От къде памперс-бански в София?

  • 1 263
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 435
Здравейте мами някой ползвал ли е такива памперси и какви са отзивите? А и от къде се купуват не знам дали защото още е рано за море или просто не зареждат но никъде не съм виждала а знам че поне две три марки памперси имат такива.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
На Либеро има в Метро.
Различават се от памперс-гащичките само по цвят- щамповани са изцяло.
Иначе си поемат вода като всички.

# 2
  • Мнения: 2 231
На Либеро има в Метро.
Различават се от памперс-гащичките само по цвят- щамповани са изцяло.
Иначе си поемат вода като всички.
Дефакто стоят само като окраса на дупето ли newsm78 hahaha А нямат някакво по-специално покритие и ластици. Така ли? Thinking

# 3
  • Мнения: 622
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio

# 4
  • София
  • Мнения: 435
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio
БЛАГОДАРЯ  Hug

# 5
  • Мнения: 2 231
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio
Този Bambino Mio заслужава ли си? Аз по принцип ползвам памперсите Хъджис и се чудя дали да не й купя и от банските. Колко струват? А и пак ли са на пакет или е на бр. всмисъл за еднократна употреба ли са или многкратна.

# 6
  • София
  • Мнения: 435
по принцип знам че са пакет но са няколко бройки май бяха 11.А за тези Bambino Mio не знам точно какви са и каква работа вършат. Ще отида тази седмица до Baby Nova и ще видя какво точно ще взема

# 7
  • София
  • Мнения: 44 017
Има и в Иван Вазов ако ти е удобно, на предпоследната спирка на трамвая (1 или 7 е ще те излъжа), има магазинче за детски храни и пампита...има и памперс-бански...но не знам кой номер....

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282011.0

# 9
  • София
  • Мнения: 435
прочетох я цялата но чак след като пуснах тази. Мерси все пак Hug

Има и в Иван Вазов ако ти е удобно, на предпоследната спирка на трамвая (1 или 7 е ще те излъжа), има магазинче за детски храни и пампита...има и памперс-бански...но не знам кой номер....
МАЛКО МИ Е ДАЛЕЧКО НО И ТОЗИ В Павлово нв е толкова близо до Младост ама ще се ходи нямам избор след 25-ти заминаваме и до тогава трябва да съм купила Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 346
Аз онзи ден купих на "Либеро" от "Метро".10 броя са в пакета и струваха 8 лева и стотинки,но сега като Ви чета май ще трябва да купя други щом тези не са хубави и въпросът е какви newsm78

# 11
  • Мнения: 2 231
Аз онзи ден купих на "Либеро" от "Метро".10 броя са в пакета и струваха 8 лева и стотинки,но сега като Ви чета май ще трябва да купя други щом тези не са хубави и въпросът е какви newsm78
Хубави, лоши да не земеш сега пък да ги хвърлиш. Тъкмо като пробваш различни видове ще ни светнеш после за опита си., че лято идва и ние ще купуваме. Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 44 017
Ние миналото лято бяхме взели хъгис, от тези с  немо и пух...
Еми, на мен лично не са ми удобни...за 10 мин на плажа всичко вътре става пясък, а детето се дразнеше.....дори и не ги пробвах във водата...
за басейн може и да са по-подходяще...
иначе ползвахме нормалнигащички бански....е като пишкаше отиваше директно във водата или пясъка, а голяма работа така и не направи на плажа.....

# 13
  • Мнения: 2 231
Ние миналото лято бяхме взели хъгис, от тези с  немо и пух...
Еми, на мен лично не са ми удобни...за 10 мин на плажа всичко вътре става пясък, а детето се дразнеше.....дори и не ги пробвах във водата...
за басейн може и да са по-подходяще...
иначе ползвахме нормалнигащички бански....е като пишкаше отиваше директно във водата или пясъка, а голяма работа така и не направи на плажа.....

А какви са тези нормални гащички бански? Обикновен бебешки бански от плат като нашите ли как са newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 435
да обикновени детски бански
има ги почти във всички детски магазини
ама аз си мисля че с памперс ще е по добе

Общи условия

Активация на акаунт