Клюкините от пролетта - 12

  • 12 894
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
  Гледах рок концерта на Мюзик Айдъл и горките ми съседи... много ме изкефиха и пях и аз  Embarassed
   С бебо двете голи сешоара бръмка, мажем се с кремчета и щур купон... страхотни парчета изпяха!  bouquet

А дръпнахте ли щорите? Laughing

# 31
  • Мнения: 145
  hahaha то с това бясно строителство, ако не са дръпнати като нищо и микрофон може ти подаде някой съсед!

# 32
  • Мнения: 903
Леле майкооооууу, такъв як концерт - направо ми изкърти шибаното мелодраматично настроение...    superuu  superuu  superuu

Особено Норчето и Томата след нея....- подивях от кеф, МАЦКИИИ /и мацоранчовци тук-там Wink/!

# 33
  • Мнения: 2 723
Мойта клюка е, че днес братовчед ми се ожени за кифлата в която мъж ми беше така силно влюбен...
Оная твар вече официално ми е роднина Sick

Аз разбира се не бях поканена на сватба... не че ако бях щях да отида де, но се замислих...
Що пък не ме поканиха? Аз кво съм виновна?
Моя мъж си е развявал оная работа там, аз нямам нищо общо Thinking
Онова нещо се разстройвало като ме видело и не искало да му съсипвам празника... и с кво я разстроих??? Да не би аз да си лягах с нейния мъж месеци наред зад гърба и...

Хем не ми дреме, ама като се замисля и се разтрепервам...

Сега и на братовчед си не мога да се обадя и той не ми се обади дори да ми честити за Ивчо...
Израстнали сме заедно бе, мамка му, а сега сме по-чужди от врагове, само защото мъжа ми жена му ги тресе голяма любов...

Явно и за това съм виновна... баси

# 34
  • Мнения: 446
  hahaha то с това бясно строителство, ако не са дръпнати като нищо и микрофон може ти подаде някой съсед!
Ами Сияйна, вие и наздраве може да си казвате Joy Супер си е това Joy
Мойта клюка е, че днес братовчед ми се ожени за кифлата в която мъж ми беше така силно влюбен...
Оная твар вече официално ми е роднина Sick

Аз разбира се не бях поканена на сватба... не че ако бях щях да отида де, но се замислих...
Що пък не ме поканиха? Аз кво съм виновна?
Моя мъж си е развявал оная работа там, аз нямам нищо общо Thinking
Онова нещо се разстройвало като ме видело и не искало да му съсипвам празника... и с кво я разстроих??? Да не би аз да си лягах с нейния мъж месеци наред зад гърба и...

Сега и на братовчед си не мога да се обадя и той не ми се обади дори да ми честити за Ивчо...
Израстнали сме заедно бе, мамка му, а сега сме по-чужди от врагове, само защото мъжа ми жена му ги тресе голяма любов...

Явно и за това съм виновна... баси
Ами аз пък не мога да разбера братовчеда как се е оженил за тая твар? И ти не си виновна!
Той да му мисли при следващото и влюбване какво ще я прави! Толкова му е ъкъла Sick

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
...Явно и за това съм виновна... баси

А ти защо запознаваш мъжа си с жени, а?  newsm78 #Cussing out

Обади се на брат'чеда да му честитиш и кажи, че нищо че не си била поканена на сватбата ще му направиш подарък: Ще държиш бъдещите си мъже далеч от жена му.  hahaha

Ей, Боже... Калпава ръкета, космоса й пречи...

# 36
  • Мнения: 145
   Никси роднините човек не може да си ги избира, но приятелите... е те вече са!
Дреме ти  Peace Те са за съжаление, че са оправяли една и съща пачавра  Crazy Тъкмо, като се разведе братчеда, да не идва да ти плачка на рамото  ooooh!
Само си ги представям родата... как си шушукат... тая... ти знаеш ли... ауууууууу, а то момичето току що роди...лилили.....
  ТИ НЯМАШ ОТ КАКВО ДА СЕ СРАМУВАШ!!! А БРАТОВЧЕД ТИ ГО Е ЗАКЪСАЛ ЯКО  Laughing

# 37
  • Мнения: 903
Никси, хич да не се разстройваш заради чуждото малоумие!
Според мен даже са ти направили огромна услуга като не са те поканили.----> Така те се държат и изглеждат като насрани..., пък ако те бяха поканили, а ти не отидеше, теб щяха да одумват селските клюкарки - "Ето на, те един вид успяха да се поставят над нещата, ама тя като е злобна..."/или нещо от тоя сорт #Cussing out/  

Пък и да ти кажа, братовчед ти наясно ли е за кво чудо се жени newsm78..., щот` ако е на ясно и въпреки това се жени...., бахти пича слабоумен #Crazy   То с такъв роднина хич допирна точка не ми требе да имам, пък камо ли на сватбата му да ходя.   Яяяя, хич не ги мисли!

# 38
  • Мнения: 911
Леле, Никси! Аз съм го оттървала тоя сериал като си разказвала какви котешки черва са се навързали във фамилията ти = хвани единия, цапни другия =  Shocked

Мъж ти и джофлата да не ги мислиш вече, ама брат'чеда верно чавка му е изпила мозъка  newsm78

Да си вземеш такава прелест доживот..........ей, ще остарея и няма да ги проумея това мъжете.

Ма те не са като хората!  Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
Да си вземеш такава прелест доживот..........ей, ще остарея и няма да ги проумея това мъжете.

Ти па...до живот  Joy

# 40
  • Мнения: 911
тьй де, нали сватба за това се прави  newsm78 (поне така съм чувала, че правят хората...)

ако ще е за едната бройка, за една командировка, за едно лято - що му е да вдига сватба?!

# 41
  • Мнения: 2 723
А ти защо запознаваш мъжа си с жени, а?  newsm78 #Cussing out

Ми щот тая гъсеница живееше с братчеда от години, а и приятелка ми беше... шаферка на сватбата...
Баси, той мъж ми кат не може да си държи атрибута в гащите и окован да го държа пак ше намери начин.
Та не са ми виновни кифлите на мен, другаде сгреших, мдам Thinking
А и лошото е, че не мога да и го върна... е, не че не мога де, ама малко извратено ше дойде Crazy

Айде, ние със синеокия си лягаме, че утре големи празненства ни чакат Whistling

# 42
  • Мнения: 651
Мдам...по въпроса за кифлите отдавна съм на това мнение...че само катализират неизбежна реакция.... newsm78
Да са живи и здрави, Никси! Халал да им е и сватбата и брадвата и всьо!

Ей на малко снимки от нас, утре ще кача още че сега много ми се доспа:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243384

Лека ви нощ!  Hug

# 43
  • Мнения: 446
Многоооо готини снимки Hug Страхотни сте Hug
Чак и на мен ми се приходи на море Crazy
Лека нощ и от мен Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 458
Докато вие спите аз да пиша  Mr. Green

Много хубави снимки, изглежда доста красиво.... Чак и на мен ми се прииска да посетя това място въпреки че не съм по морето (гледам го всеки ден)

Никси душко, не се коси за сватбата. Мен също щеше да ми е гадно, че не са ме поканили, както казваш: аз ли съм виновна! От друга страна едва ли щеше да ти е конфортно там.
А за братовчед ти... там той си знае и решава, но щом след очевадни изцепки се жени.... Ех, той си знае....

Моята клюкина от деня е че се престраших да опитам вино и конфитюр от кашу. Много ми харесаха. Виното е домашно, леко сладнее мммм  Grinning

Другата клюкина е че въпросния мъж който се навърта наоколо дойде в работата да каже, че е дал телефона на жена му и да не отговарям на обаждания и съобщения от този номер щото тя незнайно защо е решила, че съм супер тъпа и ми пише по някога от негово име или ми звъни и мълчи на телефона с надеждата да хване някой компромат. Мислел да се изнася до дни.... може би ще се развеждат.... Познайте чия е вината   Whistling  Ама аз съм супер невинна да ви кажа. Оная кукумявка си е навила на пръста, че м/у мене и мъжа и има нещо. В последния ми разговор с нея я попитах какво иска, да си го върне или да го зареже. Тя казва, че иска само истината, но очевидно не я приема и се опитва да намери под вола теле. Та, не издържах и казах, че ако ще и е по-спокойно наистина ще взема да си легна с мъжа и hahaha Днес разбрах, че тя дори настоява той да напусне работа защото там има досег с мен. Мдаааа
Чудя се понякога дали самата изневяра е проблема или страха/съмнението за съществуваща такава  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт