Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Честит Рожден ден на Ивет! bouquet
Гледам за зъбите говорите. На Детелина са в ужасно състояние, уви с толкова изпити антибиотици, а и с лоша наследственост от наша страна друго не можеше и да се очаква. Лошото е, че и новите зъбки излизат не бели, а жълтеещи.

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЕТ!

# 287
  • Мнения: 1 712
Момичета това е написал съпругът на ves 77 в юнската бебешка тема Аз съм Таткото,да се похваля с момченце 3,800кг. 50см. роден на 19.06.2008г. във 00:03  батко Дани го кръсти Андрей!
Да е жив и здрав малкият Андрей!

# 288
  • София
  • Мнения: 4 866
Добре дошъл на Андрей!

# 289
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да е жив и здрав Андрей!

# 290
  • София
  • Мнения: 1 228
Добре дошъл на Андрей!
Много, много здраве и късмет за него, а на новият батко - освен здраве и много щастливи мигове с бебо и по - малко ревност  Heart Eyes






Момичета, време е за нова темичка, отивам да я мъдря  Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 1 228
Ето я новата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306619
За заглавие толкоз можах  Embarassed При други предложения го сменям веднага, както направих и миналия път Wink Мога да редактирам до 24 часа.

Добавям новите мами:

Да се запишем и ние към набор 2002!  Grinning

Павлето, как се казва детенцето и кога е родено, че по линийките ми е трудно да изчислявам  Wink

Хайде и аз със моята дъщеря Никол и ние тук при дечица 2002

Koга е родена Никол?


 
Да се похваля и аз - вчера забелязах, че едното предно зъбче на Никол се клати! Тъкмо се бях притеснила, че повечето и връстници вече имат сменени зъбки, а на нея даже не и се клатят.../е, не съм си мислила, че ще остане с млечните  Laughing /, но наистина се развълнувах  Simple Smile
Ще ти кажа аз на теб една хвалба от дъжд на вятър  Stop Съвсем заряза форума и темичката ... я по - често наминавай да споделяш какво става с Никол  Naughty В новата темичка да се разписваш редовно  Heart Eyes 
Иначе, честити ви вълнения, при Мартин е на път да падне трето ...

# 292
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ая на мама mama jeia !  bouquet

Много щастливо , игриво и здраво детство и желаем!
  bouquet

  bouquet


Много здраве и за малкия АНДРЕЙ!

 welcome stork-boy newsm07

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
Никол е родена на 23.04.2002г.
Извини ме че закъснях с отговора Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт