Пак има температура

  • 1 074
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Преди една седмица малкия беше със зачервено гърло и зачервени ушни канали и пи АБ.Уж му мина и ето,че днес отново е с 37,7.Направо не зная защо става така.Досега не ми е боледувал често.Какви изследвания да изискам  newsm78

# 1
  • Мнения: 94
Да не е донеизлекувана инфекция от преди newsm78Погледни му с лампичка ушетата,упипай ги , да не го болят newsm78
Незнам какво да и кажа newsm78

# 2
  • Мнения: 764
Ами натискам ушите,мисля че не реагира.Оф....

# 3
  • Мнения: 2 005
Най- вероятно не е излекувано детето от преди  newsm78 Заведи го на специалист УНГ , защото голяма беля може да ти направи от ушичките , и от тях да вдига температура  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 764
Днес малкия няма температура.... newsm78....какво ли става....

# 5
  • Мнения: 108
Ние борим дълго един отит, с хомеопатия само че. И кризите с ухото ту се появяваха, те отшумяваха и то без температура. Можеш да го провериш при УНГ специалиаст, за всеки случай и за ваше спокойствие.  Той най-добре ще види как са ушите.

# 6
  • Мнения: 7 201
А колко дни пи АБ? Rolling Eyes И аз смятам,че може да е недоизлекувана инфекцията...

# 7
  • Мнения: 764
Натискам го по ушите,няма реакция,явно не го болят.Само в понеделник вечерта вдигна 38 градуса,във вторник и днес няма температура.Ще го водя пак на лекар,но ми е много странно,за пръв път ми се случва таквоз нещо.

# 8
  • Мнения: X
На мен ми се е случвало, точно същото само че с малко по-ниска температура - 37.6. Тъмо беше уж излекуван и тръгна на градина и я вдигна пак температурата. Стоеше си в къщи след това до края на седмицата, появиха се и сополи и покашляне, но никой от следващите дни не вдигна повече Т. Изкарахме инфекцията само с чайчета и капки за нос.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Натискам го по ушите,няма реакция,явно не го болят.Само в понеделник вечерта вдигна 38 градуса,във вторник и днес няма температура.Ще го водя пак на лекар,но ми е много странно,за пръв път ми се случва таквоз нещо.

Дъщеря ми има изкарани няколко отита. Нито веднъж не е реагирала на болка при пипане. Само единия път рева доста, докато разбера, че я боли ухо- ревеше и притискаше ухото си към леглото. Невинаги реакцията при натискане е показателна за болката в ухото.

# 10
  • Мнения: 764
Между другото му расте последния кътник....дали може да има връзка.... newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Според мен е много възможно да не е излекуван предният отит. Не е задължително при пипане детето да реагира както са писали майките по горе. Заведи детето на лекар най добре и то на специалист УНГ. Дано да е било от зъбчето, но като растат зъби имунната система отслабва и децата често си лепват по някоя хрема или нещо друго.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Между другото му расте последния кътник....дали може да има връзка.... newsm78

Препоръчвам ти да не лежиш на това ухо, както се казва... Това със зъбите и високите температури го забрави. Зъбоникнене е диагноза, поставяна, когато лекарите не знаят какво друго да измислят. А когато вече няма зъби за никнене?!

Общи условия

Активация на акаунт