Осцилококцинум за 8 мес. бебче

  • 522
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте,мамчета,нещо се разболявам и с тати и двамата кашляме.Взех осцилококцинум,но не знам профилактично колко гранули да  дам на бебата,а и в упътването нищо конкретно не видях.Ако някой може да ме посъветва ще съм мн. благодарна.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 940
Дава се всичките гранулки  в една тубичка веднъж седмично профилактично. Ако се усетят симптоми на разболяване, може четири тубички на ден. Хомеопатиятта се дава винаги на гладно.

# 2
  • Мнения: 1 311
Преди два месеца на бебето давах всеки ден по половин тубичка в продължение на 6 дни и после по половин тубичка веднъж седмично. Това по съвет на педиатъра, че всички вкъщи бяхме болни.

# 3
  • Мнения: 2 374
Аз давах по едно шишенце на ден,в продължение на 5 дни,когато ние с баща и бяхме болни.

# 4
  • София
  • Мнения: 521
Дава се всичките гранулки  в една тубичка веднъж седмично профилактично. Ако се усетят симптоми на разболяване, може четири тубички на ден. Хомеопатиятта се дава винаги на гладно.
и аз така по съвет на педката Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Много благодаря!Нашата педиатърка е много добра,но за съжаление не е привърженик на хомеопатичните препарати,та затова не я питах,но пък разчитах на вас!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 960
Аз давах по едно шишенце на ден,в продължение на 5 дни,когато ние с баща и бяхме болни.
и аз ,само че когато дъщеря ми беше болничка ,давах така на малкия си син Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дава се всичките гранулки  в една тубичка веднъж седмично профилактично. Ако се усетят симптоми на разболяване, може четири тубички на ден. Хомеопатиятта се дава винаги на гладно.
точно така  Peace

# 8
Профилактично се дава по 1\3  от дозата (на око) три пъти дневно в продължвние на 3 дни

Общи условия

Активация на акаунт