Жената от рекламата

  • 6 895
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 755
на лененото масло не е ли певицата Камелия? По гласа, а и на външен вид според мен е тя. Как ви се струва?

# 1
  • Мнения: 290
Аз пък си мислех, че не е бг реклама newsm78

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Аз пък си мислех, че не е бг реклама newsm78

На Бг говорят, няма как да не е БГ. Иначе въобще не знам коя е тази певица, та не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 351
Не е Камелия със сигурност Wink

# 4
  • Мнения: 2 755
Не е Камелия със сигурност Wink
Защо си така сигурна?

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защото когато Камелия участва в реклама, опищяха света с това. А и някак не е характерно за нея да участва някъде, където не може да покаже максимално количество от задника и циците си.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 453
Не е ли водещата на предаването по БТВ "Без дрехи"?

# 7
  • Мнения: 764
Не е Камелия,защото просто се вижда,че не е тя.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 402
Прилича ми на една девойка ....не мога да се сетя за името й, но определено не е фолкпевица.

# 9
  • Мнения: 957
На 10000 % не е Камелия..но ми е една позната дама..от телевизията..като някаква водеща или асистентка.
http://www.vbox7.com/play:1b432b4d това е въпросната реклама.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че е актриса, но не й помня името, нито къде съм я гледала.

# 11
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Не съм сигурна,но на мен ми прилича на Соня Васи.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
Май и Соня Васи не е ...ех къде съм я гледала  Thinking

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 891
Определено не е Камелия.

# 14
  • Мнения: 281
Мисля, че е една актриса. Не й знам името.
Участва (преди време) в една реклама на ракия.

# 15
  • София
  • Мнения: 15 453
 На мен продължава да ми прилича на нея :http://lifestyle.ibox.bg/news/id_98005644

# 16
  • Мнения: 957
Нито Соня Васи..нито тази последната дама..

# 17
  • Мнения: 4 435
Нито Соня Васи..нито тази последната дама..

Абсолютно точно.Дори не прилича на тях,освен че е руса.С Камелия пък нищо общо. ooooh! Предполагам,че е актриса,която сме виждали по други реклами,може би в масовката.

# 18
  • Мнения: 596
Нито една от изброените не е и според мен,но пък мъжът до нея много ми прилича на Борис Дали,как мислите-той ли е? newsm78
И още по-интересно ми е сега да узная коя е въпросната дама,защото и на мен ми е някак си позната от телевизионният екран. Peace

# 19
  • Мнения: 764
Не съм сигурна,но на мен ми прилича на Соня Васи.


Искрице,ти обаче наистина си приличаш със Соня  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 265
Хахах, Камлелия, не е тя.
Но ми е адски позната, дори гласът и ми е много познат и не мога да се сетя от къде newsm78

# 21
  • Мнения: 14
Хич не съм я гледала тази реклама. Rolling Eyes

# 22
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз мисля, че е Албена Ставрева.

# 23
  • Мнения: 957
Ооо да да има прилика определено...

# 24
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
На мен  ми прилича на Петя Павлова  newsm78

# 25
  • Мнения: 17 546
 Направо съм изумена на кого сте оприличили жената от рекламата Shocked Камелия, Петя Павлова, Соня Васи ooooh! Значи е достатъчно да е руса и прилича на тях!? Че тя няма нищичко общо с никоя от тези, а най-най-малко с Камелия! Пък и тя в такава суха реклама... На нея и дайте нещо по-така Wink

# 26
  • Мнения: 1 734
Сега остава въпросната дама да вземе да се включи с коментар и да ни разгадае коя е  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 370
Ъъъъ....имам предположение, но нямам името.
Как се казваше русата заместничка на Зуека в "Господарите"? На нея ми...хм, мяза. newsm78

# 28
  • Мнения: 6 417
Мария Игнатова?!  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 708
А защо толкова ви вълнува коя е?  newsm78

# 30
  • София
  • Мнения: 377
На мен ми прилича на София Василева - от рекламата на "Леки" - култовото "Ооо Пепи"Simple Smile

http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=1880
http://www.bulphoto.com/image.php?img=27800

# 31
  • Мнения: 5 462
Аз пък си мислех, че не е бг реклама newsm78

На Бг говорят, няма как да не е БГ. .
Tова ме разсмя , на какъв език трябва да говорят в България ??? На коя реклама по бг телевизия говорят на италиански примерно ???? hahaha Joy

# 32
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ъъъъ....имам предположение, но нямам името.
Как се казваше русата заместничка на Зуека в "Господарите"? На нея ми...хм, мяза. newsm78

И на мен ми прилича на нея.

# 33
  • Мнения: 4 195
казва се Деси и е фотомодел,не манекен, много е ниска. познавам я от Дианабад там жишее и има сестра Галя, много известна фризьорка Peaceпечеля ли нещо за инфото Laughing

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
А на  рекламата на водка "Мери Джейн" коя е русата мацка?

# 35
  • Мнения: 4 435
А на  рекламата на водка "Мери Джейн" коя е русата мацка?

София се казва,водеше "Споко" по БТВ преди няколко години.След това беше и "Оооо,Пепи" в рекламата на кренвиршите.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
И аз за нея се сетих но не бях сигурна

# 37
  • Мнения: 1 190
На мен не ми прилича на нито една от дотук изброените! Само за "сестрата на известната фризьрка" не мога да кажа, дайте някакво нет инфо за нея.

# 38
  • Мнения: 4 195
На мен не ми прилича на нито една от дотук изброените! Само за "сестрата на известната фризьрка" не мога да кажа, дайте някакво нет инфо за нея.
не и знам фамилията, но съм убедена, че е тя, познавам я, точно покрай сестра и,. Едно невероятно сладко миньонче е Peace

# 39
  • Мнения: 1 975
И аз да попитам за една реклама на Биофарма ли беше - 75 години  newsm78 newsm78 newsm78 Русата мацка с детенцето не е ли Алекс Раева newsm78

# 40
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз пък си мислех, че не е бг реклама newsm78

На Бг говорят, няма как да не е БГ. .
Tова ме разсмя , на какъв език трябва да говорят в България ??? На коя реклама по бг телевизия говорят на италиански примерно ???? hahaha Joy
Цялата тема е доста весела. Невероятни предположения, в които общото е само руса глава.

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Аз пък си мислех, че не е бг реклама newsm78

На Бг говорят, няма как да не е БГ. .
Tова ме разсмя , на какъв език трябва да говорят в България ??? На коя реклама по бг телевизия говорят на италиански примерно ???? hahaha Joy

Имах предвид не гласа зад кадър, а че самата мацка, която и да е, говори на БГ "пред кадър".

Общи условия

Активация на акаунт