Как да влизам вьв Форума и когато си пристигна в БГ?

  • 1 474
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 786
Небенце, кварталните доставчици наистина не се интересуват чак толкова ... като спреш да плащаш, спират ти и интернета, в най-лошия случай ще ти се обадят да те питат дали не си се отказал нещо от услугите им.
Аз 3 месеца ползвах Интернет при едно квартално операторче и един ден просто отидох и им казах, че ми се налага да замина в чужбина, не знам кога ще се върна и ги питах какво ще стане с договора.
Те казаха: Няма проблем, като изтече месеца, за който е платено последно, спираме Интернета, като се върнете си платите, пак го пускаме.
Кабелчето си стои неизползвано в старата ми квартира и така Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 854
Здравейте момичета,

Ето какво сьтворих по темата с Интернет:
Поразпитах няколко оператора в квартала и всичките ми предлагаха пакет 3в1(тел,нет и тв, като по този начин и Интенета е по евтин), като без пробиване на дупки и прокарване на кабели неможеше да се размине, защото не сме били техни клиенти(логично).И понеже се оказа, че сме кьм Евроком(кабелна тв) се включих кьм тях и за Интернет.Платих 65 лева депозит за модема, който се врьща/взима когато си поискам и депозита сьщо.Отделно от това се плащат по 28 лева месечно за ползването на нет, като преди 1во число трябва да се обяви, ако не желая да го ползвам за следвашия месец и ме изключват, като платя, пак ме включват(може и след година напр).Аз директно им казах, че не живея постоянно в БГ и нета ми трябва понякога."Никакьв проблем"!
Не ми взеха такса за включване.Между другото врьзката е 8мгбит-а и е невероятна.В ценовата им листа имаше различни тарифи и скорости.
Ако има някой, който иска повече инфо по този вьпрос, нека ми пише на лични.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт