Виталните гъби

  • 4 330
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Нищо не ми говори тази Фунготерапия.преди години мои приятелки ми дадоха т.нар."вълшебни кристали" едни прозрачни и малко слузести.Трябваше всяка вечер в пластмасова цедка да ги измивам да слагам 1ц.л. захар и всяка седмица стафиди,като водата била лечебна!!!!!!!! newsm78Да бе да друг път!Оказа се,че са някъкъв вид гъби който нараства чрез ферментация,затова трябваше да слагам захар и вода!Иначе водата нищо лечебно,стомаха ме болеше,както за световно!Е поне си правех алкохол в домашни условия Laughing Laughing LaughingМного,много не вярвам в тезо кристали или гъби!

# 2
Днес се натъкнах на страницата им. Много интересно...?! newsm78
Ще трябва да праверя за цените. Ако някой има повече информация нека пише.

# 3
  • Мнения: 36
Относното виталните гъби мога за взема отношение само по въпроса с шийтаке. Наистина са много лековити. Имам роднина, която след операция от рак ие много добре, а идаваха до 6 месеца живот. Доста хора около мен вече ги употребяват при отслабен имунитет, проблеми с кръвното и най вече рак. Приятеля ми започна да отглежда ядливи гъби, но вече отглежда и шийтаке . Цените за сушено, което се стрива и пие на прах не би трябвало да е повече от 180-200лв за килограм. Предполагам, чи ги има на пазара

# 4
  • Мнения: 59
Има  тема за тях във форума, в която е описано как са помогнали на 70 год. жена да се излекува от рак. Любопитното е, че както там , така и тук сега става дума за хора, които не са вносители, а ги отглеждат сами. Простете за наивния въпрос, но откъде или по -скоро как можеш да се сдобиеш със самите гъби? Не питам защото имам същото намерение  Simple Smile, достъпно ли е, защото мисля, че фирмите -вносителки "държат правата".
С М. Христов съм разговаряла, консултацията продължи доста. Дава големи надежди и със сигурност ме увери, че помагат. Вярвам, че е така, но не съв пробвала.
темата е интересна е ще я следя с интерес  bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 0
Днес се натъкнах на страницата им. Много интересно...?! newsm78
Ще трябва да праверя за цените. Ако някой има повече информация нека пише.
[/
Днес се натъкнах на страницата им. Много интересно...?! newsm78
Ще трябва да праверя за цените. Ако някой има повече информация нека пише.
Днес се натъкнах на страницата им. Много интересно...?! newsm78
Ще трябва да праверя за цените. Ако някой има повече информация нека пише.
Днес се натъкнах на страницата им. Много интересно...?! newsm78
Ще трябва да праверя за цените. Ако някой има повече информация нека пише.
]   

Общи условия

Активация на акаунт