как предпазвате компютъра си от сръчните малки ръчички?

  • 2 165
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Тук можете да си дръпнете програмката с рибките и цветенцата,аз си я дръпнах от там,много съм доволна  Wink  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215192.msg4723472#msg4723472

# 16
  • Мнения: 512
Според мен няма спасение от палавите детски ръчички по нашите компютри, просто колкото по-рано се примирим с този факт, толкова по-добре за нашата нервна система!  Joy

# 17
  • Мнения: 6 441
Ето това ми е спасението.Преди бях с лаптоп и за една седмица счупи 3 копчета  ooooh! А уж го наглеждах  Confused
Сега със стационарният е по-зле.С ппрограмката поне не може да затваря,това което ми трябва.Всеки път като стана и я пускам-като скрийнсърв си е.  Peace Но за копчето за пускане и спиране-там е чудо.Много ми хареса идеята с тиксото,но ми се струва,че ако се натисне по-силно пак ще го изключи/включи  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 212

Хах   Simple Smile, дано да не е от по-елементарните модели ... как им се вадят копчетата  ooooh! .... с едно посягане 3-4 е свалил моя син  Crossing Arms
Много ме зачуди темата .... нашия младеж е върл фен на клавиатура, мишка, монитор и подобен род хардуер, самият копмютър , явно не го е открил още, защото е заклещен между две кресла и едно бюро  .... това трябва да е причината.
Пък и от желание да се задържи максимално време пред екрана, вероятно не му е останало време да го търси  Whistling
Помня обаче какво натискане на старт бутона беше преди известно време, при едно друго местожителство и месторазположение на техниката  Mr. Green
Явно това е спасението, да не му е пред очите  Peace .... ако изобщо има спасение , наистина  Wink Laughing

# 19
  • Мнения: 4 447
Ние у нас сме с два лаптопа.
Когато е затворен не му прави
никакво впечатление, но умира
да натиск копчета и мишката
да я слага на клавиатурата отгоре.

Няма оправия. Това е положението.

Като отидем в нашите в стаята на брат
ми има стационарен компютър.
Там вече почва забавлението, но за малко,
когато натиска бутона за сидито.

Натиска го по два пъти и то докато
то се отвори вече се е затворил и
той се нервира и продължава да пуца,
а ние умираме от смях.

# 20
  • Мнения: 4 784
Програмата за палави пръстчета имаше ефект в първите минути. Има детски лаптоп, не го иска. Има си негова клавиятура и мишка, също не ги иска. Общо взето нищо не може да го откачи от компютъра. Вечно е залепен за него и натиска клавишите. Сега с мъжа ми обмисляме идеята за лаптоп.

# 21
  • Мнения: 266
Момичета аз също си инсталирах тази програма за деца с пеперудите и цветята и като му я пуснах пищя от кеф. hahaha hahaha hahaha
Определено върши работа,поне за сега.
Май няма да мога да се добера до компа от моя палав син #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 3 092
Пускам и анимации , който обича и така се излягва и си ги гледа , но като беше по малка - нямаше спасение !  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 405

И лаптопа не може да сложи край на инвазията, дори е по-интересен от стационарния Simple Smile
Моя хакер даже успя някак си да публикува постинг в една тема тук, щракал мишката, писал, писал  Joy

# 24
  • Мнения: 19 289
Нашият комп. има предпазител отпред и не може да натиска копчето. Клавиатурата обаче я стига и на тсика където и падне. Вече похаби една безжична, защото я сваля на земята и лази отгоре .

# 25
  • Мнения: 266

И лаптопа не може да сложи край на инвазията, дори е по-интересен от стационарния Simple Smile
Моя хакер даже успя някак си да публикува постинг в една тема тук, щракал мишката, писал, писал  Joy
сладурче малко,било му е забавно да се включи hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 8 223
При нас компютъра е в спалнята. Малкият като влезе там първата му работа е да отиде и да го пусне. Поставен е на земята под масата. Понякога бърка копчетата за пускане и рестарт, обаче натиска едното и се изправя да види дали става нещо на монитора. Ако не се появи нищо пробва пак и отново се изправя да погледне и така докато успее да го пусне. Следва пшускане на телевизора, щото той неработещ телевизор не търпи. Следва желанието да го кача на стола пред компютъра. Той е въртящ се и на малкия му е много кеф да се прави на космонавт на него. Любимият му бутон на клавиатуарата е sleep. Както и да въртя под ъгъл, че по-трудно да го стига, пръста му е се там. Тази програмка с рибките и цветята и аз я сложих. Харесва я, но не върши много работа. Откри един куп бутони, с които да изкарава task bar-а и старт менюто. Аз се опитвах да ги намеря кои са и не успях, а уж изпонатисках почти всичко. Не знам той как ги откри, ама толкова бързо щрака по клавиатурата, че няма начин да видя какво точно натиска и редовно си излиза извън програмата. Хубавото е, че като го оставя няолко минути да си пощрака на воля, зарязва компютъра и отива да си отваря шкафовете с играчките. Бутонът за DVD-то засега го е натискал само за 2-3 пъти - явно с нищо не му привлича вниманието. Последният път обаче се беше зазяпал настрани и DVD-то като излезе доста го стресна. Засега не прави опити да рестартира - след като пусне компа вече рядко посяга да пипа долу.

# 27
  • Мнения: 961

И лаптопа не може да сложи край на инвазията, дори е по-интересен от стационарния Simple Smile
Моя хакер даже успя някак си да публикува постинг в една тема тук, щракал мишката, писал, писал  Joy
Joy Joy Joy
Направо ме изумяват способностите на малките човечета.  Joy
Детето на една приятелка е на 4 г. и вече сам си сваля игри от интернет, ползва търсачка, пише си името, за да участва онлайн в игри... изобщо.... колко далече сме били ние от тези неща преди години.

# 28
  • Мнения: 220
И аз съм с лаптоп , който местих по 100 пъти дневно. Целия е надран отгоре , защото блъска по него с каквото свари. Миналата седмица си взехме бюро , което засега й идва височко. Като порасне още малко пак ще я мисля. Thinking

# 29
  • Мнения: 592
Купете им на децата по един детски лаптоп - всеки да си знае компютъра  Sunglasses Така ще има мир за кратко  Mr. Green
При нас и това не помогна.И двете имат по един детски,но все моя е по интересен на малката.Предишния ми лаптоп 2 пъти летя на земята,а този само го разнасям и още незнам къде да по позиционирам

Общи условия

Активация на акаунт