Кипърска история - лято,слънце и вълнения с разни приключения (7)

  • 18 029
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 577
Добър ден.Ааааааа Катеееее, не я плашааааааа, диалог си водихме снощи,вие,като изполягахте рано-рано с кокошките ние си `хортувахме`.Баааааа тя ако се плашеше така лесно,щеше ли да се включи при нас .  smile3521 Нооооооооо ти прощавам,че вчера не се включи в късния мохабед,понеже си мислила върху съдържанието и стратегията на новото послание но Блонди. newsm10
Блондичкаааа, и ние вчера ги гледахме,и се просълзих на изпълнението на Деница,а и Люси като ревна и аз след нея. Всички са добри,всички са талантливи аз съм много объркана.Благодаря за поздравите и искам за всички ,които са далеч от  Б-я да ги поздравя с тази песен и да знаем,че хубава или лоша`нашата страна на чудесата` винаги ще е в сърцата ни.           Hug      http://www.zazz.bg/play:630a7cdc 

# 271
  • Мнения: 903
Катенце, споко бе мила - ти вече от мен почна повече да се впрягаш! Mr. Green  Аз все пак ти използвах от части идеята и му написах едно писъмце...

Та момичета, /ПДД, ти по-добре не чети това, че е малко сексистко Wink/, да ви раздуя какъв имейл му спретнах... още ми е смешно като си представям каква ще е реакцията му Joy Joy---------> Тъйййй, отпочвам значи сериозно с думите: "Как си, моро му, надявам се че всичко при вас върви нормално... Молиш ме да бъда търпелива?! - Ок, ще продължа търпеливо да чакам деня, когато моите конкретни въпроси ще получат твоите конкретни отговори..." ----- и тук вече започва забавната част ---- "...Но докато дойде този ден, аз реших да не позволявам на мъчителните мисли да тормозят душата ми.., затова днес, за да си повдигна духа, си направих малък подарък - нов бански костюм..." ------ и тук вече, мацки, започвам детайлно и възможно най-секси описание на банските,  завършащо с въпроса: "Харесва ли ти, бейби?!..."   newsm03 newsm08 newsm47  Голям съм изрод, а?!  smile3521  Значи представям си, щото той ми каза, че слиза във фоайето на хотела да си проверява пощата /т.е- нямат интернет по стаите/.., та представям си докато чете описанието на банския как ще "издуе палатката" и не мога да го мисля с кво ще се прикрива докато се добере до стаята си rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao  Ммммуууу-ха-ха-ха, оооооооххх, много ми е смешно Joy Joy   

Та така, мили дами, и без да му казвам че ще ходя на плаж, той вече веднъж като си го е представил костюмчето..., абе ясно е, че не съм го купила за да си го нося вкъщи, нали.... newsm48  Та ревността пак ще е пробудена струва ми се...   Ай сега кажете, не съм ли гаден лисунгер?! newsm62 smile3508

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 16:39 от blondy-mamma

# 272
  • Мнения: 577
  Блондичка smile3521 Такааааааа ---аз реших за себе си-ако ми се наложи да пиша писмо или каквото и да е-------- първо споделям тук.Изчаквам нахвърлена идейка за съдържанието от Кати,след това прехвърлям топката на Блонди да го напише,както му е реда.......,Антигони ще провери за правописни грешки а Муцка ще   ми го пусне + колажи,снимчици и прочие.  smile3508 Уредих се а?

# 273
  • Мнения: 903
  Блондичка smile3521 Такааааааа ---аз реших за себе си-ако ми се наложи да пиша писмо или каквото и да е-------- първо споделям тук.Изчаквам нахвърлена идейка за съдържанието от Кати,след това прехвърлям топката на Блонди да го напише,както му е реда.......,Антигони ще провери за правописни грешки а Муцка ще   ми го пусне + колажи,снимчици и прочие.  smile3508 Уредих се а?

Барбораничка, хитруша си ми тииии! yes   Само да ти допълня плана с идейката, че ако въпросното писмо ти се наложи да го пишеш до някой грък, може за финал да го предоставиш на ПДД-то с оглед граматически издържан превод thumbsup

# 274
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте девойки,

само профучавам през темичката да ви видя как сте .
Гледам добре се забавлявате! Heart Eyes

Имам мноооого работа, но ще ви обърна внимание повечко утре!
Сега набързо:

Добре си дошла Пепеляшкаbouquet

Кати, браво бе момиче! Такива съвети да раздаваш!? Thinking Ама като се замисля, май ще е само от полза малко провокация! Евровизия не можах да гледам. Признавам си и се срамувам! Mr. Green

Бърборанке,
нямаш грижи, душицо! И снимки и цветенца и пеперудки ще насложим на писмото ти.

Блонди, слагай банския и кръгом към плажа. Водата била 16 градуса! Ами толкова е, но пък действа добре на духа и току виж "гларуса" до летял най-после! Joy

Антигони, аз Нора не я харесвам много, но виж Томата е съкровище! С малко закъснение но да те поздравя с празника 24 Май. Прочетох ,че няма да празнуваш, но пък в спомените ми този празник е много красив и винаги го свързвам с цветя за любимите учителки, песни и манифестации.
Заповядай,  с поклон и уважение към всички учители и истински българи, без значение в коя част на света се намират!



Прегръдки на тези които съм пропуснала да спомена!


Момичета, тръгвам!
Вие мислете заглавие, че утре  живот и здраве работа ни чака.
Хайде приятна вечер!   car003 

# 275
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Да не си помислите че съм ви забравила Hug В момента и аз съм по нашето прекрасно черноморие и чак днес ми остана малко време да драсна някой ред Simple Smile В събота бяхме на бал на моята първа братовчедка  и после два дена реанимирахме Heart Eyes Направо съм изгубила тренинг...толкова отдавна не сме излизали с мъжо и сега гледаме да наваксаме,че сле два месеца като останем пак сами и  няма да има среднощни излизания Sad
Блонди, мисля че много добре си го измислила мейла,дано да има ефект,че тука вече всички искаме развитие на нещата Hug
За заглавието мисля че това сегашното си е добре  bouquet
Лека и приятна вечер на всички  love001

# 276
  • Мнения: 903
Шанкулова, мила, наваксвайте с мъжо, ама като за световно наваксвайте/ докато има кой да гледа сладурката ви/.... и като наваксате за пропуснатото време, те съветвам да започнете, в смисъл да продължите да си взимате и "авансово" купонясване, че сега ви се е паднало newsm44


Муцка, ще си го разходя аз по плажа новия бански и още как - като стой та гледай ще го разходя Mr. Green


Момичета, преди около час получих най-скоропостижния отговор на имейл от доста време насам Laughing... - демек ефектът е постигнат.., но уви не напълно Confused  В смисъл, че следоперационната инфекция на баща му се е подновила след спирането на антибиотиците и сега пак ги застрашава повторна операция... - абе с две думи, разбирайте че няма да я бъде тая да се метне тутакси на самолета и да дохвърка Cry   Но като изключим тази неприятна новина, определено имейлът ми е постигнал желания ефект...  Пише значи: "Поздравления за новите ти бански! Бих могъл да си "помечтая" за тях /като думата помечтая я е поставил в кавички, т.е. да иде да "помечтае" в банята - сещате се за какво мечтание става въпрос  Wink Joy - за по-бавно вдяващите, за "ръкоделие" иде реч hahaha/..., но очаквам и ще бъда търпелив да ги видя на твоето секси тяло!" newsm03 newsm53    Ууууаааауууу, доста горещо изказване... Определено имейлчето ми му е подействало стимулиращо, особено в определени участъци от тялото... Оооо, да! yes       
                   И накрая пише, че е вече много изтощен, включително психически и че сега има нужда от моята позитивна енергия - да продължавам да му прашам имейли като днешния - звучащи щастливо.               Уффффф, като го прочетох това последното се натъжих и донякъде дори засрамих, че правя тука някакви велики мелодрами, а истински драматичната обстановка е там, покрай него...

