,за плажен волыбол,за дарz,за гимнстика..абе нещо невероятно голямо #Crazy.Такава красота ...
ходихме няколко пъти до центара на Плая дел Кармен,който също е голям с много магазини,и бутици,но и доста скъпичко бих казала Thinking.
За мексиканците бих казала,че са доста грозни Sick,не видях по висок мъж от мен,а аз съм само 163 см..едни 4ерни,ниски и набити..все едно нямат вратове..но пък са много мили(е може би щото чакат бакшиши де 35)..иначе на центара в магазините на сувинири,които са доста,продавачите са ужасно банални,седнали отвън и само приканват ooooh!(малко ми напомниха за Египеt,където едва ли не ,не ти ближеха краката само и дамо да си купиш нещо Sick)..,но в бутиковите магазини,бяха доста културни..и цените бяха #Crazy ...един потник 120 $ ако щеш...
За храната нямам думи,нашия хотел(Riu Palace Mexico) е алл инклузив,и ядене и пиене на корем 24 часа Whistling...нямаше само мляко от пиле Cool.Толкова много и разнообразна храна не съм виждала през живота си на едно място.Няма нищо вярно,че всичко е лютиво Naughty..,mоже би мексиканците си приготвят лютива храна в къщи,но по хотелите не е така..мин 15 вида салати,над 20 вида хляб и питки,риби,меса,haiveri..гарнитури по 20-30 вида,deserti ..абе нещо невероятно бе #Crazy #Crazy..станахме слончета от мамбане hahaha....ми то а това да опиташ,а онова..и се оказва че си изял 3 кила храна Sick..Отделно правеха статуи от лед,за декорации,разни издълбани картини,ама то живо изкуство,в дини и пъпъши,като лебеди,и разни животни....красота,лукс..
Ще кача снимки ,но немога да направя да ми се вижда албума,сложила съм го на публичен,но пак се иска паролата.. #Cussing out
Ще прочета тези дни кво сте писали,че имам доста да наваксвам ooooh!
Отговор

# 55
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Съжелявам ако съм груба, но обичам да съм наясно с тези които ми дават съвети

# 56
  • Мнения: 4 753
Кво да кажа... човека ако е решил да кръшка ще намери начин....

# 57
# 58
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Започнахме от флиртове в скайп, как отидохме изведнъж на почивки в Мексико?  newsm78

# 59
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Ето на, човекът си е платил скъпо и прескъпо за маймунджолъците по Скайп.
Да си знае, че следващия път като се разпищови така, може и билет до Луната да трябва да купува   NaughtyJoy

Общи условия

Активация на акаунт