слузестата тапа моля за съвети

  • 3 719
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейти мили мами! Бях Ви писала, че ще ми предизвикат раждане понеже преносвам с термин 2.05.08г.Е направиха го със системи но без ефект организма ми не реагира, казаха ми, че матката още не е била озряла и затова. Но по време на престоя ми в болницата от системата ли или от самосебе си започна да ми пада слузестата тапа. Е днес ме пуснаха да си ходя  Simple Smile понежа още нямамам никакви болки,липсва също и разкритие, а и тоновете на бебо са добри.Та въпроса ми е до три дни ли да очаквам раждане след падането ми на слузестата тапа или при всеки си е различно?

# 1
  • Мнения: 11 003
При всеки е различно. На някои тапата им пада часове преди раждането, а на други седмица по-рано, че и повече. Щом си преносила, дано не се налага да чакаш дълго.
Леко раждане и здраво бебче! Hug

# 2
  • Мнения: 498
Да,индивидуално е,но падането на тапата е един от предвестниците на раждането.При мен падна сутринта,а родих вечерта. Crazy
Леко раждане и от мен. Hug

# 3
  • Мнения: 6 441
При мен падна няколко дни ,след като родих  newsm78 Така,че при всеки е различно.
Дано скоро да си гушкаш прекрасно бебче  Hug
Леко раждане! Hug

# 4
  • Мнения: 2 005
Ще чакаш , мила , не се знае колко  newsm78...но дано да е по - скоро  Hug Леко раждане   bouquet

# 5
  • Мнения: 9 973
на мен ми падна часове преди да родя-индивидуално е

# 6
  • Мнения: 172
На мен ми падна една седмица преди да родя малкия,а с каката няколко часа преди раждането.Успех и леко раждане   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 103
На мен ми се спука на обед и родих вечерта .Пожелавам ти леко раждане и после пиши какво бебче си имаш  Joy Joy

# 8
  • Мнения: 41
Моята тапа падна вечерта и родих в 6 часа на другия ден.Приеха ме без никакво разкритие спукаха ми мехура и раждането започна.Включиха ми система с окситоцин в момента когато трябваше да изгонвам плода.Желая ти леко и безпроблемно раждане Peace

# 9
  • Мнения: 1 763
Моята падна десет дена преди да родя.

# 10
  • Мнения: 384
На мен също ми падна десетина дни преди да родя. 

# 11
  • Мнения: 493
Падна ми няколко часа преди раждането Peace
Леко раждане ти пожелавам и най-хубавото бебче  bouquet

# 12
  • Мнения: 467
Много е различно душице. При парвото ми раждане тапата падна един месец по-рано, а при второто така и не я видях...Но ти няма да чакаш далго, природата си знае работата и е вече време бебчо да си покаже нослето  Grinning Пожелавам ти още тази седмица да си го гушкаш и раждането да мине като хубав сън.   Blush

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
При мен падна няколко дни ,след като родих  newsm78

  Shocked Shocked Shocked ShockedТова все пак е тапа, а не опашка за да падне след като родиш! Simple Smile

 Явно си се объркала, може тапата ти да не е паднала преди да започне раждане.Но да падне след като родиш........

 Моята падна и след 3 дни родих.

# 14
  • Мнения: 1 674
Аз преносих второто си дете 16 дни,тапата ми падна 2-3 часа преди да родя.Всичко е строго индивидуално при всяка жена ,така ,че чакане му е майката.Леко раждане и дано по--скоро да се оттървеш!

Общи условия

Активация на акаунт