Кремове по време на бременност

  • 5 741
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Незнам дали темата е за тук, но ако не е моля модераторите да я преместят.
Искам да попитам всички мами какви кремове са използвали по време на бременността и от кои са доволни (става въпрос за такива, чрез които можем да се предпазим от така нежеланите стрии и целулит). А също така ако може да споделите и какви продукти за лице сте използвали за да предотвратите появата на пигментни петна... абе изобщо всичко thumbsup

# 1
  • Мнения: 405
 Първо - честито  bouquet. Леко бременеене ти пожелавам!
 Какво ли не съм опитвала, с какво ли не съм се мазала, но за мен Mustela е възможно най-добрия вариант. Цялата серия 9 месеца е много добра. Аз започнах да се мажа с двойно действащия лосион против стрии - мнооого е добър, или поне при мен ефекта беше мн добър-почти нямам стрии. Всъщност малкото които се появиха бяха в следствие на отслабването ми след секциото. Имай предвид, че и след раждането е мн важно да се грижиш за кожата си. Мустела имат и продукти за след раждане, те също са много хубави. Малко като реклама звучи, но наистина съм доволна Hug
 

# 2
  • Мнения: 405
Все пак си е до тип кожа, но смятам също така и че всяка уважаваща себе си и тялото си жена трябва да полага грижи в този период от съществуването си Wink

# 3
  • Мнения: 2 960
През бремеността си и аз използвах продуктите на Мустела-9 месеца.Та според мен серията е супер ефикасна-аз си взях едното за цяло тяло ,едно имаше за бюста  и един серум за интензивно действие срещу целулит ....има подробно описание в каталог по аптеките.Резултатът е перфектен-нито една стрия или целулитно натрупване..ОБАЧЕ .Дали е от козметиката се чудя newsm78  ,защото през първата си бременност не се мазах с почти нищо и пак нямах такива проблеми.Та изводът е за теб...май ние правим каквото можем ,пък нещата зависят от типа кожа,от качените килограми,от това колко голям ти е коремът.Така ,че леко бременеете и прекрасно бебче накрая  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 763
Аз ползвах крема против стрии на Орифлейм. Появиха ми се стрии тук-там, но аз качих 25кг. После си купих лосиона за след раждане на Мустела. Доволна съм. Не ми изчезнаха стриите, но малко избледняха, преди бяха лилави и релефни, сега са бледорозови.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  Според мен дали ще купиш крем за 5, или 50лв. е все тази.С първата бременност ползвах най-фирмените и скъпи мазила и пак не ме спасиха.Моя позната се мажеше с лосион за 5лв. и няма нито една стрия.Както каза и моята лекарка, всичко е до капилярите на кожата.

    За лице винаги ползвам медицинската серия на Шелер.

# 6
  • Мнения: 2 374
Използвала съм какво ли не-Мустела,Chicco,Vichy и още други,и пак ми излезнаха стрии на някой места Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 1 833
В началото се мажех с Мустела (като мажех гърдите, ханша, бедрата и горната част на ръцете). След 5-тия месец започнах да се мажа с Перкуталфа. И двата са много добри.
Иначе за лице си ползвам Виши -от който съм си доволна по принцип.

# 8
  • Мнения: 1 103
Всичко зависи от кожата аз се мазах с бебешко олио само вечер след баня , но пък не наддадох много само 15 кг.
Успех и лека бременност  Hug

# 9
  • Мнения: 3 069
Ползвах козметиката на Нивеа и Орифлейм.
За стрии не съм, защото всичко е до типа кожа на жената.С първия си син се мазах с какво ли не и се нацепих ужасно....

# 10
  • София
  • Мнения: 291
Аз се мазах с Мустела , зехтин,  Авент и какво ли още не, но се нацепих доста. Няма спасение, до кожа си е . Лека бременност ти пожелавам и едно прекрасно бебче.

# 11
  • Мнения: 492
Чико - Мама Дона.

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Наистина всичко зависи от кожата . През бременността аз се мазах с Мустела и съм много доволна нямам стрии никъде   

# 13
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз се мажех сутрин с бебешко олио,а вечер с Перкуталфа. Peace Пробвах и Мустела,но е с много гъста консистенция,лепнеше ми и ми миришеше неприятно.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Всичко е до кожа. Дори и с кремове от по 200 кинта да се мажеш, нищо не помага  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт