Епилатори. Анкета.

  • 2 580
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 666
Браун Силк Епил, с пинсети.

 Peace
И аз съм доволна от такъв

И аз!

# 46
  • Мнения: 558
да похваля моя епилатор:braun silk epil super soft plus, тристепенен, с пинсети...работи безотказно вече 13-14г Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 998
Досега съм ползвала епилатор на Цептер с дискове, не чисти много хубаво, но пък е и доста стар. Сега съм харесала на Филипс с керамични дискове, пък и тук доста ги хвалите, но има и едни с бръснещи глави, дали са добри, имате ли впечатления? Илии да си взима отделно самобръсначка на Филипс newsm78

# 48
  • Мнения: 910
Браун, с пинсети Peace

# 49
Филипс с пинцети. Много съм доволна. Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Браун с пинсети!Бях с един стар пак Браун захвана ми конец от блузата и спря.Пак си купих Браун с пинсети и лампичка на копчето за speed, с приставки - интимна , масажор, торбичка с гел за масаж и съм много доволна.Не усещам как се справям с интимните си части / без болка , без кръв и напрежение / , а и да можеш да се епилираш на не добре осветено място за моето лошо зрение си е празник , нямам пропуск.Сега гледам, че е излезнал най-новия 6 чувство  и можело да се мие под течаща вода , но аз предпочитам моята лампичка  Joy

# 51
  • Мнения: 5 539
Това "с пружини" за бройка ли си го сложила в анкетата? Mr. Green

# 52
  • Мнения: 158
филипс с дискове,но не са керами4ни Rolling Eyes май въобще.много съм доволна Peace

 Peace

# 53
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Филипс с пинсети  Peace
Много съм доволна, но се замислям да си купя и от тези с керамичните дискове... много ги хвалите

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
филипс с дискове,но не са керами4ни Rolling Eyes май въобще.много съм доволна Peace
Peace Peace

# 55
  • Мнения: 3 459
Браун Силк Епил, с пинсети.

 Peace
И аз съм доволна от такъв
Моят е същия  Peace

# 56
  • Мнения: 824
Браун с пинсети!Бях с един стар пак Браун захвана ми конец от блузата и спря.Пак си купих Браун с пинсети и лампичка на копчето за speed, с приставки - интимна , масажор, торбичка с гел за масаж и съм много доволна.Не усещам как се справям с интимните си части / без болка , без кръв и напрежение / , а и да можеш да се епилираш на не добре осветено място за моето лошо зрение си е празник , нямам пропуск.Сега гледам, че е излезнал най-новия 6 чувство  и можело да се мие под течаща вода , но аз предпочитам моята лампичка  Joy

Дай снимка,щото имам въпроси. Whistling

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Embarassed Embarassed Embarassed Снимах ти го, но нещо не мога да го изпратя, още не знам как, в този форум  newsm78 newsm78 newsm78

 http://ecx.images-amazon.com/images/I/41D51WMZSFL._SS500_.jpg -и защото не мога да ти изпратя снимки  Embarassed Embarassed Embarassed мои и подробни с всички приставки и глезотийки , намерих тази снимка , която е едно към едно с този ,който имам и като модел и като цвят ако щеш-това е снимка на епилатора + въртящия се масажор сложен допълнително, но без всички приставки - приставка за безболезнено хващане и издигане на косъмчета /не масажора , който е на снимката /, а подобен ,но без въртяща част и най-важната за мен приставка - за интимни части !Има и четчица за почистване , както и гел за успокоение след епилация, който го охлаждаш във фризер и ..май е това!
Ами това е дано съм ти помогнала !

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 21:33 от rrhh

# 58
  • Мнения: 5 299
Браун-с пинсети. Доволна съм. Друг тип не съм използвала.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браун-с пинсети. Доволна съм. Друг тип не съм използвала.
и аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт