Кипърска история - лято,слънце и вълнения с разни приключения (7)

  • 18 040
  • 292
  •   1
Отговори
# 195
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ха браво ......тааака появихте се значи....половината половината колкото толкова....когато тогава........ Hug  bouquet
Барборанке знам знам аз за чеиза при кръщенка две деца съм кръщавала пък и кръсница съм била вече един път та е ужаааааас ooooh! ooooh!
Поне надявам се да не ме карат да мъкна и кутиите от тук има едни такива специални кутии украсени във които се слагат всички джундурии и дрешки и една огроооомна свещ и тя украсена асорти със кутията.....те са добрички моите надявам се да не ме карат да мъкна всичко от тук по самолета ние затова ще отидеме един ден преди евентуално за докупуване... Peace
Гери newsm10 само така бодро смело и безстрашно без паника и само напред щото иначе закъде сме..... smile3503
Шанкулова ти си била със страшни нерви бе жена ..... Mr. Greenаз ако бях на тебе щях да ги избия всички и да измъкна доктора за ревера от кабинета да ми прегледа детето....... smile3512 newsm61...за преглед на мен самата мога да чакам и да се правя на луда нооооо за детето не не не .....убивам намясто.. smile3540
Антигони кой кой е абитюрент я пускай рокли обувки прически да изплакнем поглед да дадем идее..... 4470
Тихери браво браво такива кафенца с почерпки ми харесват.....незнам момичета но напоследък ме е налегнал такъв глад постоянно съм гладна събуждам се и искам да ям едва изчаквам до дванайсет за обяд а вечеря бе ква вечеря аз от шест до осем непрекъснато нещо набивам....кво ми става направо незнам.... newsm78....пък и кила не качвам newsm78
Муцка я не се нервирай няма ли друг път да минеш..... Mr. Green аз така кат се туткат много и хоп завия от другаде като видя светофара на червено отдалече и хоп кривна пак от другаде ...така съм постоянно в движение и никой не чакам travel newsm10
Ох да ви се оплача снощи малкия ми Луис така падна от кревата както си спеше и се ожули на нощното щкафче на гръбчето горкия от страх дойде да спи при мен и рева доста време .....днес обаче има ожулено и синио ....горкото малко съкровище на мама... Weary 
Гери двете сме писали ще питам за тва лекарство и ще ти кажа

# 196
  • Мнения: 26
Aбе момичета те снимките на малката са в албумчето МULTIPLY,в снимка.бг ли да качвам???Да взема да си кача и аз една моя снимка,да има..

# 197
  • Мнения: 903
Здравейте, момичета!

Шанкулова, гледам припомнила си си една от големите "хубавини" да живееш в милата ни татковина - супер организираното здравеопазване #Crazy Като в оня виц, дето един лекар се хвалил какъв добър диагностик е, с думите:"Досега съм нямал сбъркана диагноза - всичките ми пациенти умират точно от това, от каквото съм ги лекувал" Joy/да се смееш ли, да плачеш ли?!/

Другото несравнимо "очарование" на това да живееш в БГ е бюрократщината, дето все още се вихри повсеместно из държавните институции /в типичен бай Тошовски стил/----> така колоритно ни описа сблъсъка си с нея Антигона


Гери, много се радвам на ведрото ти звучене! (впрочем аз точно от МULTIPLY сколасах да ги затрия снимките на слънчицата Embarassed)
                Благодаря и на теб и на Тихери за загрижеността ви  за моята скромна личност Blush  Всъщност, ДА, развитие на ситуацията при мен има..... и то е по посока на пълно прецакване на нещата... Cry... В смисъл, че в крайна сметка не издържах на стреса, в който от доста време се намирам и му спретнах един имейл... Значи той оня ден тъкмо ми писа, че е много щастлив, защото лекарите казали, че антибиотиците са спрели следоперационната инфекция на баща му и че след 10-тина дни ще го изпишат... И тъй както беше видимо ободрен си направи една шегичка с мен... Да ама щото душата ми е изтерзана вече, аз реагирах доста остро на въпросната шега, с което предизвиках ужасна реакция от негова страна... После му писах и се опитах да му обясня защо така съм отреагирала на шегичката му и защо ми е прозвучала жестоко...; обясних му на какви ужасии съм се наслушала и в какво състояние се намирам от както ми каза за баща си.../накратко, но ясно/...   Но не знам дали той ще приеме доводите ми...        Вече втори ден не ми е отговорил, а въпросният имейл, в който ми даде да разбера колко е огорчен завършваше с думите: "Благодаря ти че направи престоя ми тук още по-ужасен, от клкото беше до момента...... И извинявай, ако съм ти загубил твърде много време!"(последното по повод на казаното преди това от мен, че е прекалено грубо да се шегува по този начин с жената, която от 7 месеца чака "появяването му")      Абе с две думи - опит да ми каже "КРАЙ С НАС" , само че недовършен някак... и доколкото ми поиска обяснение защо видиш ли така рязко съм отреагирала на шегата му, аз му написах въпросното обяснение ... и му казах в края,  че той ще реши ще го има ли това "НАС", аз го моля само да ме информира за решението си...     Все още чакам да си чуя "присъдата"...

Та това е накратко - не просто "хванах бика за рогата", направо се нанизах на въпросните рога... Та почна финалната ми агония...    Ще пиша пак, когато "ексзекуцията" е вече факт...

# 198
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
"Благодаря ти че направи престоя ми тук още по-ужасен, от клкото беше до момента...... И извинявай, ако съм ти загубил твърде много време!"
Не си разбрала добре Блонди това преведено от кипърски значи .......В момента съм ти много разсърден и немога да говоря с теб ноооо като ми мине ще ти се обадя.... Peace  bouquet  bouquet

Гери остави си снимките там където са ......мнооого са си добре всички им се наслаждаваме...

# 199
  • Мнения: 30
Адашче ДЕПОНа е детско болкоуспокояващо и против температура сиропче като КАЛПОЛа,а в БГ мисля е ПАНАДОЛ(за деца),но в никакъв случай не е за колики.За колики тук дават ИНФАкОЛ и още едно зелено (много ефикасно)това за което говори Кати.Забравих му името,но ще го видя в къщи и ще пиша пак.Но го изписват само в краен случай,когато коликите са много силни и нищо друго не помага.
Не знам какво да кажа за бюрокрацията и здравната система в нашата родина.Надявах се с лесния достъп до толкова информациа по цял свят отношението на хората да започне да се променя,а то по зле.....много съжалявам. Weary smile3518Браво на всички вас които издържате геройски.Аз не бих могла,както каза Кати : [smilie=smile3514.gif]let_it_all_out: #Sniper Imp Rage fight fight

# 200
  • София
  • Мнения: 1 456
Aбе момичета те снимките на малката са в албумчето МULTIPLY,в снимка.бг ли да качвам???Да взема да си кача и аз една моя снимка,да има..

Гери, признавам си аз бях. Сутринта качвах снимки на мойта сладурка и видях, че съм запазила и твоите снимчица с Елинор на компа ми. Та качих и тях. Иначе нямаше абсолютно нищо в "Нашите слънчица".
Качвайте снимки само м мултито в съответните албумчета за да си имаме всичко на едно место. Аз по принцип изтрих всички снимки от снимка, щото ги бях прехвърлила в мултито. Албумчето си е там, но би следвало да е празно.

# 201
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати, пътища колкото искаш, ама към офиса ми в 8,30 сутринта е само един по който мога (или по скоро можех) да стигна сравнително по-бързо. В задръстванията сутрин не мога и да си помисля да обикалям из центъру насам и натам щото до обяд няма да стигна. Пък и както знаете до Президенту съм Flutter и цялуту град натам върви сутрин.

Блонди
, пий едно малко и квото сабя покаже вече! bouquet!

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 16:21 от muzka

# 202
  • Мнения: 903
Муце, таман бях решила да се вслушам в съвета ти и да се отдам на битов алкохолизъм Wine Glass Mr. Green ... И понеже вкъщи алкохол не държа,  даже специално отидох да си купя една водка - 500мл. шишето, щото най-малките са от 200мл. и едно такова патронче можеше да не ми свърши работа за целта "пия - да се напия, та да забравя" cry...  и взе че дойде "присъдата"...

ДА ама НЕ
- то не се оказа точно "присъда" Crazy... и сега жуля водка с портокалов сок... Joy... и преди да ме е хванало #Silly,
ще ви разкажа накратко, защото момичета, имам нужда от съвета ви...

