HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 3

  • 24 782
  • 433
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 603
Коментарите за серията са, че е най-добрата от този сезон.  Flutter С нетърпение чакам субтитрите  Simple Smile

# 46
# 47
  • Мнения: 4 111
В субтитрите има пропуски, но не са фатални. Интересна серия, наистина.

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Няма друг доктор като него - запис Blush

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
E, не  Joy hahaha, Къди с минижуп да танцува на пилона... това и в най-смелите си фантазии не ми е идвало наум, че може да стане Laughing Laughing Laughing Shocked

# 50
  • Мнения: 1 775
Уникална серия, много ми хареса. Нямам търпение до другата седмица да видя развитието.

# 51
  • Мнения: 11 818
Много силна серия наистина!  Peace А следващата сигурно ще е още по-...

# 52
  • Мнения: 2 386
Здравейте, преди пишех от самото начало на Хаус манията, изгледах всички сезони в България и първите 2-3 серии от последния сезон в САЩ. Сега има ли ги качени в Арена и докъде сте стигнали в Бг? Изостанала съм..  Blush

# 53
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, преди пишех от самото начало на Хаус манията, изгледах всички сезони в България и първите 2-3 серии от последния сезон в САЩ. Сега има ли ги качени в Арена и докъде сте стигнали в Бг? Изостанала съм..  Blush


За Арена не знам, но в Замунда ги има. Последно излезе 15 епизод на 4 сезон. За Бг не знам до коя са...  Rolling Eyes

# 54
  • Smallville
  • Мнения: 994
Има ги и в Арена Peace

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Искам Къди и Хаус заедно

# 56
  • Мнения: 1 107
Ох, момичета и аз съм изостанала от действието на сериала, но се надявам в почивните дни да компенсирам Grinning

# 57
Жесток епизод:))) дано амбър да е добре  Confused Sad Embarassed

# 58
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Искам Къди и Хаус заедно
О и аз това го искам , много си отиват Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 2 381
Мацки, аз нещо не мога да си намеря субтитрите в сайтовете, които сте дали. Не знам защо...  newsm78 Явно не ги търся както трябва.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт