Шампоаните Clear

  • 6 931
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Ползвал ли ги е някой? Трябва да си взема нов шампоан и съм в голяма чуденка какъв  Rolling Eyes Ако някой има наблюдение, да каже. Или е поредната "велика" реклама с плачевен резултат, тип Хед & Шолдърс  Crazy

# 1
  • Мнения: 3 830
Не съм го ползвала, понеже в момента нямам нужда.

Четох в друга тема, че бил много по-добър от Хед енд Шоулдърс Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
Белучи, аз всяка седмица си сменям шампоаните,
ама не пускам за всеки поотделно нови теми  Laughing

Шампоаните "КЛИЪР" са специализирана серия против пърхут (уж).
Ако имаш пърхут, то тогава едва ли точно така ще си разрешиш проблема с него.
Пърхута е диагноза, която трябва да се лекува, а не само да се облекчава.
Това не е лекарствено средство, а поредния рекламиран продукт. Peace Hug

# 3
  • Мнения: 93
Честно казано не вярвам да има кой знае какъв резултат. Брат ми и снахата го ползват и казват, че са доволни. Дори на мен ми подариха едни познати такъв шампоан и страшно много ме обидиха, понеже е тъпо да ти подарят такова нещо Simple Smile Аз имах пърхот, но го ликвидирах с друг шампоан /Selsun Blue, зелената опаковка за всеки тип коса/. За момента поддържам ефекта с него. Ползвала съм и Nizoral, който също е доста добър, но не ми харесва как се нанася и че трябва да стоя като луда в банята, за да действа. Общо взето най-добре първо отиди на дерматолог да погледне какъв тип пърхут имаш и той ще те упъти кое е най-добре за теб. Успех!

# 4
  • Мнения: 1 243
Руске, откак съм във форума, съм сменила доста шампоани, но досега не съм питала какъв да си купя, нали така. Щом сега питам, значи имам нещо предвид или се колебая.

На другите - благодаря все пак за отзивите. Нямам сериозен проблем с пърхота. По-скоро като превантивна мярка. А и те май имат доста разновидности - за суха, мазна коса, цъфтящи краища. Просто исках да разбера дали ги бива, защото веднъж рискувах с един Палмолив и това ми костваше 1 месец да си възстановя косата.

# 5
  • Мнения: 7 723
Руске, откак съм във форума, съм сменила доста шампоани, но досега не съм питала какъв да си купя, нали така. Щом сега питам, значи имам нещо предвид или се колебая.
...
Е, щом нямаш пърхут, съветвам те да не рискуваш тогава.
Аз честно казано не знам дали ги бива... Rolling Eyes
...пък и за тая им цена не ми се рискува да ги пробвам без причина Wink Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 132
И аз нямах пърхот преди да си взема Clear  Sad

Общи условия

Активация на акаунт