съвет за името-Стоян или Страхил?

  • 10 768
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Ей мами, супер е 4е така се съветвате ! Аз съм 8ми месец и бебока е голям мъж  Wink Свекър ми се казва Стоян и всичките родители и роднини ме натискат на него да е, ама ние с мъжа ми много не сме навити  Confused Хем не ни харесва името, хем идеята да прилича на него  Rolling Eyes (нали така се вярва, 4е с името има и някаква карма) Предпочитаме името Страхил, и така е кръстено на свекъра мисля  Wink Вие какво смятате ? И кое име ви харесва повече ?

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 00:59 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 1 745
Аз съм за СтоянHug
Успех!  bouquet

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Страхил не ми се струва добра идея, поне аз не бих си кръстила детето с такова име, а и като стане баща как ще се казват децата му Страхилови ........ има толкова много хубави имена с "С"
най-харесвам Симон Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
На мен Стоян ми харесва повече, Страхил не ми допада особено, но вие си преценете. Simple Smile Не мисля, че кръщавайки детето на някого, то ще заприлича на него.

Леко раждане и здраво бебче ти желая! Hug

# 4
  • Мнения: 4 335
От тези двете Стоян по ми харесва Peace

# 5
  • Мнения: 2 448
Ами естествено ще го кръстите както на вас ви харесва. Моя син е кръстен на баба си Стоянка и се казва Станимир.Че и роден на Стефанов ден, стана една. Grinning На моя приятелка детето се казва Стамен, което също ми харесва.

# 6
  • София
  • Мнения: 408
Ако трябва да съм искрена, нито едното нито другото. Има много имена с буквата "С"    http://www.imena.hit.bg/18S.htm   Все пак решението си е ваше- УСПЕХ  Hug

# 7
  • Мнения: 266
На мен името Страхил не ми допада много,как ще му викате на галено?
Ами щом не сте навити за точно това име не го пишете на свекър ти.
Ако държите да е със С може Станимир,Светослав,Станислав  за други в момента не се сещам.
Някъде в нета имаше сайт за имена,разрови се и от там може да си харесаш.

# 8
  • Мнения: 4 753
Страхил определено не ми харесва.... Ако не искате Стоян помислете за Стефан, Светлин, Станимир или друго с буквата С, но Страхил просто....  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Важното е на теб да ти харесва, и на татито, разбира се. А на другите, които искат да дават име на бебе, можеш да препоръчаш да си направят такова. Какво означава това - на нас не ни харесва, но те ни натискат!

# 10
  • Мнения: 2 910
То е важно името на вас да ви харесва, но след като си пуснала темата ние ще изкажем и нашето мнение. На мен Страхил не ми харесва, по ми допадат имена като Светослав, Станимир, Стилиян и аз лично не бих допуснала някой да ми наложи мнението си как да кръстя детето си.

# 11
  • Мнения: 3 478
На мен нито едното нито другото ми допадат. Но определено ако трябва да е едно от тези две по-добре Стоян, от колкото Страхил.

# 12
  • Мнения: 363
след като предпочитате името Страхил, го кръстете така!
както казва katiABV, като искат да кръщават дете, да си направят такова!
 Peace Peace Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз съм за Стоян, Страхил не ми харесва.
Харесвам Стефан, Станимир...

# 14
  • Мнения: 7 201
От двете ти предложения повече ми допада Стоян. Peace
А иначе като идея на други мами-Станимир също е хубаво.
Леко раждане и успех с избора! Hug

Общи условия

Активация на акаунт