Общо взето, това което той ми е писал е следното: "Не знам какво се случи през поселдните два дни с нас,че започнахме да си разменяме обвинения... Какво правим?! - Мъчим се да създадем проблем помежду си ли?!  Много съм разстроен и от себе си и от теб..." и т.н. в тоя дух, опитвайки се да направи анализ на нещата... и обяснявайки как аз за него съм еди-кво си... /да не навлизам в лирични подробности Heart Eyes Blush/... и накрая най-подло newsm48  разбирате ли, той ми прехвърли топката, с думите: "Ще оставя на теб да решиш дали искаш да сме заедно, а аз ще приема твоето решение като заповед, каквото и да е то!" #Crazy    ------------------> А сега де! - С мойте камъни, по моята глава! Crazy


Момичета, моля ви, кажете ми как да постъпя, че хем да не звуча отново като човек, който обвинява, хем той недвусмислено да разбере, че искам яснота и най-вече реалност по между ни.., че по дяволите искам да живея наистина, а не в мечти и очаквания за едно бъдеще, което все да не настъпва...

Мнението на всяка от вас ще ми е полезно, макар че решението накрая ще е само мое... с всичките му последствия...
----------------------- Вие сте!

# 203
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Блонди, лично моето мнение е в крайна сметка, че явно подозренията ти са били само подозрения, а той не е очаквал изобщо в развръзката на последните неща в живота му, че това ще се случи - т.е. че ще се появят такива при теб

да ти кажа така излиза в неговите очи - случва ми се нещо тежко, имам такъв труден момент с баща ми, а защо нямам разбиране (което  явно е резултат от факта, че той не знае за твоите подозрения, а изведнъж има промяна в поведението ти, и то сега) - това наистина би довело до недоразумение в неговото съзнание

бих ти препоръчала да си представиш (колкото и трудно да е), че това което му се случва на него, се случва на теб и ако той започне да подозира нещо, а ти не знаеш, накрая как ще изглеждат в твоите очи неговите думи

моят съвет е - приеми, че той е искрен, че наистина това, което ти казва е истина, да не ти пука кой как интерпретира ситуацията, мисли само за това, че той ти казва истината и му кажи дали искаш да си с него или не, кажи му чувствата си, това което те моли и той -  ти направи избор дали да сте заедно

бъди искрена с него и ако той е, нещата ще поемат правилния път

много често нашите подозрения са виновни за страданията ни и грешно избрания път

# 204
  • Мнения: 0
Блондичка мила кажи му просто и ясно искам да съм с теб само с теб сега и за винаги!!Като подчертаеш дебело сега или с главни букви го напиши.

Шанкулова ако нямаш връзки по добре на частно  така е при нас!

Момичета извинете ме че не пиша ама напоследък гледам освен моите бандити и баба  си (94г)и почти не ми остава време да ви чета а камо ли да отговарям  bouquetобещавам следващата седмица да наваксам

# 205
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
блонди предното тълкуване на неговите думи излезе вярно както си и мислех той е един типичен представител на кипърския род........та единственното което ти остава в този случай ......е........първо задължително трябва с твои думи да му се '
"извиниш" един вид за да се почУВства мъжкар..... Peace....и след това да му кажеш ....абе момче аз ако не исках да съм с тебе до сега да те бях забравила.....я пращай билетите че ми изгни д....то пред компа..... Twisted Evil
муцка ...има един стар изпитан трик при задръствания smile3503 smile3503 smile3521поооказваш малко повече деколте и да видиш кво става що кавалери що нещо.....
миме....мнооого ми хареса поста ти направо чудесно си го обяснила.....и съм напълно съгласна.... Peace Heart Eyes
пепитка целувки на бабчето от мен....божеее 94 години ..... newsm27 newsm27 newsm51
аааа сега видях че съм първа а добро утро тогава мнооого усмивки и по малко алкохол днес... smile3503
ще се включа пак след час щото мъжо се събуди и трябва да му правим кафенце ....закусчица....целувчица ...ит.н.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 456
А, Блонди , аз писах едно малко т.е 50 гр., а ти цяла бутилка .... Naughty
Направо към въпроса : Аз никога не съм имала претенциите, че
ги разбирам тез` пусти мъжаги, но съм сигурна, че ако си кажеш какво те боли и сърби директно без мноооого думи и заобикалки в стил "сещай се снахо"резултат винаги има.
Та, мила ми Блонди, това е моето мнение. Ти очевидно избора си го направила, само където той не е разбрал! Mr. Green

Ситуацията, както за него така и за теб е доста напрегната, разбира се в различен аспект, но все пак измъчваща.
Така, че кажи си му направо, отношението ти към него самия не се променило че би искала да бъдете щастливи ЗАЕДНО дефакто, а не виртуално и че тази неизвестност, непрекъснато очакване и разстояние те мъчи и поражда съмнения, относно неговите намерения.

Лично аз не бих казала на някой, че искам да съм с него и само с него завинаги. Току виж се изплашил и избягал без време. Heart Eyes

Пепитка, браво на теб!Да ви е жива и здрава бабичката ....ей това почти 100 години да живееш...Я, вземи я питай за съвет за Блондичка. Старите хора винаги знаят какво трябва да се направи или НЕнаправи.

Приятен ден на всички и до после!  bouquet

.

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 09:40 от muzka

# 207
  • Мнения: 353
Блондичка,ти не си малко момиченце,сигурна съм ,че и сама знаеш ,че в напрегнати ситуаций сме много изнервени и се изпокарваме с най-близките си.Та така и той,твоичкия де.Затова вкарай в действие женския си чар и му се извини,макар и да чувстваш,че не ти си виновна,защото нали мъжете са така-никога не признават грешките си и много често ние сме неоправдани и страдаме заради тях,но пък си ги обичаме,нали(pdd не се засягай  Simple Smile)Обаче трябва да направиш всичко възможно и невъзможното дори скоро да сте заедно,поне да се видите,защото разстоянието помежду ви също играе роля.И да ти кажа(без да искам да те засегна ),майтап,майтап,ама с алкохол и душевни терзания и разни други неща от сорта ще навредиш още повече на себе си,така че не го прави.Ако искаш да поговориш с някого ми пиши на лични да ти дам мои координати,аз съм много добър слушател и с каквото мога ще ти помогна.От сърце за пореден път ти пожелавам скорошна и много добра развръзка на всичко това  Hug  Hug  Hug                                                                                                                                                                Пепита,много се радвам,че баба ти е при теб.Много да я нагушкаш и нацелуваш и заради мен,толкова много ми липсва моята  newsm45 .                                                   На всички останали много усмивки през днешния ден.

# 208
Скъпа Блонди,аз няма да ти давам съвети,момичетата преди мен вече са го направили.Напълно съм съгласна с тях.Сигурна съм,че и ти самата знаеш какво трябва да направиш.Във въпроса ти се състои половината отговор.Анализирай,обмисли внимателно думите и напиши това,което мислиш .[./color]

# 209
  • Мнения: 903
Момичета, много ви благодаря на всички, че се отзовахте със своите съвети!  bouquet  Мнението на всяка една от вас /макар и изказано с различни думи/  потвърди като цяло това, което и сама възнамерявах... Но наистина имах необходимостта да чуя и от страни, че това което смятам да направя ще е правилно - просто имах нужда от такова потвърждение... Защото нещата ескалираха много рязко, а планът ми беше друг.., ама както се е изразила Муцка, напрегнатата и за двама ни, макар и в различен аспект, ситуация, в крайна сметка си изигра ролята...   Значи аз извинението си му го поднесох още веднага заедно с обясненията защо така зле съм реагирала на шегата му /по какви причини съм като кълбо от нерви през последните три седмици и т.н./, като апелирах тъй да се каже, ако сърцето и умът му са способни, да вникне в причините, довели ме до тази реакция и да я извини...  Бая на чувство го ударих и доста драматично му обясних какво продължавам да изпитвам към него.., така че той е наясно по въпроса... Но понеже съм рогато говедо с подчертано чувство за лично  достойнство /абе зодия уфсъ  animal085 - кво да прайш Mr. Green/, а той на свой ред много лошо ми засегна точно това достойнство.., та затова последният ми имейл до него завършваше с думите: "Аз няма да се превръщам в просяк за твоята любов, защото ЛЮБОВТА трябва да бъде дар, а не милостиня... Така че ти решаваш!" Но както ви казах, той най-любезно ми прехвърли топката обратно Crazy

Та така, сега като приключа с поста си, почвам да му пиша на него...
Още веднъж ви благодаря на всички за съпричастността! Hug

Общи условия

Активация на акаунт