Много ми е притеснено

  • 1 664
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Да , от болестта е, не го насилвай, даже като е по гладно, ще се справи с болестта по бързо.Това е нормална реакция на организма. Опасно е само , ако изобщо откаже храна, но ти казваш че все пак дори и малко яде.
Бързо оздравяване. Hug

# 31
  • Мнения: 207
Благодаря много мамчета за подкрепата и за отговорите! Вече сме почти оздравели, само хрема и малко кашлица!

# 32
  • Мнения: 5 940
Синът ми досега, да чукам на дърво, само веднъж се е разболявал. За четири дни сигурно е изял общо само 400 грама пресни плодове и 300 -400 милилитра мляко. Не съм го насилвала да яде, децата са невероятен учител и за нас, възрастните, какво трябва да се прави, когато човек е болен.

# 33
  • Мнения: 439
само от болеста е, когато се разболее, хубаво е веднага педиатър да го прегледа и когато назначи контролен преглед, пак
не чакай, бебетата, още повече кърмачета са с предимство. направо влизаи или ако има друга стая да изчакаш педиатъра там, да ти покаже сестрата
давай течности повече - вода и сокчета
бързо оздравяване

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да , от болестта е, не го насилвай, даже като е по гладно, ще се справи с болестта по бързо.Това е нормална реакция на организма. Опасно е само , ако изобщо откаже храна, но ти казваш че все пак дори и малко яде.
Бързо оздравяване. Hug
Точно така е!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт