Отговори
# 285
  • Мнения: 697
Здравейте, тумбачета! Днес се включвам малко късно, даже си мислех, че сте започнали нова темичка, но изглежда всички сме го ударили на почивка!  Laughing
sisilia, браво на теб, ти си била отличничка  Hug
mimisofia, аз имам два сутиена от спортната серия на Триумф, която се казва Triaction, те имат размери и на обиколка и на големина на чашката,може да провериш в някой от магазините им. Аз лично съм много доволна, спя с тях от началото на бременността и са ми страшно удобни!
Аз не се бях заглеждала, но като споменахти и аз май коластра имам, дано наистина това да е признак за много кърма  Praynig
Хайде да си направим среща наистина, какво ще кажете за 24 или 25 май


Мерси много. Ще отида в някой магазин на Триумф още тия дни.
Среща и на мен много ми се иска да си направим, ама 24 и 25 ще е ужас. Из цяла София ще е пълно с пияни и дрогирани абитуриенти и едва ли е най-подходящия момент.

# 286
  • Мнения: 132
Добро утро!
Мими ако срещата е по раничко например към обяд или нещо такова няма да е толкова лудница Simple Smile
А и честно да кажа на мен не ми пречат Simple Smile
Днес съм много ранобудна защото нашият тати отиде да кара дядо ми в болница и тръгна рано рано Sad
На Дени му тече очето нещо май е конюктивит пак и после ще ходио до педито.Аз пак съм настинала ужас писна ми.направо ви казвам че с тея болести на детето ми дойде до гуша той се оправя много бързо но като ми кихне два пъти и аз съм болна а и луди пари за лекарства отиват а даже не е и ходил на ясла.Пак растата зъби Cry

# 287
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Лека и спокойна седмица желая на всички!

mimisofia
, сори че не ти помогнах много с инфото, но се радвам, че Трикси ти е казала и друг магазин, в който има такива сутиени.
SvetlI_81, това че няма коластра едва ли е повод за притеснение. Както каза и mylili спокойствието е най-важно, пък и нищо не пречи малко преди термина да се видиш с някой мамолог. Той със сигурност ще ти даде полезни съвети  Peace
gery_roz, дано му няма нищо сериозно на мъничето ти, че конюктивита не е много приятно. Дано и с дядо ти всичко да е наред  Praynig



# 288
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, мамчета! Започва новата седмица, която за работещите ще бъде дълга, но дано е слънчева и изпълнена с положителни емоции!

mimisofia, ще се радвам много ако съм ти помогнала.
Срещата ще я направим около обяд, за избегнем абитуриентската лудница ако сте съгласни. Леле, като си помисля, че на 28ми стават 10 години от абитуриентския ми бал и ми настръхва косата, как лети времето..........

# 289
  • Мнения: 498
Добро утро, ето и новата тема мили мамчета:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292140.new#new

# 290
  • Мнения: 489
 Добро утро, на всички! И аз днес съм от ранобудните. Миналата седмица си поспивахме даже до 10 с малкия, но днес го пуснах на ясла и трябваше да станем по- раничко. Тъй като ще ходим на ясла само до края на месеца, реших да си го пусна за да си почина малко от грижите по- него, защото цяло лято това ме чака, а и след това умножено по две... Ще го изпишат от яслата до края на май. На градина още не се знае дали сме се вредили, а и цялото лято е пред нас.
Гледма темата и си мисля, колко е актуална, мен вече взе да ме пристяга всичко, единствената дреха дето ми е удобна е анцуга, защото е на ластик. Май и аз скоро трябва да се отправя на покупки.
gery_roz, ако това ще те успокои и ние сме така с болестите, ходим не ходим, все си ги прихващаме. Та после цялата къща се разболяваме. Пием какви ли не витамини, имуностимулатори и пак ефекта е нулев. Мисля, че се дължи на променливото време напоследък, човек не знае как да се облече...
За кошмарите, явно е нормално, защото и аз напоследък сънувам какви ли не щуротии, като се събудя се чудя откъде ми ги ражда главата, без дори да съм гледала ужасии по- телевизията. Може би се дължи на промените които претърпяваме и психически и физически.
MightyBabka, ти си изкарала празника доста интересно, със сигурност има какво да се види в страна, която има един от най- високите стандарти в света. Само малко е по- студеничко там, но изглежда красиво.
sisilia, честито за изпита, много успехи и занапред.
За кърмата, на мен ми беше намаляла доста около 5-тия месец, но с много течности, подходящи храни, чай от ленено семе(много е ефикасен, а също и за коликите на детето), за няколко дни се възстанови и кърмих почти до 10-тия месец. Така, че по- спокойно, повече положителни емоции и всичко ще е наред. Не се настройвайте предварително, че нещата са зле, за каквото и да било. Човек трябва да мисли позитивно! Лек и успешен ден, на всички!

# 291
  • Мнения: 42
Тъкмо се записах за първи път в темата за празниците и вече е изляза нова JoyЕ няма да пропусна тази, сега съм се решила да пиша! Ние с моят мъж също се възползвахме от празниците и се разходихме из Балкана. Моят термин е 28.10! Още не зная какво ще е бебето и това ме побърква! Не заради друго, но съм много любопитна! Следващия ми преглед е на 22.05! Стискайте палци бебчо да е спокоен, за да може да се разбере какво е! Иначе се чувствам спокойна за състоянието му, някакси усещам, че всичко е наред! Пожелавам това усещане на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт