Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 май 2005, 22:47 ч.

? за месцето

• 471
  • 4
  •   1
Отговори
  • sofia
Захранила съм беба с пуешко.След колко време мога да дам пилешко например и тябва ли да захранвам днес 2,утре 5 и т.н.?Или само да дам малко за проба и на следващия ден цялото количество.Или да захраня по-набързо?

# 1
Здравей,
на мен педиатърката ми беше казала, ако бебенце понася месцето без проблем, по- набързо да го давам. Така и направих, на  3 ден изместих изцяло обедното хапване.
Успех

# 2
  • UK/София
И аз постъпих като Verry.Като дадеш пак пилешко,вмъкни 1-2 лъжички например пуешко.Ако му няма нищо на детето по-следващият ден му дай цялото пуешко.След това вмъкни 1-2л. от другият вид и така.Аз въведах всички меса(без свинско) много набързо,по начина който ти казах.

# 3
Здравей,
за месцето нашата педиатърка каза, захранването да става бързичко а не като с пюретата и кашите.Аргументът и беше че месцето в пюренцата е мъничко и по-голямата разлика идва от вкусът му. Затова то трябвало само да свикне с него, т.е. да го опита. Ами ако решиш да даваш риба пак ли ще захранваш?? Това е на две на три да го папа   chef .
Дано сме ти били полезни.
Поздрави от нас!!

# 4
Ами ако решиш да даваш риба пак ли ще захранваш??

Със рибата задължително се внимава, защото много често дава алергична реакция.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт