Къде държите дрешките на бебо?

  • 3 114
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
В шкафчетата на кошарата и скрин.

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В шкаф отгоре с повивалник (който вече не ползваме)  Peace

# 47
Подарявам ги. Сърце не ми дава да натикам в шкафове или кашони тези сладки дрешки. Запазих единствено комплекта от изписването.

# 48
  • Мнения: 2 825
В отделен скрин, който купихме специално за нея. Ако наистина нямате място, ползвай някой ваш шкаф, какво значение има, че е стар, нали ваши работи е имало там.

# 49
  • Мнения: 1 691
Оф, и ние сме на тясно... Взехме креватче с две шкафчета отдолу и малко скринче отстрани. Засега ми стига, но якетата и разни други по-обемисти неща са в една торба в ъгъла Whistling Колкото до нашите шкафове, там дори и за нашите трехи почти няма място. Не знам как ще се оправяме по-нататък.

# 50
  • Мнения: 27 524
В голям шкаф с 5 чекмеджета ги държа. Във вашия случай най-удачни са креватчетата с вградени чекмеджета отдолу и евентуално отстрани, ако има място, ако не - само с долни чекмеджета  Peace

# 51
  • Мнения: 239
Бебешкото легло е с огромни чекмеджета и там държим дрешките му, а тези, които са за закачалка - в нашия гардероб.

# 52
  • Мнения: 492
Купихме й скрин. В него се държат само нейните дрешки. Peace

# 53
  • Мнения: 274
В шкафчетата на креватчето и. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 770
В шкафчетата на креватчетата и в гардероба.

# 55
  • Мнения: 668
ами незнам какво е леглото ви.На нашето имам 6 шкафчета  отделно гардеробчето към секцията.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В скрин - отделила съм 2 чекмеджета за бебето живот и здраве и 2 за малкия.Наскоро сменяхме квартирата и изхвърлихме гардероба ( и двамата с мъжо не понасяме такива огромни мебели) та сега смятаме да вземем още един голям скрин  Peace Стари и умалели дрехи не пазя

# 57
  • Мнения: 204
И за двете деца имах скрин с 4 чекмеджета. Плотът отгоре го ползвах за повиване, за да не се навеждам на леглото Simple Smile
В горните 2 чекмеджета държах дрешки. В третото - спално бельо и памперси, а в най-долното бебешката козметика.

# 58
  • Мнения: 2 334
В шкафчетата на креватчето и в скрина Crazy

# 59
  • Мнения: 3 743
Леглото, което ние сме си избрали не е с чекмеджета, а стаята ни е малка Rolling Eyes.
Решихме, че готовите скринове не ни устройват и утре ще идва дърводелец да ни ги направи по поръчка. Така шкафчето ще бъде съобразено и като ширина и като дължина с мястото, с което разполагаме и ще се използва пълноценно.
Друг вариант е да си направите горни шкафове, ако имате сводобно пространство и там да държите нещата на бебчето, които не се ползват всеки ден. 

Успех Hug!

Общи условия

Активация на акаунт