Имате ли проблеми със съседите си...

  • 3 351
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 248
И нашите са тренирани за това, че мнението им не ме касае, камо ли пък за детето, та не смеят да се обадят, дори да им пречи. Просто познават голямата ми уста  Blush

# 46
  • Мнения: 3 069
Не съм имала проблеми с тях.
Всички са много толерантни както и ния към тях!

# 47
  • София
  • Мнения: 408
Никой не е дошъл да ми прави  забележка. Ама само нека да посмее  #2gunfire

# 48
  • София
  • Мнения: 170
Никакви проблеми не сме имали със съседите.
Знам колко е неприятно, знам и че всичко се чува, но това е положението. Била съм и от другата страна- съседите под нас с ревливо бебе. Доста неприятно, но какво да направя, те се притесняваха също. Това е период който отминава. Сега съседите над нас имат внуче- тича, скача, тупка с топка. Не ми е приятно,  но не ми и хрумва да се оплача, скоро ще го прави и детето ми (да не кажа че и аз съм била доста палава и съм тропала- това на ластик в къщи си играех, скачах, тичах, а не са се оплаквали).

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, никога не се е случвало да ни правят проблеми, хем Калина беше доста ревлива, сега пък е креслива  Wink

# 50
  • Мнения: 8 999
Моите бебета не плачеха. Но сега, вече пораснали, са доста шумни. Непрекъснато им правя забележки да не търчат и да не тропат, да не викат, да не пускат високо телевизора. Знам колко мен ме дразнят такива шумове, затова гледам да озаптя двата звяра и да ги науча да се държат цивилизовано.
А за бебешки плач - нито аз бих се подразнила, ако някое бебе плаче у съседите, нито пък на тях би им хрумнало да ми направят забележка.

# 51
  • Мнения: 780
Не.Не съм оставяла детето си да плаче дълго.Питала съм ги, дали ги притесняваме-отговорът беше, че и те са имали малки деца...По-скоро аз имам проблеми с тях - я силна музика, я дрелки, събаряне на стени...но се търпи. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 111
Не съм имала проблеми.

# 53
  • Мнения: 407
Не сме имали проблеми с комшиите,поне не от такова естество.Питала съм няколко пъти дали се чуваме,а те ми казват,че нищо не се чува,което много ме съмнява.Избягвам да оставям Симеон да си играе с топки вкъщи,защото от личен опит знам колко е досадно да ти топкат отгоре.

# 54
  • Мнения: 2 978
Когато имаше колики и плачеше, една вечер ми тропаха по парното- съседите до нас!

Сега като е по- голяма и като видя съседите от долу, предварително се извинявам. Blush

Знам, че понякога тропа яко, но колкото и да се опитвам не мога да я озяптя на 100%.
Много свестни и разбрани са. Никога нищо не са ми казали до сега!

# 55
  • Мнения: 1 479
За децата -не.Не сьм ги оставяла да плачат,но много тичат и тропат.Сьседите на мен ми правят проблем за силната музика. Wink

# 56
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Детето не е домашното стерео,
че да му врътнеш копчето и да не се чува.

Като реве - реве.
Това е положението.

До сега никой не е дошъл да ми се оплаче.
А и да е куче да го затворя на балкона.... не е.

Това им е работата на бебетата - да плачат.

Нека някой да дойде да ми каже нещо.



 newsm10

# 57
  • Мнения: 1 029
моята съседка ми каза, че когато Мила плаче вечер и тя на другия ден си взимала почивен ден и не ходела на работа.Не реагирах по никакъв начин, защото ако бях казала нещо сигурно нямаше да й хареса много ( на комшийката, де).Така че да си кара на почивки- няма начин .

# 58
  • София
  • Мнения: 1 735
Ох,като чета и ми става драго Wink.Нашите съседи отдолу са големи кретени-идиотска музика от 14ч та до 6 сутринта понякога и то някакви инструментали,тарамбуки и прочие/големи музиканти го дават/,та се надявам Кари като порасне да и връча една топчица и урааааааааааааа! Joy

# 59
  • Мнения: 4 406
нямам такъв проблем. преди няколко години съседчето- в тежък пубертет- дънеше тонколоните с ужасната за мен черна музика. помолих го 2 пъти за тишина заради бебето, но той не откликна. та, записах си аз здрав бебешки рев и го пуснах рано сутринта на мах  Mr. Green разбра ме най- накрая пуберът.

сега, понеже и баткото вдига шум с игрите си, и сестра му реве, често питам съседът под нас дали му пречим, а той твърди любезно, че не ни чува  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт