А ако всички мъже бяха, като този................

  • 3 902
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 62 595
А, така! И пипаш, значи!  hahaha На публично място!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 176
Ех, ама сте ...  Laughing Crazy с поглед опипвам само ...

ще мия прозорци на коли. Безплатно, просто за да дразня мъжете ви и за да се наслаждавам на опипващите ви свенливи погледи. Съвсем сериозно.
Бива ли такива мнения, ам?!

От утре отново тръгвам на фитнес, за два месеца ще си възстановя плочките

2 месеца казваш ...  Whistling

# 62
  • Мнения: 122
Ех, ама сте ...  Laughing Crazy с поглед опипвам само ...

Някой се оправдава или така ми се струва...  Whistling

# 63
  • Мнения: 8 999
Готин пич, ама голям мърляч, беее! Видяхте ли как замаза стъклата. По-добре да не ги беше мил!

# 64
  • Мнения: 274
Смеете се вие сега, но си представям лъстивите Ви погледи вперени в мусколестото ми тяло с бронзов тен, как прокарвате бавно палец по влажните Ви устни като в реклама на Бакарди, а мъжете ви на съседната седалка нервно процеждат през зъби " гаден наркоман"...."Ох, как искам този гаден наркоман да измие и задното ми стъкло", си мислите вие.....Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
Смеете се вие сега, но си представям лъстивите Ви погледи вперени в мусколестото ми тяло с бронзов тен, как прокарвате бавно палец по влажните Ви устни като в реклама на Бакарди, а мъжете ви на съседната седалка нервно процеждат през зъби " гаден наркоман"...."Ох, как искам този гаден наркоман да измие и задното ми стъкло", си мислите вие.....Simple Smile

Ааа, На мен капки и т.н. ми не требе. Мен ми требе някой да измие прозорците вместо мен. А после  ще видим.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 235
Абе, колко неща вкъщи има за чистене... Все ми е едно дали в гащите си има котка или нещо друго, важното е да има здрави ръце и крака да чисти.  Joy

 newsm62 Е не пречи после да пием по едно кафе .......

Смеете се вие сега, но си представям лъстивите Ви погледи вперени в мусколестото ми тяло с бронзов тен, как прокарвате бавно палец по влажните Ви устни като в реклама на Бакарди, а мъжете ви на съседната седалка нервно процеждат през зъби " гаден наркоман"...."Ох, как искам този гаден наркоман да измие и задното ми стъкло", си мислите вие.....Simple Smile

Интересно ми е дали наистина ще го направиш. След 2 месеца в събота ще мина през ъгала на Несторов и България да видим дали ще си там.  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт