махате ли си космите на корема?

  • 31 115
  • 106
  •   1
Отговори
здравейте мацки newsm03 искам да ви попитам дали си махате космите на кораема и кръста,защото тези дни се загледах че косамчетата ми там не са много тънки и руси и сега непрекъснато си мисля за тях и ако си ги махна дали ще ми станат по гъсти и черни newsm12

# 1
  • Мнения: 1 432
На кръста не  #Crazy, но имам една гадна тънка линия от пъпа до там  Mr. Green. Тегля една кола маска и не порастват месеци  Shocked.Ама те са десетина много дълги руси косъма.Странна работа  Crazy

# 2
  • Мнения: 3 458
Махнеш ли ги можеш да си убедена, че ще ти станат по-дебели и ще се наложи постоянно да ги махаш.
Моят съвет е да не рискуваш. Аз моите ги махам само на корема, на кръста - не. Даже още ме е яд, че и на корема започнах да махам.

# 3
 ами какво да направя за да не се виждат? Weary

# 4
  • Мнения: 3 458
ами какво да направя за да не се виждат? Weary
Е чак пък толкова много ли личат, или просто на теб така ти се струва  newsm78
В крайна сметка, щом толкова те дразнят отиди на кола  Peace

# 5
  • Мнения: 2 229
Махнеш ли ги можеш да си убедена, че ще ти станат по-дебели и ще се наложи постоянно да ги махаш.
Моят съвет е да не рискуваш. Аз моите ги махам само на корема, на кръста - не. Даже още ме е яд, че и на корема започнах да махам.


На целия ли корем ги махаш или само лентата от пъпа надолу?
Аз определено имам нужда, но ме е страх, защото при мен е закон, че нищо никъде не оредява, а става по-зле, дори да скубя от корен. Tired

style_love, принципно може да махаш с пинсета по-дългите, лошото е, че поне на мен там много ми се късат! ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 458
Serendipity, на целия корем ги махам и много ме е яд, защото сега се налага постоянно да го правя.
Добре, че се разубедих за лицето, че не ми се мисли за какво щеше да става въпрос  ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 507
Не

# 8
  • Мнения: 779
 а ги махам по корема.. то е нещо като мъх!
 много ми е грозно да виждам моми4ета с ...растителност по корема   Shocked
 просто трябва да е естети4но,нямам проблем с увели4аване на окосмението,просто трябва постоянно да се третира,...не изисква кои знае какво

# 9
ами какво да направя за да не се виждат? Weary
Е чак пък толкова много ли личат, или просто на теб така ти се струва  newsm78
В крайна сметка, щом толкова те дразнят отиди на кола  Peace
 но дали ще ми станат подкожхи пъпки като тръгнат да израстват

# 10
  • Мнения: 779
ами какво да направя за да не се виждат? Weary
Е чак пък толкова много ли личат, или просто на теб така ти се струва  newsm78
В крайна сметка, щом толкова те дразнят отиди на кола  Peace
  но дали ще ми станат подкожхи пъпки като тръгнат да израстват
там е мъх и с по-малко окосмение,явно затова не се появяват там такива Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 458
Не, няма да ти станат, ако това те притеснява.
Поне на мен досега не са ми ставали.

# 12
  • Мнения: 8
aз си ги махам и на двете места,защото е много по красиво без косми,а и ми е малко гнусно да видя младо момиче с косми по корема и кръста,такаче си ги махни задължително Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
На корема ако имаш няколко по наперени косъма ги махай задължително,но ако не са толкова видими не ги закачай,че ще ти го върнат.
Имам приятелка,чийто корем и кръст включително са страшно окосмени с едни черни дебели косми,е честно казано чудя и се на акъла как може да не ги маха,толкова е грозно като се наведе и лъснат,че нямам думи.По принцип на кръста не се махат,но ако си толкова силно окосмен,майната му,ще ги махаш като ти вадят очите,пък и не само твоите. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 14:30 от КАРЧЕВА

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
По време на бременноста ми се появиха доста косми по корема и тъй като раждах секцио ми го обръснаха Laughing
Чувала съм ,че се махат от само себе си ама мойте не се махнаха. Rolling Eyes Sad
Тези които си личат много ги скубя с пенсетата Peace

Общи условия

Активация на акаунт