Пюрета Модев

  • 3 239
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пюретата не са ли Мандев. Видях такива в магазина до нас. Изглеждат като ганчевите, но не купих защото Мартин и ганчевите не яде.

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Купих две пюрета - зеленчуково и месно от едно магазинче на Редута от страната на Гео Милев. Отворих зеленчуковото не пукна и не съм го давала на Габи. Другото още не съм пробвала, но май няма да повторя покупката.

# 17
  • Мнения: 126
Не мисля, че много ще загуби някой като не ги намери тия пюрета...

Онзи ден купих на малката 2бр - къпини с мляко и ябълки с банани. Освен че изглеждат отвратително на външен вид на вкус са доста сладки - т.е. сещайте се колко захар имат.

Аз съм доволна от плодовите на Ганчев - имати те добавка на захар, но поне изглеждат свежи на външен вид. А и имам леля, която работи в лаборатория, там ги изследват, та тя ми каза, че показателите им са много добри...

А кои от на Ганчев имат нишесте - зеленчуковите, месните?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Всичките имат модифицирано нишесте

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
То си личи. По-гъсти са от тези на Ам-ам, което ги прави по-лесни за хранене, но до колко са полезни за децата не се знае.

# 20
  • Мнения: 987
освен това ги произвеждат в един "гараж" в едно село до асеновград. видях го сьс собствените си очи когато ходих да зареждам за магазина . и не заредих разбира се . хигиената беше просто #2gunfire

# 21
Мандев, е бил дълги години технолог в Ганчев. От 2 различни источника знам, които са много навътре в нещата , че се правят от пресни плодове а не от полуфабрикати, като Ганчев. То си и личи, при Мандев се вижда че е пасиран плод, не е толкова съмнително бозава паста като Ганчев. Също имам инфо, че Ганчев използва, полуфабрикати , които отдавна не са в годност. Абе Ганчев е стар "червен" и естествено няма кой да го пипне.

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А има ли някой идея във Варна от къде да ги купя  newsm78
И аз тъкмо щях да питам, до сега не съм ги срещала, но много ме заинтригувахте! И ме объркахте, едни казват, че са хубави др. не.... ПОСЛЕДНО!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 145
Aз веднъж купих кайсиево нито на Ева, нито на мен ми хареса - Беше доста кисело, но не като прокиснало, а като прекалено с лимонтузу или нещо такова. Иначе не изглеждаше изкуствено сгъстено.

Общи условия

Активация на акаунт