Да помогнем на Тибет

  • 2 794
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Тибет, е мека на източната култура, там са много манастири като Шаолин ако не греша.Китай ги окупира , вкарва монаси по затворите и тн. В Китай е забранен VBOX
 за да не се разпространяват материали за Тибет, и всякаква цензура както ви е ясно това е комунизъм. Далай Лама се бори са независимост на Тибет,по мирен път, той е монах , а не терорист. За мен това  е уважение към една чужда религия и култура която може да загине ако мога да помогна с подписа си нямам нищо против.Ако на вас ви пречи не се подписвайте повече от ясно е че не е задължително.
   Peace

Ако ще се борим против САЩ в подкрепа на коренното население ще скочите всички, а Тибет не ви интересува... Sad   

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а Тайван какво да го правим в този случай?

# 17
  • Мнения: 532
Не задавайте тъпи въпроси! Тибет няма нищо общо с коя да е друга страна.Там е съхранено духовното началона света,а китайските комунисти си позволяват да унищожават книги на хиляди години и да убиват монаси,които са посветили жовота си на това.
Нали не си мислите че Далай Лама се бори за пари ,петрол ,власт........

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искам да помогна на Тибет (даже бих отишла с Брад Пит, честно!), обаче се съмнявам, че електронна подписка ще направи каквото и да е в случая.
П.П. Кроасания, гласувам за теб.  Heart Eyes Хем без Брад Пит.  Laughing
П.П.П. Абе, и с Ричард Гиър бих отишла в Тибет. Blush От мен да мине.

# 19
  • Мнения: 1 165
Абе, нямам си друга работа, ще спасявам Тибет...Пуснете и някоя подписка за Антрактида, за индианците, за ескимосите и прочие и прочие...

# 20
  • Мнения: 4 916
Абе, нямам си друга работа, ще спасявам Тибет...Пуснете и някоя подписка за Антрактида, за индианците, за ескимосите и прочие и прочие...

... за Атлантида... аз бих подписала една петиция за спасяване на духовното начало на света, потънало с Атлантида.
Сега като се замислих, и аз бих отишла до Тибет с Киану Рийвс, не е задължително да спасяваме нещо, стига само да сме двамата.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Атлантида ?
 Joy

# 22
  • Мнения: 1 165
Не, бе Лабрадор, най-вероятно ме е бъзникнала, защото не съм написала правилно Антарктида....

# 23
  • Мнения: 4 916
Не, бе Лабрадор, най-вероятно ме е бъзникнала, защото не съм написала правилно Антарктида....

 Embarassed
Даже не съм забелязала как е написано. Просто докато четях, се сетих за Атлантида, вероятно покрай ника ти, и в реда на изброените от теб обекти за подписки... реших да се включа и аз с нещо.

# 24
  • Мнения: 3 423
А сега сериозно. Колко пари дава
Далай Лама, за да му се подпиша?

# 25
  • Мнения: 4 916
А сега сериозно. Колко пари дава
Далай Лама, за да му се подпиша?

Пусни оферта в Ибей - подписвам петиции..., искана цена...

# 26
  • София
  • Мнения: 551
Гледайте този филм  http://www.videoguide.ru/card_film.asp?idFilm=21623

# 27
  • Мнения: 532
гледах го

# 28
  • Мнения: 2 759
                     Стана ли дума вече за Бермудския триъгълник, или още да почакам? Бтв, вярвате ли, че някой дава зрънца ориз на бедните, ако познавате английски думички?

# 29
  • Мнения: 9 991
Да бе никой да не се притеснява, като имате да решавате жизнено важни задачи от сорта, с какво да се гримирате, или дали да си сложите силикон или не  Joy Joy Joy, и теми подобни теми дето са на дневен ред в тоя форум.  Joy. Споко

Общи условия

Активация на акаунт