Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
rally, голямо вълнение е било вчера при вас. Сигурно са били големи сладури.

# 46
  • Мнения: 1 712
Момичета да се похвалим с днешнште покупки.Анито ще бъде шаферка на вуйчо си http://img240.imageshack.us/img240/4050/021kx0.jpg

# 47
  • Мнения: 1 065
Валя, страхотна шаферка ще си имате  Heart Eyes
Рали, чакам мъж ми да четем заедно разказа, че и на нас ни се ходи до Виена  Mr. Green. Той всъщност ще ходи сега края на май и обяснява как им намерили евтин хотел само за по 49 евро. Май още дълго "пак" ще ми се ходи до Виена  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 142
valq_78 , ама тя си е направо цяла булка  Heart Eyes  bouquet

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
valq_78 много е хубава шаферката.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 228
valq_78, прекрасни шафери  Heart Eyes

Днес поръчахме тортата за градината за вторник - с Ну Погоди. Големи планове са кога да ходим за ролери (това си поиска за подарък), кога да поръчваме другата торта (ще празнуваме в неделя в детски клуб), кога шарени чашки и чинийки ... Подготвяме и ние голямото празнуване  Simple Smile

По повод послушанието: Мартин е много добро момче по принцип. А вече съвсем е започнал да разсъждава и той като възрастен, както казва те Simple Smile
Днес ми се наложи да обяснявам тежката тема за спонтанния аборт - защо някои бебенца не успяват да се родят  Sad (случи се на жена, много близка на Марти  Sad) Хем не исках преди сън на такива тъжни и тежки теми да говорим, хем нямаше как, това го вълнува много от няколко дни, откакто разбра, че вече бебенце няма  Tired (и заради жената, и заради това, че има братче - бебе). Уж се успокои, че скоро тази жена ще си има пак бебе в корема и този път ще се роди, ама ...  Rolling Eyes Беше тежък разговор...

# 51
  • София
  • Мнения: 4 866
Прекрасни снимки на пораснали деца!
Габриела от снощи започна да ми се моли и днес да я заведа на детска градина, а сутринта скокна от леглото още преди 7, да не би да я оставя у дома.  Rolling Eyes Е, заведох я, въпреки че имаше при кого да остане.

# 52
  • Мнения: 352
Момичета да се похвалим с днешнште покупки.Анито ще бъде шаферка на вуйчо си http://img240.imageshack.us/img240/4050/021kx0.jpg

Стахотни са младите шафери Simple Smile

# 53
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Момичета да се похвалим с днешнште покупки.Анито ще бъде шаферка на вуйчо си http://img240.imageshack.us/img240/4050/021kx0.jpg

Стахотни са младите шафери Simple Smile

Пу, пу, пу... Много са красиви!

# 54
  • Мнения: 1 712
Момичета благодаря ви за милите думи!

# 55
  • Мнения: 352
rally, страхотен разказ за Виена!!!
Ние никъде не сме ходили с децата извън България и направо ми се приходи като те четях!!!
Определено вече имам желание да посетя Виена - и то с децата!!! Още повече моите са на 6 и на 3 ...

А и колкото е послушен Марти - адмирации!!!!

# 56
  • Мнения: 1 065
Темата за това, че вече бебе няма, я разисквахме преди две години. Тя още помни и също го преживя тежко. Най- гадното беше, че баба и и казала, че няма да имаме бебе, защото Яна била разгласила на всички  Twisted Evil. Не обичам да обсъждам близките ми (освен да се шегувам с мъжа ми  Wink), но направо ми идеше да я разкъсам на момента. И това детето ни го каза след време- плачейки ни пита нали не е вярно, че заради нея се е случило. Ами ако беше задръстена като мен и го беше таила в себе си без да сподели с никого?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 388
valq_78, много са хубави и двамата! Племенницата на съпруга ми се омъжи миналата година и аз исках Дария да я облека като шаферка, но тя се тръшна, че няма да носи подобна рокля и въобще рокля, това в косата пък в никакъв случай и т.н. На успях да я убедя и много ме беше яд, такива поводи не са през ден-два. Какво дете, какво чудо е не знам-другите момиченца обичат да бъдат принцеси, а моето иска да е лъв или кон. Laughing

# 58
  • Варна
  • Мнения: 966
valq_78 страхотни са и двемета! Просто нямам думи. И на мен ми е много готино да гледам така облечено момиченце и на 18 и ние сме на сватба, но моята бебка е много малка за да стъкна така. Но нищо по нататък може още някой да се зажени. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте,момичета!
Благодаря ,че сте ни включили в списъка и се надявам да имам повече време да влизам в хубавата темичка.
Иначе дъщеря ми Александра няма още нито едно сменено зъбче-явно още не им е дошло времето. WinkТя е много спокойно,кротко и добро дете-проблеми с послушанието и нямам,освен в редките случаи,когато се инати за нещо  и се бунтува.
Хубав ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт