АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 198
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Здравейте мен много ме е яд че няма да мога да дойда , понеже няма да съм в България , но се надявам вие да си изкарате страхотно!!! Simple Smile

# 46
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Момичета, много ще ви бъда благодарна да ми споделите как протича нормалното раждане в АГ клиника Селена. Насочила съм се там да раждам и ако всичко е наред - нормално. Ще ми е по-спокойно, ако знам какво да очаквам.  Благодаря.

# 47
  • Мнения: 220
Хайде да си кажа , че днес получих поканата. Някой звъня ли за потвърждение??? newsm78

# 48
  • Мнения: 2 122
днес и ние получихме покана  Peace на адреса ми по лична карта

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Супер-голям купон ще бъде.
А на кой телефон трябва да се потвърди присъствието и до кога?

Разгледай обновения сайт на клиниката. Там са посочени телефон и е-mail, на които можеш да подтвърдиш присъствието си  Peace

Клиника Селена

# 50
  • Мнения: 120
И аз получих покана.Много мило.По това време бебка спи,но макар и малко по-късно смятам да отида.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз получих покана  newsm44 newsm68 newsm10 даже и потвърдих вече.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Супер-голям купон ще бъде.
А на кой телефон трябва да се потвърди присъствието и до кога?

Разгледай обновения сайт на клиниката. Там са посочени телефон и е-mail, на които можеш да подтвърдиш присъствието си  Peace

Клиника Селена
Благодаря   bouquet
Тъй като сега не съм в БГ,а като се прибера на 26-ти няма да съм на адреса по лична карта на който е изпратена поканата затова питам.Ще се видим на срещата  Hug

# 53
  • Мнения: 71
И аз да се похваля, че получих покана.

# 54
  • Мнения: 135
  bouquet Simple SmileА сега е наш ред да се похвалим,че и ние получихме поканата и се радвамв много...само не сме потвърдили още.

# 55
  • Мнения: 983
Аз отворих темата, за да видя какво е пишело в поканата. Понеже адресът, който съм дала е на майка ми, миналия ден като минавах от там, една съседка ми каза, че е видяла плик с печат на Селена за мен. Само че този плик после е изчезнал. някоя баба сигурно се е почуствала поканена. Но поне разбрах датата и часа. Остава да потвърдим. А срещата наистина ли ще е в двора, защото ми е странно да се съберем. Голяма веслба ще падне.

# 56
  • Мнения: 120
Ами срам не срам,да попитам:какво написахте в потвърждението newsm78?

# 57
  • Мнения: 2 122
че им благодарим за вниманието и че ще присъстваме аз, съпругът ми и детето  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 120
То и аз така написах,но не си написах името,та се чудя дали трябва или ги интерисува бройката долу горе.Как ли ще ни съберат? baby sling family4 1stroller

# 59
  • Мнения: 96
Аз пък се обадих по телефона за потвърждение и ме попитаха за името на детето. Но едва ли е важно чак пък и името, по-скоро ги инересува бройката, за да се подготвят подобаващо.

Общи условия

Активация на акаунт