Устни-малко разяснение :)

  • 4 474
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Пубертетски вълнения  ooooh!
Абсолютно. На това му се вика човек без работа. Седи и си мисли за глупости и за какво да харчи парите на тати или бати #Crazy Stop
Моят съвет е да си намериш хоби, подходящо за 17 годишна

# 16
Пубертетски вълнения  ooooh!
Абсолютно. На това му се вика човек без работа. Седи и си мисли за глупости и за какво да харчи парите на тати или бати #Crazy Stop
Моят съвет е да си намериш хоби, подходящо за 17 годишна



чакай сега кой ми дава парите няма значение си мисля аз важното че ги имам Simple Smile  хобита си имам, но не мисля че има лошо това човек да се стреми да изглежда по добре и по добре нали ?!  newsm78

иначе някой може ли да даде още малко информация за различните филъри или там неща с които се работи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 630
не мисля че има лошо това човек да се стреми да изглежда по добре и по добре нали ?!  newsm78
Разбира се, когато има нужда от това, а не когато го прави от скука. Харчи си парите със здраве, и щом ги имаш толкова, поглеждай от време на време в горната част на сайта, където се публикуват имената на дечица, които се нуждаят от помощ. Цената на пълнежа в едната ти устна може да спаси живота на някое детенце. Вместо да се кокониш толкова на 17 години, се опитай да направиш нещо по- благородно с парите си Peace

# 18
не мисля че има лошо това човек да се стреми да изглежда по добре и по добре нали ?!  newsm78
Разбира се, когато има нужда от това, а не когато го прави от скука. Харчи си парите със здраве, и щом ги имаш толкова, поглеждай от време на време в горната част на сайта, където се публикуват имената на дечица, които се нуждаят от помощ. Цената на пълнежа в едната ти устна може да спаси живота на някое детенце. Вместо да се кокониш толкова на 17 години, се опитай да направиш нещо по- благородно с парите си Peace


е тук няма как да не се съглася защото си ужасно права за жалост ... винаги ми е било жал за тези деца

# 19
  • Мнения: 3 459
Абе щом е решила да си запълва устните да го прави и толкоз.
Няма смисъл нито да ти разясняваме за разните му там филъри, нито да спорим. Като идеш при пластичен хирург ще ти се обясни всичко, което те касае.
Ще ги сложиш, ще ги поносиш една седмица докато ти мине мерака и дотам.

# 20
  • Мнения: 4 435
...и той каза, че е възможно да ми направи малко по секси устни хаха Simple Smile...

Разбира се, че така ще ти каже. После може да ти каже, че и бюстът ти може да го направи по-красив и т.н. и т.н. Peace

...имам плътни устни не са от най дебелите нали не са тънки бе харесвам си ги ,но знам че може и повече или и по добре Wink...

То сигурно и бюстът ти може да е малко по-голям, и коремът ти по-плосък, ако пък и краката ти бяха мааалко по-дълги, очите - сини и т.н...никой не е перфектен, просто трябва да се научиш да се харесваш, изобщо след "бе харесвам си ги" не знам за какво е темата. newsm78

И знаеш ли как ще се мразиш ако след операцията не харесаш резултата и си знаела, че сама си си го направила, а е нямало нужда?


чакай сега в тялото ми нямам забележки и да харесвам си се, но винаги може и по добре нали ?


Тя искаше да ти каже нещо,което ти не разбра.Аз ще го кажа също.За всяко нещо може и по-добре.Не мислиш ли че ще е по-добре да си с няколко сантиметра по-дълги крака,въпреки че са ти хубави?Или че бюста ти може да е още по-хубав,отколкото е.Винаги може повече,когато имаш Мерцедес,мислиш-Защо пък нямам ролс-ройс? (примерно говоря)
Какво да коментирам повече,аз съм за пластичната хирургия,но не съм за това хирурзите да предлагат на 17-год. такива неща.Аз съм на 21,и когато бях на 18,бях на една такава консултация на майка ми,и когато попитах хирурга за нещо ,което тогава исках да коригирам,той ми каза,че няма да го направи,защото той не вижда нищо нередно,че аз се вманиачавам и освен това,че ще е добре да го пообмисля няколко години и ако реша да се върна тогава.
Ти наистина се чудиш какво да измислиш от скука.

# 21
  • Мнения: 2 374
Баси случая ooooh!

# 22
...и той каза, че е възможно да ми направи малко по секси устни хаха Simple Smile...

Разбира се, че така ще ти каже. После може да ти каже, че и бюстът ти може да го направи по-красив и т.н. и т.н. Peace

...имам плътни устни не са от най дебелите нали не са тънки бе харесвам си ги ,но знам че може и повече или и по добре Wink...

То сигурно и бюстът ти може да е малко по-голям, и коремът ти по-плосък, ако пък и краката ти бяха мааалко по-дълги, очите - сини и т.н...никой не е перфектен, просто трябва да се научиш да се харесваш, изобщо след "бе харесвам си ги" не знам за какво е темата. newsm78

И знаеш ли как ще се мразиш ако след операцията не харесаш резултата и си знаела, че сама си си го направила, а е нямало нужда?


чакай сега в тялото ми нямам забележки и да харесвам си се, но винаги може и по добре нали ?


Тя искаше да ти каже нещо,което ти не разбра.Аз ще го кажа също.За всяко нещо може и по-добре.Не мислиш ли че ще е по-добре да си с няколко сантиметра по-дълги крака,въпреки че са ти хубави?Или че бюста ти може да е още по-хубав,отколкото е.Винаги може повече,когато имаш Мерцедес,мислиш-Защо пък нямам ролс-ройс? (примерно говоря)
Какво да коментирам повече,аз съм за пластичната хирургия,но не съм за това хирурзите да предлагат на 17-год. такива неща.Аз съм на 21,и когато бях на 18,бях на една такава консултация на майка ми,и когато попитах хирурга за нещо ,което тогава исках да коригирам,той ми каза,че няма да го направи,защото той не вижда нищо нередно,че аз се вманиачавам и освен това,че ще е добре да го пообмисля няколко години и ако реша да се върна тогава.
Ти наистина се чудиш какво да измислиш от скука.


не разбрах я какво имаше предвит нямаше нужда да го повтаряш но ок Simple Smile права си така е че винаги може и по добре  и по добре не отричам  Peace

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
за6то толкова се 6окирате....
на 14 дават " компетентни" мнения  за красотата, на 16 си правят пласти4ни операции, на 18 ве4е запо4ват да поу4ават останалите във форума ....
акселерация..
 по темата
мило дете, не знам какво те кара да търси6 консултации в форум за мами, а не за тийнове. и какво о4аква6 да  про4ете6..., но ако на 16, си запо4нала с операции за разкрасяване, помисли докъде 6те си стигнала на 25 ... или 30...
парите са си твои хар4и ги както намери6 за добре, здравето съ6то си е твое..., прави с него каквото иска6....

# 24
  • Мнения: 3 459
phard_style, вместо да се чудиш какво да правиш вземи наблегни на пунктуацията и правописа, че едвам разбирам какво искаш да кажеш  ooooh!

# 25
  • Мнения: 630
 Laughing Ние го разсипахме детето. Наистина, прави каквото искаш с парите си и тялото си- това е в обобщение на всичко дотук...и успех в живота!

# 26
така де в крайна сметка аз си решавам какво да правя, ако не бях казала годините едва ли щеше да има такива коментари. както и да е Simple Smile мерси все пак  Hug

# 27
# 28
  • Мнения: 78
Момиче та ти си още дете,защо се занимаваш с глупости?Наистина ебаси случая.

# 29
Момиче та ти си още дете,защо се занимаваш с глупости?Наистина ебаси случая.



ами за теб за глупости за мен не са. всеки си има различна гледна точка нали Simple Smile))))) написах темата с цел някой да ми даде съвет, а не да ме съди Wink  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт