Майското слънце напече, испанските мами съблече!

  • 15 337
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 248
Вес аз пак си изчитам линковете които ми давате- да сме информирани за по-сигурно.Много ви благодаря на всички. Flowers Bouquet
 Аз попаднах на разни писания в нета- не е точно така историята, ама хайде няма да се заяждаме с пресата.
Последно случилото се, е било нещо като перитонит или преплитане на червата- като излезе официално аутопсията ще видим. Tired
http://pescadordehombres.blogspot.com/
http://www.lanzadigital.com/pb/periodico/periodicodetalle.asp?RE … amp;SEC=PROVINCIA

Силраи, чакай, че не е потвърдено официално за новията...ще чакаме да ни я представят. kiss

Вал и аз съм виждала тук в Меркадоната торта със Спидерман- утре ще проверя специално.Кога е рождения ден? Hug

Накрая, ето ви малко смешки- от форума на милото. Mr. GreenДа ви развеселя малко, защото в последно време само с проблеми ви занимавам. Hug
http://fishki.net/comment.php?id=33657

О'Хара, чувствай се специално поздравена- все ми се струва че с мъжа ми имате сходно чувство за хумор. Laughing


# 46
  • Мнения: 1 248
Ох, аз като видя "вълнисто папагалче", и все се хиля- колко пъти вече не знам. hahaha

# 47
  • Мнения: 1 818
Вес,момичета, Наистина са много сладки хлапетата...а какви погледи си "хвърляха" само Heart Eyes Heart Eyes
Силрай,и при нас вали много...след като цяла нощ гърмя,трещя и валя....днес не е спирало за минутка....ако продължи такаще обявят бедствено положение...ами то е потоп по улиците ooooh!
Вал,заповядайте...няма даме уплашите с гости...аз се надявах по Гергьовден някой дадойде...ама...сами си останахме...малкото ни познати българи в Кампейо все Гошовци си имат  Mr. Green

Едно уточнение...от Габрово съм...но наполовина съм от Русе...там е къщата ни...от там е Дани....

  bouquet

# 48
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Габи,пак си се изявявала в кухнята Grinning.Всичко има сртахотен вид и благодаря за споделените рецепти Hug.Предполагам,че въздушната салата е тази,която беше правила за срещата,много беше вкусна,все за нея си спомням Laughing.И сиренцата ми се иска да опитам да направя ама нещо последно време не ме свърта в кухнята,всъщност не ме свърта след като съм готвила,че всичко ми мирише странно,особено ако съм пържела нещо или съм правила някаква запръжка Sick.Ох,чакам с нетърпение да си отида в България,че да ми готви майка ми,аз само да избирам менюто Mr. Green.

Val,и аз мислех да ти казвам за Меркадона,ама виждам,че вече са те информирали Wink.Наистина Спайдермана на Силрай си залужава ходенето до Торревиеха Grinning.Тук при нас няма една сладкарница,която да изработва подобни торти Sad.И аз не разбирам много липсата на интерес от страна на испанците към сладкарството,може би е свързано с климата,казват,че колкото по студена е дадена страна,толкова повече е развито сладкарството,поради нуждата от калории.Може да има нещо вярно,тук им дай само гранисадос,сладоледи и орчати Confused.

# 49
  • Мнения: 13
здравейте на всички!

май на всякъде вали, а... сранното е, че при нас също. и на мен ми се случи същото ка то на  сирлай , от сутринта "чакам" да спре, а то си вали, та вали. и пиша "чакам", защото аз обожавам да вали. интересна работа, тук почти никога не вали, още по- малко цял ден.
габи така се радвам, че отново си тук! Оията ти е станала перфектна и снимката ти е супер, не като тези, които съм публикувала аз. ааа ... ама нищо, той мъжа ми му се е зеканил на този нашия фотоапарат.... #2gunfire
саби внимавай с манджичките на мама, че аз миналата като си ходих така като тебе бях със същите желания и после като се върнах матроната щеше да припадне, бях наддала 5 килограма.
но няма страшно, смъкват се.  Wink

момичета ще празнуваме ли 24 май? и за нас се оказва най- удобна неделя. хайде, че велик ден беше наистина велик 

# 50
  • Мнения: 1 271
Признаха си, признаха си  Айде Габи, разказвай за новиата.
Ох и при нас вече има наводнения-имаме си тук една проблемна редонда, та там все наводнения стават.Сега може да се влезе в Торревиеха, но не може да се излезе от нея

# 51
  • Мнения: 13
ох, така ми се птияде торта! със спидерман или без него, все ми е едно, ама и на мен като на вал, няма кой да мия направи  ooooh!  Crossing Arms  Whistling  Rolling Eyes

# 52
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет момичета
вес отново темата е невероятна
тонита хубаво е когато има истински приятели, готови да помогнат в труден момент, от многото приятели на мъжа ми когато тръгнах да раждам (него нали го нямаше) нямаше кой да ме закара до болница, горката ми майчица, беше само от няколко дни в Испания, как се оправи да ме закара и после в болницата как се е оправяла и разбирала с лекарите не знам, но това е силата на майчиното чувство, сега го разбирам, заради сина ми бих минала през всичко (отнесох се...)
ох саби парабол много сте прави ако не се бях оляла и отпуснала по време на бременността сега нямаше да се мъча с тия пусти кила, но съм решила съвсем скоро (около месец) да ви пусна нови мои снимки, да видим както казва мъжо открий разликите
вал само движение (било то и упражнения) и ограничаване на храната помага нищо друго (поне при мен)
габи малките са много сладки, дано са ви добри резултатите
и тук ни удави дъжда, малкото откачи днес в къщи, нали не е свикнало да не излиза
вес какво да ти кажа за захранването нямаме кой знае какъв напредък, момента с лъжицата е бил само момент отново сме с биберона и това не ми позволява кой знае какви новости (ни крем можах да дам, ни попара ни нищо  ooooh!, инат и това е), но иначе си хапва бисквити умира от кеф (донесоха му едни за бебета, от Холандия и той гризе като хамстер, иска сам да си ги държи и умира от кеф)
не знам дали ви разказах как преди няколко сутрини, баща му го подпира седнал, до като му обуя обувките, но едновременно с това и закусва човека, че трябва да тръгва за работа и малкия го гледа гледа и му измъкна кроасана буквално от устата и го налапа, не мога да му го взема, като успях, то бе рев то бе крещене и сърдене, детето е решило че то ще ми показва какво ще яде не каквото аз му дам
сноши баща му до като вечеря нещо той много се кротна, отивам да ги видя детето си хапва сладко сладко от картофите на баща си (пържени), а баща му ме гледа едно такова невинно, ами какво да направя не ме оставяше да ям, броеше ми хапките и аз му дадох  #2gunfire, няма оправия с тия двамата
мъжо все ми обяснява как на детето му било писнало то мляко и искало пържола ( а той миличкия все млякото си търси, ако храната му не е смесена с мляко не яде)
габи силрай смилете се над нас гладуващите, габи от сега ти го обещавам, че когато приключа с пустите диети ти идваме на гости (лелеееееее колко грозно се самопоканих) и между другото цакаме тази неделя ако не вали да се обадите и да се видим, съжалявам за предната седмица но бяхме заети

# 53
  • Мнения: 3 098
Габи,много се радвам 4е новините за малкият ти са пове4е от добри! Hug
Наистина е и страшен късмет,4е сте се паднали и при свестен доктор,това е много важно. Peace

Силрай,пак изкара торта! Grinning
Аз последният път като поръ4вах торта за Ани,нещо бяха забравили украсата,та ми беше станало много тъпо.Накрая направиха,но...

Саби,аз също искам при мама! Laughing Все със умиление си спомням като си ида,как ме глезунтят.  Grinning
А сега си в такъв период,4е миризмите те побъркват,но и това ще мине. Hug

Анетт,много се смях с перипетиите на твоя малък мъж. Laughing

За протокола_тук също вали ужасно много.
Поне изкъпа цветята. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 350
Благодаря ви момичета за пожеланията. След ваксината имаме малко температура, и сме се кротнали спим почти през целия ден, за нея е почти ненормално да е толкова кротка и се притеснявам, проверявам я през половин час дали има температура. Иначе се смее и се закача с мен и баба си като е будна.
Момичета като говорите за торти, така ме изкушавате, сега когато не трябва да ям такива неща и да отслабвам точно това ми се преяжда.
ANETT така се смях на случките с картофа и кроасаните, твоите мъже са опасна работа. Joy
 parabol и аз като тебе по 5 кг само че за месец наддавах, ела сега да ме видиш каква съм дебелана. Cry Уж детето да се хранело като и  аз ям повече, няма нищо вярно, повечкото кила се трупаха на мен, а не на детето.  И сега нищо не ми става от старите дрехи, всичко трябва да изхвърля или да ги раздам, така ме е яд.
за протокола и при нас вали ту спира ту започва и не сме излизали никъде, а се очертава и в близките два три дена да не излизаме. Cry
Марица радвам се че Ани е по добре вече и не се налага да пие лекарства.
Като говорите за мама, наистина друго си е тя да е наблизо, сега го оценям много, от голяма помощ ми е, не знам какво ще правя като си тръгне. ThinkingМомичета оставям ви понеже трябва да къпим малката и после да се храним.
Цунки на всички.  bouquet

# 55
  • Мнения: 96
Здравейте! Hug

Стига сте говорили за торти деееее smile3514 Как ми се хапва...ама няма.
Да ви се похваля остават ми да сваля само още 4кг!!!!Вече си влизам в дънките от преди бременноста (Мимки не изхвърляй нищо!) само дето коремчето още стърчи newsm78 Предполагам че сега след като спрях да кърмя нещата ще се върнат на мястото си- хормони,килограми...

Така изхващах и Bgangeleyes в една съседна темичка, да я видя. Ееееее, пък ти не знаеш каква готина мадама е. Wink

tony_t,недей да ме хвалиш така,току виж някой повярвал hahaha Гледаш ме с добри очи Hug

.ЗА кремовете Ще кажа Sunglasses,ако до два месеца сьм станала"фиданка",Ще се похваля Wink.

Аз съм пробвала преди бременноста един на Vichy-LIPOSYNE  и бях доволна.Сега ползвам за бюста (или това което остана от него...) на Suavinex-Antiestrías Reafirmante който ми остана след раждането,но аптекарката ми каза че заради реструктуриращата му функция е добър и за гърдите.Ще разказвам Wink

Габи,колко е хубаво,че си доволна от доктора, "звучиш" много добре по този повод.Господ да е с вас и нещата да вървят добре! Hug
.........
Друго не сещам какво прочетох...

До скоро мацки!

# 56
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 Joy Анет, Алекс е уникум  Laughing. Надали има друго дете, захранено със чорисо, кроасани и пържени картофи Laughing. Само да му е все така здраво стомахчето, пък щом иска да ти спести правенето на пюрета... май ще купувате троната, и ще закусва с баща си сутрин.   chef

За майките говорите... И аз като се прибера, ме глезят по всички възможни начини   chef. Но като дойдат нашите тук, не давам на никой да ми влиза в кухнята ... да покажа и аз, че не са ми ръцете в ..... Mr. Green

Саби, обръщаш ли внимание Йоана как се държи към други бебета, ако имате познати с малки деца? Да знаеш какво да очакваш...

Май на всички им се яде торта, и на следващата сбирка Силрай ще трябва да прави 2 торти, че пържолите останаха предния път  Joy

# 57
  • Мнения: 1 156
Здравей на вси4ки
Анет, моя мъж каза 4е това захранване било много полезно и правилно, нямало детето да го гледа как яде и той да не дава. Тоъ моя нали все бебета е гледал , та... Ама ме разби с това  изказване.
Габи, дано вси4ко да се нареди и да няма6  пове4е притеснения.
Силрай днес като по 4удо Торевиеха не успя да се наводни, но за сметка на това мен ме валя дъжд, отидох на работа тотално мокра, не можах да си ползвам по4ивката, за целия ден ядох само една салата, през 20 мин се опитвах да си запазя 4ас за смяна на книжката  но неуспе6но, скъса ми се обувката, спуках гума на мотора та мъжа дойде в ролята на пътна помо6т, не успях да отида на англиъски, надявам се да  ме допуснат до изпит 4е не6то много отсъствия ми се събират, и като капак вятъра е съборил една саксия вътре в терасата и вси4ко бе6е в пръст, а на пода имам китеник или губер , нали се се6тате как се 4исти такова не6то. Изоб6то имах един от онези дни, в които изоб6то не трябва да става6 от леглото. На края бях толкова уморена и премръзнала 4е нямах сили и да се ядосам.
Хаъде казваъте кога 6те е следва6тия пикник 4е да си изкарам енергията в игри с малките. Ако е покраъ Торевиеха 6те има и голяма торта сигурно, аз обе6тавам да гледам на Силраъ звер4етата за да я направи.
Лека но6т на вси4ки малки големи и о6те по големи моми4ета и де4ица.
 

# 58
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ха така пак съм тук
абе смешно ви е на вас как моя син ме учи с какво да го захранвам, ама на мен хич не ми е смешно, тази вечер се разминахме само с полагаемото мляко с каша изкъпах го и заспа без инциденти, но и не попадна в ръцете на баща си, за вечеря имаше шишчета от кашкавал и кренвирши увити в бекон и салата с кесо фреско, току виж е захапал някое шишче като на барбекюто, но тогава поне беше пилешко
вес ние троната вече я купихме но той само се оглежда като седне в нея, не иска да яде, нали не му харесва лъжицата  Rolling Eyes
bgangeleyes как ти завиждам (искрено де) за килограмите, но едва ли си качила колкото мен, та за това ти е било по лесно, а и не кърмя вече 3 месеца (вярно е че през тези три месеца свалих адски много, но и много остават)  #Crazy, но сега с холандското чудо се боря и се справям мога да кажа успешно, доста е тежко, но ми харесват резултатите и това ме мотивира
отивам да гледам киен се авесина
саби забравих да ти кажа в нашия карефур няма книгата на син тетас, момичета ако някои я намери да каже колко струва и да мия вземе аз ще поема разходите, иска ми се да я прочета
уф и пак за торти говорите а ми е такава слабост сладкото аз от това дебелея  Cry
мъжо ако разбере че ще чета нещо различно от учебниците, че нали изпити пак идват, ще ми отреже главата    Whistling

# 59
  • Мнения: 96

bgangeleyes как ти завиждам (искрено де) за килограмите, но едва ли си качила колкото мен, та за това ти е било по лесно

АНЕТ Бях качила Само 17-18кг.Как ти се вижда?

А за любовта на Алекс към лъжицата и пюретата Търпение и Упоритост му е майката.

А за Мама...ми да ви кажа аз от къде се сетих да кажа на майка ми че мнооого харесвам бисквитки Траяна дето ги има в БГ магазина и тя веднага се зарече като си ида цял камион от тях да ми купи ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт