АМ и Данонино- едно въпросче

  • 1 059
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 530
Здравейте, мами! Имам едно въпросче. Според вас проблем ли е смесването на АМ с Данонино? Имам впредвид, че моето 1.4г. дете е много злоядо и единственото нещо, което признава за закуска е АМ. Тъй като дъвче доста избирателно, му разтварям вътре и 2 бисквитки детка закуска за по- калорична закуска. От известно време реших да слагем и по 2 данонино и да не повярва човек- хареса й. Но пък се чудя проблем ли  е смесването им? Вие какво бихте ми казали?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не е проблем.Друг е въпросът обаче,че Данониното не е най-полезното нещо за ядене...

# 2
  • Мнения: 27 524
Не е проблем.  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е проблем,но Данонино не се препоръчва за малки деца  Peace

# 4
  • Мнения: 1 483
Не е проблем,но Данонино не се препоръчва за малки деца  Peace
е,нали е за деца над 1 годинка Thinking

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не е проблем.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не е проблем,но Данонино не се препоръчва за малки деца  Peace
е,нали е за деца над 1 годинка Thinking

 Да, по етикет.Не бих дала на дете до около 2г.Най-малката причина, че са адски сладки.

# 7
  • Мнения: 46 477
... Имам впредвид, че моето 1.4г. дете е много злоядо и единственото нещо, което признава за закуска е АМ ...

И какво лошо има в това  newsm78 До 3 г. дъщеря ми закусваше Нестле Джуниър.

Да, по етикет.Не бих дала на дете до около 2г.Най-малката причина, че са адски сладки.

Аз и сега не давам, бъкано с оцветители и подсладители  Sick

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Аз и сега не давам, бъкано с оцветители и подсладители  Sick

 Знаем за теб Wink Hug

# 9
  • Мнения: 711
Моят син е на 9 месеца и вече му давам Данонино. Всеки сам си преценява...  Peace

# 10
  • Мнения: 1 483
Не е проблем,но Данонино не се препоръчва за малки деца  Peace
е,нали е за деца над 1 годинка Thinking

 Да, по етикет.Не бих дала на дете до около 2г.Най-малката причина, че са адски сладки.
и аз по принцип не ги давам

# 11
  • Мнения: 756
как смесваш АМ с Данонино - интересно ми е , затова питам, да го знам като техника за даване на повече АМ

# 12
  • Мнения: 530
как смесваш АМ с Данонино - интересно ми е , затова питам, да го знам като техника за даване на повече АМ

Оф, ние сме трагичен случай. 150гр. вода с 5 лъжички АМ + 2 бр. Данонино + 2 бисквити "Детка закуска". Всичко това завъртам с пасатора, става на кашичка и в шише с по- голяма дупка. Засега искаме да ядем пасирано и затова по този начин. Ако трябва да изяде всичко това отделно ще минат 3 дни и 3 нощи.

# 13
  • Мнения: 1 062
По принцип ми е странно да смесваш АМ с кисело мляко ( без значение марката ), но не е вредно ако това питаш. Не правят реакция двете неща. А какъв е проблема, че детето закусва АМ, а и с бисквитка. Щом детето се засища и му е добре така, защо насила да го тъпчеш с мляко с добавени цвят, аромат... Ако детето ти го обича много и го яде с охота ок  Peace , но така както описваш по-скоро ти искаш да даваш, а не че детенцето ти го обича. Извинявай, че се отклоних от питането ти  Blush

# 14
  • Мнения: 154
За мен това, което правиш, хмм... е малко безсмислено, извинявай! Каква е точно ролята на това Данонино смесено с АМ? newsm78 С бисквитките - да, за да увеличиш малко калорийте, става. Ако държиш да му даваш Данонино предлагай му го с лъжичка, като следобедна закуска или десерт. Смятам, че АМ с бисквитки или не, е достатъчно за закуска,все пак има още хранения през деня.

Общи условия

Активация на акаунт