Та пак опряхме до търпението.... Rolling Eyes


Аааааа, и последно да ви кажа, осени ме идея за заглавие на новата темичка -------> ползвам значи националните символи на двете ни страни, с леко вкарана нотка на бъзик..., а именно: "Български лъвове, лъвици .... и кипърски магарета"
  Joy    Joy    Joy

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 20:24 от blondy-mamma

# 277
  • Мнения: 903
Eй, мацки, где се дянахте бре?! newsm78  На мен таман ми се понамести настроението и вие взехте, че изчезнахте Crossing Arms  Пък да не би някой от представителките на натурализираното кипърско народонаселение да се е впрегнала от идейката ми за заглавие на новата темичка, ъ?! Joy    Айде сега, нали всички сме си БГ Wink

Аз се включвам само за да ви пейстна обещаното парче на Елвис, в изпълнение на Томата сладък Блонидиркин --------->
моля, насладете се:

http://www.youtube.com/watch?v=4mkLpxVjKSA

# 278
  • Мнения: 39
Ето мееее... как сте?
Обещавам да не пропускам и ден вече! Нямах интернет толкова веме. Съжалявам,че ви лиших от приятната ми компания  newsm47
Новини много...махнах се от гадния бар,намерих любов и преди два дни се преместих да живея у тях....
щастие колкото искаш!
А утре ще почерпя едно хубаво ,че имам рожден ден  Gift

# 279
  • Мнения: 26
Люсиенче,браво бе,всичко накуп,така е супер,бързо се ориентираш... smile3521

# 280
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
"Български лъвове, лъвици .... и кипърски магарета"
  Joy    Joy    Joy


страахоооооотна си, блонди, винаги много ме разсмиваш, чак ми се иска да те познавам на живо и мисля, че бих открила приятелка в твое лице, както и на останалите момичета тук

подкрепям с две ръце и два крака за новото име, вдигам и на мъжа краката (за тез, които не вдяват, како каза блонди - той има повече от два #Silly) в подкрепа, много оригинално си го измислила

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 23:20 от Mimito_bg

# 281
Добро утро!
Люсиенче,Честит Рожден ден!Пожелавам ти здраве и късмет!Нека любовта,която си намерила,се окаже същата тази Любов,която винаги си мечтала да намериш!
Муцка,благодаря ти за прекрасния букет!
Бърборанке,винаги ще имаш нашата подкрепа.
Блонди,точно така,крепостите не се превземат с големи битки,а малки хитрини,при това-женски.

Успешен ден на всички!

# 282
Сега се сетих за темата.Блонди,това за символите е хубаво,ама като се каже магаре,асоциациите,поне за мен,вървят в две посоки-или за инат,или за нещо "друго".
Моето предложение е:Към Кипър за целувка от морските вълни!
Вие сте!

# 283
  • Мнения: 0
Добро утро милички..Извинете ме за изчезването напоследаk,ама имам много грижи с паспорта на малкия нестава и неможем да се преберем в Кипър.Имахме и хубав празник сестричката ми имаше бал,малкия Ники и беше кавалер ИХХИИХХИИХИХИХ..Липсвахте ми много,ама вече няма да се чупя от колектива надявам се..Хубав и успешен ден.Целувки smile3502

# 284
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
мили дами и не толкова често появяващи се кавалери добро утрооооо.... Hugнакратко се изказвам по темата
блонди после ще ти пиша от офиса за съдържанието на следващия ти емайл който явно ще е вече в новата тема...идеята ми хареса но трябва да я обърнем....т.е. кипърски магарета.....и бг мами лъвици..лъвове..и приятели....така е по лесно да се намираме не забравяйте че кипър трябва да е първа дума.... Laughing Laughing
шанкулова и гугунка надявам се сте изкарали добре на абитюренските вечера да са ви живи и здрави......завършилите...  bouquet  bouquet
люсиенче..честиииит рожденннннн деннннн...да си умна и красива винаги желана и щастлива.....от кака кати с много любов ти пожелавам най щастливите мигове от тук нататък...  bouquet  bouquet
барборанке
хареса ми тва за написването на писмото и правилното редактиране и подреждане уцелила си точно в десетката Joy Joy
а сега и моето заглавие за новата тема.........Кипър или БГ пак сме си добре..
муцкааааа къде сиииии......новата тема чакааааааа................хи...хи....хи......

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 08:24 от Katy6

Общи условия

Активация на акаунт