Бременност и тегло над нормата!

  • 10 634
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 054
[ Аз много лесно свалям и много лесно качвам.
Колежке здравей Mr. Green

Здравей, колежке ! По-добре дебела и щастлива, отколкото дебела и гладна, нали така? Mr. Green


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Изръкопляска тя и продължи да си яде сладолед  Embarassed  То ако имам бебок в мене жив и здрав да е и на него ща давам сладолед  Blush

# 31
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
[ Аз много лесно свалям и много лесно качвам.
Колежке здравей Mr. Green

Здравей, колежке ! По-добре дебела и щастлива, отколкото дебела и гладна, нали така? Mr. Green

Колежки  Hug

Нана е много вярно това Mr. Green

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ся да си кривя душата, че дебела съм перфектна...няма смисъл Mr. Green Има слаби..има и дебели хора. Факт е обаче, че е важен начина на хранене. Колкото и диети да правя свалям до едно ниво...и това е Crazy Ами писна ми...все гладна и все дебела Twisted Evil Просто трябва всеки сам за себеи да избере правилния начин на хранене..не диета...а начин на живот. Щото диетите са до време. Сваляш и после какво..напльоскаш се като за пред умиране щото видиш ли диетата свършила и кво...след месец, два си на изходното положение Mr. Green
Напълно наясно съм също, че дебелината не е здраве. В момента сме млади и просто телата ни компенсират но съм сигурна че ще дойде време и ще се появят проблеми...я кръвно..я нещо друго Tired
Та...здравейте красиви жени Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Перфектни хора няма Wink Аз лично не се наплюксвам до умиране, но винаги, абсолютно винаги след това си качвам бавно и полека сваленото. Преди мнооооооого години, когато бях млада и зелена успях да постигна едно тегло от 73 килограма, сваляйки 40 кг за 1 година само и единствено като не вечерях. Е, вярвайте ми стигнах ги 73-те кила и взех да припадам по улиците Sick
Права си Херка, че има вероятност за здравословни проблеми, но това е Божа работа. А пък и мъжът ми е казал, че а отслабна, а се е развел  Mr. Green
Та - добре заварила красива жено!   bouquet

# 34
  • Мнения: 931
Аз имам вече воля и дисциплина контролирам се да  не ям нищо вредно.Просто си свалям много бавно , но славно както се вика.

И аз свалям много бавно обаче желязна дисциплина не мога да си наложа.Една седм издържам без сладко, но на втората все се изкушавам и после пак отначало,нищо др не ме изкушава.
Възхищавам ти се дано да имаш успех и по скоро да стигнеш целта си.  Hug

# 35
  • Мнения: 674
Хайде и аз да се включа Flutter
Да преди две години и аз свалях и качвах лесно,но сега от 1 година само качвам Embarassed Качила съм 16 кг за този период Embarassed
Незнам какво да правя щот хич немога да спазвам диети  Embarassed Еми кво пък толкова ям си и си живея живота Mr. Green
И по темата,не мисля,че е проблем ако си малко над нормата да е проблем за забременяване Wink

# 36
  • Мнения: 59
Ох, болна тема. И аз лесно качвам и бавно свалям.

# 37
  • Мнения: 1 085
Горките ние  Sad

# 38
  • Мнения: 697
Ето темичка точно като за мен Simple Smile И аз съм с ужасно много наднормено тегло и бях решила твърдо, че ще отслабна поне 20кг преди да забременея. Даже и диета почнах. Да ама месец по-късно и само 2 кг по-слаба и хоп....забременях. Сега няма да ви лъжа, ужасно ми е тежко, всичко ме боли, и кръвното ми е високо. Но освен тия оплаквания други нямам /поне за сега/. Бебето за щастие се развива нормално. Опитвам се да ям по-малко и по-здравословни храни, но ще излъжа ако кажа, че съм много стриктна. Все пак до момента съм качила само 2кг. и се надявам да е така до края. Но все пак гласувам с 2 ръце ако човек има възможност да поотслабне малко преди забременяване.

# 39
  • Мнения: 1 085
Аз това се опитвам да направя защото искам бебе и поне 10-15 килца да сваля преди да дойде.Не гладувай.Да знаеш че няма само тези 2 кг които ще напълнееш.Поне 10-15 ще са.Успехи.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Я кажете как посрещат в женската консултация дебелите моми4ета,които са за първа консултация.Представям си как доктора ще ме оглежда,ще цъка с език и ще ме обижда. Embarassed

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Я кажете как посрещат в женската консултация дебелите моми4ета,които са за първа консултация.Представям си как доктора ще ме оглежда,ще цъка с език и ще ме обижда. Embarassed

Абе как ще те обижда бе Shocked като те обиди...сменяш го и готово. Да си гледа работата.
Мен си ме знаеха още от преди да забременея. Всеки път ме теглеха и имайки предвид килограмите ми дори беше доволна, че така добре се движа...дори когато свалях леко се притесни докторката. В осмия месец се виждам с нея на улицата случайно и тя ме пита - как си?...аз пръхтя вече щото корема ми беше почнал да пада и ми понатежаваше и казвам - пръхтя тука..като плондер съм Mr. Green а тя - много си си добре даже...очаквах да качиш много повече Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Я кажете как посрещат в женската консултация дебелите моми4ета,които са за първа консултация.Представям си как доктора ще ме оглежда,ще цъка с език и ще ме обижда. Embarassed


Да бе ще обижда, а на мен устата да не ми е зашита  Mr. Green Моята лекарка, която ме изражда ми мърмореше отвреме навреме, но не съм си го слагала на сърце. Има ли такова отношение му теглиш една м...на на лекаря и сменяш ЖК.  Hug
До последно карах кола - 20 дена преди да родя, работих пак дотогава. Така че спокойно момичета!

# 43
  • Мнения: 59
Зависи от лекаря. Не би трябвало да те наранява, точно в този момент

# 44
  • Мнения: 931
Не би трябвало да има доктори които да обиждат за качени килограми по време на бременност, сякаш нарочно си го направил.Но да ви кажа случая с моята приятелка.Когато забременя тъкмо беше свалила 14 кг и в третия месец я приеха в болницата защото прокърви.Слава богу бременността и премина добре само дето качи 19 кг и когато влезе в болницата малко преди да роди заради албиумина и отичане на краката и ръцете докторите като я грабнаха : как можа толкова да напълнееш , ти си мърда, само си плюскала и си лежала не си се движила и т.н. и тъй като станах свидетел на това се почувствах аз мн гадно а не питайте тя как се чувстваше и тъй като имаше проблем ги изтърпя,но аз не успях да се сдържа.Ако положението беше друго със сигурност чантиката и в др болница.Не ги разбирам тия доктори сякаш те са перфекни във всяко отношение.

Общи условия

Активация на акаунт