Количка за зимно бебе

  • 11 652
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Още е рано за мен, но аз обичам да планирам всичко и искам мнения от мами със зимни бебета. Каква количка конкретно избрахте за вашето бебе родено декември, предвид първите излизания зимата и после летния период?

# 1
  • Мнения: 1 763
Моето бебе е родено през декември. Зимна количка така и не си избрах, всички ми бяха много тежки, накрая ми дадоха една ползвана триколка Чиполино с портбебе. Оказа се много подходяща, защото гумите и са огромни и без проблем си возих бебето по лед, сняг и всякакви неравни терени, без да се притеснявам, че много ще го тръска или ще се счупи някое колело. Преди няколко седмици купих лятна на Бертони с три нива на гръбчето. Много е лека и удобна, но е напълно открита и е подходяща за по-топло време.

# 2
  • Мнения: 1 207
Вземи си комбинирана и лека количка за да можеш да я ползваш и лятото и зимата.

# 3
  • Мнения: 1 367
Моето бебе не е родено през декември,но пак е зимно.Взехме комбинирана количка на MAC England.Дълбоки са и са подходящи за зимата,защото скриват много добре детето.Единственият недостатък е,че са тежички.А,и кошът отдолу не е много голям.Но аз съм много доволна от нея.

# 4
  • Мнения: 2 957
И ние бяхме с комбинирана количка на MAC England. Много е подходяща за зимата.ПОчти нова е и ще я ползваме и за второто бебе;)
Отделно купихме лятна.

# 5
  • Мнения: 502
моето бебе се роди юни, но въпреки това аз имах кош за новородено като за начало. така бебето си лежеше напълно легнало, а хубавото е че този кош можехме да използваме и в колата. количката ми е комбинирана- включва кош за новородено, кошница за кола и седнал вариант. всяка част се маха и слага бързо и лесно към шасито на количката и затова съм си я ползвала и в трите варианта. но като цяло в кошницата за кола по-малко я слагах като новородена, въпреки че виждам много майки да излизат с малки бебенца с тях. моето бебе нещо се кривеше в кошницата и при по-дълго позлване плачеше и нервничеше.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние сме родени декември.
Количка купихме чак началото на март месец в началото разходките ги правихме с колата,  после като се затопли на терасата и когато стана наистина за скитня взехме количката (понеже 3м бяхме у майка ми, а малкия така беше превзел апартамента, че само количка липсваше да прескачаме в коридора).
Взехме комбинирана, до момента съм много доволна и нямам намерение да я сменям.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 016
Моето е ноември Wink бяхме с комбинирана, чиполино лола....
1 кош с 3 положения на гръбчето, с пълно легнало, с покривало за крачетата, с големи гуми, голям кош за багаж, не гледаше към мен....беше ми много удобна....12,5 кг е , но е мн маневрена и изобщо ней се усещат....особено ако няма да я дигаш...за разлика от доста др, които още в магазина ми се видяха мн по-тежки и не маневрени...

Но това зависи от възможностите и предпочитанията ти...

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
комбинирана количка, модели най-различни избора е труден Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 910
И аз бих ти препоръчала да си вземеш комбинирана количка.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 739
Дияна е зимно бебе, родена е февруари месец. Зимна количка не съм имала.

# 11
  • Мнения: 145
Ако имаш възможност си вземи по-скъпа комбинирана количка,  да има кош и да е лека Hug. Ние бяхме взели на Кенгуро , но без зимен кош, а и не е толкова лека  и така и не го изкарах през зимата, дори  когато беше по-топло, все се притеснявах че от някъде му духа.

# 12
  • Мнения: 3 376
С комбинирана ще изкараш първото лято,но второто със сигурност ще искаш лятна количка.

Моя син е роден края на декември,първите разходки започнаха март,а май месец вече бях обърнала количката на лятна,защото искаше да е седнал.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре комбинирана количка  Peace

# 14
  • Мнения: 2 035
Всички са ти препоръчали комбинирана и моят съвет е за такава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт