Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 май 2008, 13:50 ч.

Абитуриентски бал-13

• 8 385
  • 287
  •   1
Отговори
  • Somewhere over the rainbow
Абитуриентски бал

Предишни теми :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289896.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289308.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287620.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=286059.msg72479
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284791.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284791.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281762.0

Форумски абитуриентки 2008:

20 май(вторник):

YaNaAaa -  Ресторант "Елбрус", гр. Пазарджик

21 май(сряда):

just_smile_{F} - ресторант "Верея", Стара Загора

23 май(петък):

Raulista - хотел "Шератон", София
Betty Boop - ресторант "Балкан",  Плевен
NaNicHka - ресторант " Марица', Пловдив
issues - хотел "Принцес", София.

24 май(събота):

аХ`Не! - хотел "Тиара Бийч", Слънчев бряг
pav4eto - хотел "Троян Плаза" , Троян
L 0 V E - хотел "Мимоза",  Златни пясъци
_Rossy_ - хотел "Iberostar Sunny Beach", Златни пясъци
Wa...wA - хотел "Аугуста", гр.Хисар
libellen - хотел "Шератон", София
moonbeam - хотел Санкт Петербург, Пловдив
blacklady - хотел "Кемпински -Зографски"
Crystalls - "Sky Plaza", София
ICE_89 - "Новотел Пловдив", Пловдив

25 май(неделя):

СлеДи оТ СълЗи - хотел "България", Добрич
kaSsisS - ресторант "Боровец", Шумен
^DeNiAl^ - Велико Търново

26 май(понеделник):

elitsssa - "Интерхотел Сандански", Сандански
Betty Boop - хотел "Диамант", Слънчев Бряг (втора бална вечер)

27 май(вторник):

BeRrY_GiRl - ресторант "Радисън", София

# 1
  • DE
Записче. Баловете наближават.
Ееех, моят беше преди 100 години!
Даже и снимки не мога да ви покажа, защото тогава нямаше дигитални фотоапарати! Wink

# 2
Пър-ва,пър-ва. Party
Темичката е супер.    bouquet

п.с.Втора съм. Crossing Arms

# 3
 Party

# 4
  • София
4-та  Party Накой ще ходи ли на изпит по история в СУ на 11 май ? Blush

# 5
  • Пловдив
Ето ме и мен Party

# 6
  • София
Тогава е по история, нали? Хм, аз не, но няколко приятелки ще ходят... Колкото до подаръка за класните... Моят е МЪЖ, ще му взимаме алкохол  Laughing, от тези в големите бутилки уискита, то няма какво др...  Party

# 7
  • В полето на неограничените възможности.
Пльос!

Mr. Green

# 8
Аз.

# 9
азз.... Sad и като сеима предвид че съм болна от две седмици и не можах си преговоря темите, за кво ли отивам  ooooh!

# 10
азз.... Sad и като сеима предвид че съм болна от две седмици и не можах си преговоря темите, за кво ли отивам  ooooh!

Че аз ходя от скоро на уроци и съм на 12-та тема. Научила съм само първите 8. Но отивам.  Simple Smile

# 11
  • Пловдив
И аз ходя от скоро,кво знам кво незнам,пробвам се,но СУ ще го пропусна  Cry

# 12
  • София
 Laughing браво на вас бе! май само аз съм най- неподготвената за СУ  знам около 4 теми  Crazy

# 13
а колко са общо темите по история?

# 14
Laughing браво на вас бе! май само аз съм най- неподготвената за СУ  знам около 4 теми  Crazy

Аз знам само 2 като за СУ.  Flutter  Joy Joy   bouquet

# 15
ми темите са около 25-26. Ами аз по принцип отдавна се готвя уж ама не ходя на уроци и пмързела често надделява. Стигнала съм до Каравелов и Левски, ама ги учих преди доста време и нищо не помня. Смятах поне темите дето съм учила да преговоря, ама ...  LaughingНищо отиваме на късмет, пък знае ли се  Mr. GreenАз и без тва последно време по тея изпити съм все на късмет и за ся не ми изневерява  Laughing

# 16
  • София
аХ`Не! като излезнат разпределенията за стайте дано се паднем в една стая да си подсказваме  Mr. Green взаимно аз с моите 4 ooooh! ти с твоите 2!  ЩЕ бъде "забавно" Tired

# 17
аХ`Не! като излезнат разпределенията за стайте дано се паднем в една стая да си подсказваме  Mr. Green взаимно аз с моите 4 ooooh! ти с твоите 2!  ЩЕ бъде "забавно" Tired

Joy Joy Joy Joy Joy  Flutter  Heart Eyes

# 18
само в су ли ще кандидатствате?
аз сега се готвя само за матура и за изпит по език Wink

# 19
# 20
NaNicHka косата на аватара с твоя преса и е правена?

# 21
Аз лично не  Grinning Ся чакам резултати от ВТУ  Simple Smile

бтв току-що погледнах в сайта на СУ и вече е излезнала персонална ифнормация, но още не са публикували залите, което май значи че днес би трябвало и тва да е готово  Grinning

# 22
Аз лично не  Grinning Ся чакам резултати от ВТУ  Simple Smile

бтв току-що погледнах в сайта на СУ и вече е излезнала персонална ифнормация, но още не са публикували залите, което май значи че днес би трябвало и тва да е готово  Grinning

То това е от вчера.  Crazy  И аз чакам,за да разбера в коя зала съм и да си запазя стая в хотел.

# 23
пфф аз мислих, че ся са го пуснали, ама е време все пак и стаите да изкарат  Thinking аз само се надявам да не са ме забутали в някоя скрита покрита сграда, че тогава ще съм пълното шоу  Mr. Green Mr. Green Joy

# 24
  • Пловдив

и аз така, какъв език за матура избра Simple Smile

# 25
 Whaasup

# 26
испански , аз и с него ще кандидатствам ; )

# 27
Иторичките  Grinning Вече наистина са излезнали залите, аз съм в ректората...слава богу  Joy него поне го знам къде е  Grinning

# 28
Иторичките  Grinning Вече наистина са излезнали залите, аз съм в ректората...слава богу  Joy него поне го знам къде е  Grinning
Софийски университет "Св. Кл. Охридски"; Ректорат-южно крило, вдясно от централния вход, етаж 4, зала 83

А ти?  Grinning

# 29
Софийски университет "Св. Кл. Охридски"; Ректорат-централна част, етаж 3, зала 148
 Crazy
aX`He! някъде другаде ходи ли на предварителни?

# 30
Ееееее,жалко.
Мечето Натали къде ще е?  Simple Smile

# 31
Софийски университет "Св. Кл. Охридски"; Ректорат-централна част, етаж 3, зала 148
 Crazy
aX`He! някъде другаде ходи ли на предварителни?

Бях в БСУ.  Там където "на изпит по история се явиха 97 човека, 49 имат двойка, 20 имат 4-ка и 30  3-ка."  Joy Joy Joy  Аз имам двойка. Падна се Възраждане,а не бях стигнала до тази тема.  Grinning

# 32
хаха ясно що там и с 4-ки се влиза  Grinning Нищо на редовния повече  Laughing
дано само ся и в СУ от тея две теми поне едната да сме учили, щото иначе чантичката и да ме няма  Laughing

# 33
  • Пловдив
Slav4e_Av4e ,не миличка,от фризор е  bouquet

# 34
Не знам за вас,но аз не мога да си намеря свободна стая в хотелите,в които спа по принцип в Сф.

# 35
  • София
Не знам за вас,но аз не мога да си намеря свободна стая в хотелите,в които спа по принцип в Сф.
А за какво ти е хотел?

# 36
А за какво ти е хотел?
Намерих си.
Нали съм на изпит в неделя.

# 37
  • София
Ахъм.
Според вас тия обувки подходящи ли са за изпращането?

# 38
Ахъм.
Според вас тия обувки подходящи ли са за изпращането?

Каква ти е роклята за изпращането?

# 39
  • София
Нямам  Laughing, но мисля да е нещо семло, даже се чудя дали да е рокля още  Thinking.Исках да е пола със сако хубаво, ама те са мн скъпи  ooooh!

# 40
моите обувки са същите,но не съм ги взимала за бала ,а просто ей така.много са хубави,но страшно неудобни.Вадят се много отзад и се разшириха взех ги 36-ти номер бяха ми тесни а сега широки.

# 41
  • София
Мен също ме притеснява тази отворената част, май ще заложа на нещо изцяло затворено  Thinking

# 42
Мен също ме притеснява тази отворената част, май ще заложа на нещо изцяло затворено  Thinking

Eй тия на мен много ми харесаха.
И в червеното също са супер.

http://www.obuvki-bg.com/images/3504Picture%20042.jpg

# 43
  • София

Нещо не ми допадат цветчетата  newsm78

# 44

Т'ва щото още си малка
и нищо не разбираш Hug

# 45
Милички може и да повтярям  Blush , ама вие какво ще правите с грима, имате ли час вече, правихте ли пробен? В голяма чуденка съм за тоя грим, по лек ли да бъде, по силен  Thinking . Какво ще кажете?

# 46
  • София

Т'ва щото още си малка
и нищо не разбираш Hug
ХЕХЕ, възможно е  Naughty. Но някак си предпочитам да е по изчистено Simple Smile.
Виж на този кич съм съгласна:
http://www.uniqueshoeboutique.co.uk/user/image/218b.jpg

# 47
  • на пистата
хихи и аз тук,като сте започнали за обувки вижте аз какво получих днес
http://i68.photobucket.com/albums/i19/nameika/5555.jpg?t=1210259695

# 48
  • София
Софийски университет "Св. Кл. Охридски"
Физически факултет
етаж 2   зала 209    ooooh! ужассссс

# 49
  • In Heaven
Е докато погледна вие 3 страници сте изписали.
elitsssa, темичката е супер Simple Smile
Та за подарък на класния.Ние мислихме за златна гривна с гравирана плочка, но после го питахме какво иска, той си каза туристически обувки или нов GSM.Така, че си му даваме пари и той да си избере.
А да ви се похваля днес бях на пробна прическа и се получи долу-горе както аз искам.Доволна съм.После може и снимки да ви покажа Simple Smile

# 50
Елица темата е супер- хареса ми.  Peace
Снощи по ТВ казали, че матурата ще е много лесна. Въпросите ще са от обща култура. Ще вземе матурата всеки, стига да е присъствал в часовете. Въпреки всичко аз от фувруари ходя на уроци и се готвя- никога не са излишни знания.

А да ви се похваля днес бях на пробна прическа и се получи долу-горе както аз искам.Доволна съм.После може и снимки да ви покажа Simple Smile
Хайде, ще чакаме  Joy

# 51
  • Пловдив
nameika , пффффф убийствени обувкииии  Crazy Crazy Crazy страхотнии  smile3521 искам и аз такиваааааааааааа  newsm51

# 52
тези не бяха ли обувките от профила ти?

# 53
NaNicHka, косата ти е страхотна  Peace

# 54
  • Пловдив
elitsssa ,благодаря миличка  love001 радвам се,че ти харесва newsm03

# 55
Физически факултет
пфф кофти са те натресли, дано поне не е на много забутано място  Hug

Абе хора мноо се чудя какво да си правя косата. Определено не искам някви кокове разни натруфени прически, но се чудя дали къдрева да не е, ама не мога да се реша какви да са къдриците, дали да поприбрана от някъде  Crazy Роклята ми минава зад врата...някви идеи  newsm78  bouquet

# 56
  • на пистата
тези не бяха ли обувките от профила ти?
мда и вече са у мен Grinning

# 57
  • In Heaven
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238865&photo=12 ето ме Simple Smile Ще има малки корекции де.Бретонът ще е вдигнат назад, а пък отстрани ще пада още малко към лицето ми, и къдриците ще са по-хубави.Това беше бърза проба и даже малко са паднали Simple Smile

# 58
NaNicHka  искам да кажа,че имаш божествена коса и ако можеш да кажеш каква е тайната  newsm17 newsm03

# 59
Физически факултет
пфф кофти са те натресли, дано поне не е на много забутано място  Hug

Абе хора мноо се чудя какво да си правя косата. Определено не искам някви кокове разни натруфени прически, но се чудя дали къдрева да не е, ама не мога да се реша какви да са къдриците, дали да поприбрана от някъде  Crazy Роклята ми минава зад врата...някви идеи  newsm78  bouquet

мисля,че като къдриците на NaNicHka  са добри и с една диадемка ще е супер ...ноооо мое мнение

# 60
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238865&photo=12 ето ме Simple Smile Ще има малки корекции де.Бретонът ще е вдигнат назад, а пък отстрани ще пада още малко към лицето ми, и къдриците ще са по-хубави.Това беше бърза проба и даже малко са паднали Simple Smile
да ти кажа на теб ще ти ходи вдигната горе коса....така не ми допадаш много- някой кок ще е идеален

# 61
  • София
Оххх и аз съм в много  затруднено положение за прическата,само знам че искам да е пусната и изправена косата,ама аз вече съм се правила така и ми се иска някакъв нов детайл да вмъкна че да стане по-различна прическата.

# 62
  • In Heaven
да ти кажа на теб ще ти ходи вдигната горе коса....така не ми допадаш много- някой кок ще е идеален

О аз не искам никакви кокове.Пък и това е нещо по-различно.Съучениците ми постоянно ме гледат с права коса, пък и вдигната на опашка.За това искам да е нещо по-разчупено, да съм по-различна Simple Smile

# 63
  • Пловдив
Ние на класната също мислим да вземем злато събрахме доста пари , явно златото е популярен подарък , последните две седмици до баловете как се чувствате тъжно ли  ще ви е да оставите училището, може би и града ,в който до сега сте живели, направо нов етап от живота започва, на мен ми стана малко тъжно днеска като се замислих  Cry

за матурата
то да си присъствал в часовете , не помага трябва да си слушал и от учителя зависи , който ти е преподавал, тоя министър ме дразни от обща култура щели да бъдат, не стига че сумати пари за курсове даваме и накрая от обща култура, лесни въпроси(то за всеки е различно смисъла на "лесен въпрос") да дойде да ми плати уроците като знае много какво е образование, не стига ,че ни развали балните екскурзии, като дава матура да беше сложил датите по напред към 7-8-9, а и нашият випуск не е за матура както и да е ,дано всичко мине добре  Praynig Peace

като чуя думата абитуриентски бал я свързвам - с  рокля, обувки, бижута,грим,прическа,солариум,фитнес,уроци, плач,вълнение,изпити,надежди,мечти- изход на нещо отминало и вход за новото в живота ни Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 20:07 от ICE_89

# 64
Ice, много добре го описа бала Simple Smile
 за матурите моят преподавател е под всякаква критика , без уроци нямаше да знам даже имената на произведенията
за бала на мен не ми е тъжно , просто моят клас никога не е бил задружен , но ми е странно да знам ,че след 10 дни никога повече няма да седна на чина пред бялата (модернизирана) дъска в училището,където израснах  newsm78

# 65
  • The Land of Pretend
Здравейте!
Да се похваля..записах си час за поставяне на снопчета мигли - 22 май - ден преди изпращането. Надявам се да изглеждам добре.
А и солариума вече си личи по -  стабилно. Аз съ на 12 мин в турбо - солариум, но се чудя дали в понеделник да не се пусна на 14 ooooh!

# 66
И ние на класния подарихме златна гривна ooooh!. Няма такава глупост, ей Naughty . Отвътре беше гравирана 12 клас (или някаква подобна щуротия) и накрая... гривната му беше малка hahaha. Ама така е то, като не ме слушат. Аз предлагах за тези пари икона от някой манастир, щяхме да я осветим, а тази гривна сигурно някъде събира прах, ако не я е продал и не е изпил парите hahaha

# 67
  • The Land of Pretend
А, забравих. На нашия класен ще му взимаме микровълнова. Човека е на квартира. Има скро,но обзавеждане и малко газово котлонче. Та решихме, че и било най - добре да е бяла техника.

# 68
Шушулче  иконата не е много подходящ подарък убедила съм се.Много малко хора я оценят,така както би трябвало.Баба ми беше началничка на доста хора  и на 8-ми март и други празници получаваше сумати подаръци и всеки път поне по 5-6икони. ooooh! Голяма глупост.

СлеДи оТ СълЗи имаш хубав тен,не бързай да вдигаш на 14 минутите.Стискам палци за снопчетата. Hug

# 69
А, забравих. На нашия класен ще му взимаме микровълнова. Човека е на квартира. Има скро,но обзавеждане и малко газово котлонче. Та решихме, че и било най - добре да е бяла техника.

Много сте готини.  Simple Smile

# 70
Шушулче   иконата не е много подходящ подарък убедила съм се.Много малко хора я оценят,така както би трябвало.Баба ми беше началничка на доста хора  и на 8-ми март и други празници получаваше сумати подаръци и всеки път поне по 5-6икони. ooooh! Голяма глупост.
Да, ама класният ни е мъж и нали разбираш, че не са му подарявали всяка година на 8 март по 5-6 икони. Ситуациите са различни Peace. И говорим за голяма, хубава икона, а не за онези, джобните, за 10 лв  bouquet

# 71
Казах 8-ми март,защото това й е рожденият ден,а не за Деня на майката или жената. Wink Пък като е мъж още по-зле...аз през живота си съм виждала точно един който да цени иконите,но той е силно религиозен.Както и да е,вие си знаете....впрочем,точно за такива големи,скъпи и осветени ти говоря.Тия от 10лв се слагаха под леглото.А две от тях отидоха на секцията. Wink И все пак вие си знаете,но ако има начин разберете дали ще го зарадвате.Ако е атеист,не става никак.

# 72
Славче, говоря в МИНАЛО време

# 73
  • The Land of Pretend

Това сърказъм ли беше?  ooooh!
Защото идеята за гривна и часовик имахме, но...човека се облича скромно. Не му е встандарта да ходи с марков часовник или златна гривна.

# 74

Това сърказъм ли беше?  ooooh!
Защото идеята за гривна и часовик имахме, но...човека се облича скромно. Не му е встандарта да ходи с марков часовник или златна гривна.

Не,бре, сериозна съм.  Simple Smile

# 75
предишният випуск, преди нас, подари на класната микровълнова. Така че да е нещо, което ще му влезне в употреба

# 76
  • на пистата
лаптоп тогава Joyшегувам се  Laughing

# 77
  • Хага, Холандия
Много страници сте изписали и то само за един ден! Днес го оценявам като един много ползотврен ден  newsm10 . Първо, и аз като  pav4eto, бях на пробна прическа; направиха ми кичури,за да се освежи цветът, тъй като по принцип аз не си боядисвам косата. После беше самата прическа-аз исках едно, фризьорката ми-друго и накрая се получи комбинация между двете-аз останах много доволна. Косата ми ще е хем чуплива,хем изместена от едната стана на лицето ми,за да се подчертае голият гръб на роклята.
После отидох майка ми да ме види на работата и. Тя пък беше настроена положително,прати ме вкъщи да си взема роклята и да взимаме бижуто от магазина на Swarovski на първия етаж. И (хах-  Laughing ), преоблякох се в роклята за бала и за мой срам обходих всички етажи по ескалаторите,за да стигна до магазина по рокля,за да се прецени дали бижуто ще ми отива. Накрая взехме нещо, което съвсем излизаше от плановете, нещо, което самата продавачка там ни посъветва-просто пасна с роклята. Хамелеонов кристал, който дори прихваща част от блясъка на самия плат на роклята и го отразява.
Сега подкрепям със снимков материал преживяванията от целия ден;  кажете си и вие мнението  Hug..
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244531
А за подаръка на класната- ние събираме някакви пари и ще и вземем комплектче бижута, само че не златни, а някакви по сладурски и интересни-примерно рисувано венецианско стъкло. Тя самата си е така малко шантава, но в добрия смисъл и ще и вземем голям букет...

# 78
libellen СТРАХОТНА СИ.За първи път ми допада такава прическа.Бижуто и роклята и прическата си пасват и много ми харесват.  Crazy Супер!!!!!!

# 79
  • Хага, Холандия
Мнгого ти благодаря, Славче   bouquet - направо не можеш да си представиш каква усмивка ми докара на лицето  Hug . Радвам се,че ти харесват.  newsm44

# 80
  • In Heaven
libellen, многооооо си хубавааааа Simple Smile))

# 81
libellen, многооооо си хубавааааа Simple Smile))

Да,много е хубава наистина.  Flutter

# 82
  • Хага, Холандия
 Embarassed Благодаря за мненията,момичета.  Hug А, павче-забравих да ти кажа, че на мен много ми харесва пробната ти прическа,ама откога си с бретон? Последният път като гледах снимките на роклята го нямаше. Нищо, честита промяна,отива ти. А как ще ти бъде именно бретон-настрани ли ще го изместят?  newsm78

# 83
  • In Heaven
libellen, радвам се, че ти харесвам, благодаря Simple Smile  еми аз съм с бретон от септември, просто на снимките преди го бях вдигнала с фибичка.Иначе сега пак ще е с фибичка назад и много леко топиран за обем.

# 84
  • Пловдив
libellen , и на мен многооооооо ми харесваш!И роклята и бижуто и прическата:party:
Аз да ви кажа на 17-ти ще си слагам мигли  Cry дано няма големи поражения  Cry

# 85
абе като стана въпрос за мигли и аз ще си слагам на 23 преди изпращането, ама ако си порева дали ще ми окапят, щото аз гаранция ще си порева  Mr. Green Joy

# 86
  • Пловдив
libellen много си хубава  много ми хареса  ,  newsm10  love001 smile3501
колието  много ми допадна

миглите от мазно падат само Simple Smile

# 87
а добрее Grinning аз утре така и така ще ходя и ще поразпитам де, че аз разбира се поръчах ей така без никва информация както винаги  Laughing Laughing

# 88
libellen,страшно красива си. Hug

# 89
  • София
libellen,бижуто е разкошно и роклята е много оригинална,ама не можах да не се загледам в деколтето...Много добре стои,би ли ми казала а какъв сутиен си,смисъл интересува ме чашката каква е,защото вчера след 300 зора и обикаляне си купих сутиен цвят шампанско за моята рокля и чашките са отвратителни...едни такива щръкнали а не обли каквито харесвам.Утре съм на последна проба и ми се иска да ми кажеш че и ти си с такива чашки ама като се сложи роклята не си личат....
Оффф и аз как го обясних Simple Smile

# 90
Raulista,защо не пробваш от тези сутиени,които са силиконови и полепват плътно към бюста? Peace

# 91
  • София
Raulista,защо не пробваш от тези сутиени,които са силиконови и полепват плътно към бюста? Peace

Роклята не е толкова стегната около бюста,а ако това не е така сутиена се разлепва.Проверено/за съжаление/ ooooh!

# 92
Вие се побъркахте с тези мигли.  ooooh!   Няма ли да ходите на грим? Предполагам,че професионалната ръка ще се справи добре и без изкуствени мигли.

П.п.  Мелиса, намали си изображението в подписа .
                Максимално допустим размер на изображения в подписите: ширина - до 470 пиксела
височина - до 200 пиксела

# 93
ами аз и на грим ще ходя, ама вчера бях при една маникюристка и тя спомена че слага и аз айде на всяка манджа меродия дет се вика и аз да си слагам, но нз дали няма да размисля в последствие  Laughing пък и както каза гримьора би трябвало дапостигне добър ефект, не същия но все пак  Simple Smile

# 94
ами аз и на грим ще ходя, ама вчера бях при една маникюристка и тя спомена че слага и аз айде на всяка манджа меродия дет се вика и аз да си слагам, но нз дали няма да размисля в последствие  Laughing пък и както каза гримьора би трябвало дапостигне добър ефект, не същия но все пак  Simple Smile

Питай гримьорът какво мисли за поставянето.  Peace

# 95
nameika...обувки от къде са, ако не е тайна? Някой сайт? Wink

# 96
  • Пловдив

може да ти залепи  от тия целите мигли и те стоят добре Simple Smile

# 97
Аз съм чувала,че е по-добре да се поставят цели мигли,защото при снопчетата падали и част от истинските. Peace

# 98
Мелиса точно за това попитах, щото и аз бях чула нео такова, но ми казаха че не е вярно, но дали...аз утре ще ходя и ще поразпитам, пък може и да се разобедя зна ели се

# 99
  • Хага, Холандия
Ох, как трудно станах тази сутрин; ама така като стоя до 1 часа. Сега трябва да ходя така цял ден  Sunglasses
Raulista, сега на тези снимки, които съм показала, не съм с никакъв сутиен. Просто аз и инцидентно обличах роклята в мола, затова не си взех сутиена. Иначе аз ще бъда със силиконовия сутиен, за който Мелиса ти е казала няколко поста след това. Аз пък го пробах два пъти с роклята и засега не ми е падал. Ти сигурна ли си, че си си взела подходящите като за теб? Аз по принцип ноя сутиен 75B или 70C, а си взех силиконовия с чашка D; така е като го правят китайци с по-различни разбирания за големи гърди  Laughing . Ти нямаш ли начин да си без сутиен или да си вземеш само от онези цветчета, които се лепят на зърната. Така ще стане само, ако си съгласна на вариант без сутиен. Или на теб ще ти вграждат чашките в роклята?  Защото мен в началото искаха така да ми правят, но в последствие си взех този и съм доволна.
Иначе искам да блгаодаря на всички момичета, които изказаха мнения и комплименти-много ме радва, че ви харесват и на вас нещата  Hug

А, за миглите забравих. Аз реших в крайна сметка да си взем цели и гримьорът да ми ги залепи. Това стана главно, защото отидох в един салон да питам за цената,една жена ми каза, че нейните са такива и аз като ги видях-е, бяха  много зле-  и си казах-ами ако и на мен ми се падне някой, който не ги поставя добре? А нямам време за проба, сваляне и поставяне пак, като АЙС. И реших- цели мигли. Simple Smile

# 100
  • Пловдив
libellen , добро утро  Flutter Отивам на състезателна матура в даскало стискайте ми палци  Joy

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 08:12 от NaNicHka

# 101
И според мен целите мигли, поставени от гримьор са по-добрият вариант. Има опция и да не си ги купувате, а да са на гримьора, но трябва да питате. Ако ги слагате само за бала и после ги махате няма смисъл да се занимавате със снопчета...

# 102
libellen , добро утро  Flutter Отивам на състезателна матура в даскало стискайте ми палци  Joy
Какво е "състезарелна матура"?

# 103
Леле колко сте изписали Mr. Green....

# 104
Мелиса точно за това попитах, щото и аз бях чула нео такова, но ми казаха че не е вярно, но дали...аз утре ще ходя и ще поразпитам, пък може и да се разобедя зна ели се
Май най-добре ще е да пробваш с изкуствени мигли(цели),но поставени от гримьор. Wink
Като марка се сещам,че Kryloan(май така се пишеше newsm78)са много добри.Ако искаш потърси в мненията на потребителката Toni_in_love снимки с професионален грим.там тя е с изкуствени мигли. Wink

# 105
  • София
Момичета, балът е много хубаво нещо, но идва и заминава- това го осъзнавам все по-добре! А нещата, които са по-важни, са свързани с ученето оттук нататък, затова искам да пожелая успех на всички, които ще се явяват в неделя на пробния по история!   bouquet

# 106
Момичета, балът е много хубаво нещо, но идва и заминава- това го осъзнавам все по-добре! А нещата, които са по-важни, са свързани с ученето оттук нататък, затова искам да пожелая успех на всички, които ще се явяват в неделя на пробния по история!   bouquet
Успех  Hug
На пробния,според мен,шанса да изкараш добра оценка е по-голям,отколкото на "истинския" изпит. Peace

# 107
Кой каза "изпит" ?  Crazy Crazy Тихооо,моля ви се.  Crazy Crazy

# 108
  • София
Успех  Hug
На пробния,според мен,шанса да изкараш добра оценка е по-голям,отколкото на "истинския" изпит. Peace

Ами дано, благодаря ти!   bouquet

оффф...само да мине и пак ще пиша в темата за абитуриентите с най-голямо удоволствие Praynig Laughing

# 109
Успех  Hug

оффф...само да мине и пак ще пиша в темата за абитуриентите с най-голямо удоволствие Praynig Laughing

Кога е бала ти?

# 110

Точно така, успех на всички на изпитите! Peace
То и моята сесия почна... Tired

# 111
  • София
Успех  Hug

Кога е бала ти?

на 25-ти  Grinning

# 112
Успех  Hug

b]Ами дано, благодаря ти!   bouquet

оффф...само да мине и пак ще пиша в темата за абитуриентите с най-голямо удоволствие Praynig Laughing[/b]

Кога е бала ти?

на 25-ти  Grinning
Още малко време остана. Grinning
Ще чакам снимки след това.

# 113
Моля ви се,спрете с тези чаршафи.  Simple Smile
И айде,които сме за София,да отиваме да учим вече.  Crazy

# 114
По каква логика стигаш до тази мисъл? Темите по история са едни и същи, но до юли има още два месеца за четене.

# 115
По каква логика стигаш до тази мисъл? Темите по история са едни и същи, но до юли има още два месеца за четене.
Да,но ако сега си научила само 8 -10 , но пък перфектно и се падне една,изкарваш висока оценка. А когато трябва да знаеш всичките 24,едва ли ще е толкова гладко.  Simple Smile  Аз поне така си мисля. Всичко си е късмет. Не може да знаеш 24 теми по еднакводобър начин. Някои ги знаеш повече,някои по-малко,въпрос на късмет е какво ще се падне.  Simple Smile

# 116
Да,но ако сега си научила само 8 -10 , но пък перфектно и се падне една,изкарваш висока оценка.
Да, но говорим за шанс, а шансът е нещо от сферата на вероятностите. Вероятността да се падне нещо, което знаеш от 24 научени теми, е значително по-голяма, отколкото от 8.

А късметът е съвсем друго нещо.

# 117
Да,наистина има голяма доза късмет. Simple Smile
Аз съм 11-ти клас в момента и още от тази година започнах уроци по история и литература с оглед на това,че материалът е огромен като обем.На история ходих при един преподавател в СУ и според него на пробния шанса е по-голям,защото:
1во-Явяват се по-малък брой кандидати,защото повечето чакат юли.
2ро-Темите са по-малко на брой.
3то-По-голямата част от явилите се отидат колкото да се проверят,без да са учили много-много темите и проверяващите пишат добри оценки на малкото добри работи.
Надявам се да сте разбрали какво имах в предвид. Peace

# 118
  • Венера
Малиииииии ако мога да смогна да чета,пак бива.
Толкова много и толкова бързо ги изписвате тези теми,та чак се чудя как толкова често и по-толкова много ново  Shocked
Та...да отговоря на едно момиче от предната тема,ако може.
...
А лицето преди всичко трябва да е избарано с фдт,пудра,руж,всичко необходимо за придобиване на порцеланова кожа.Какъвто и да е грима,лицето трябва да е като на порцеланова кукла,инак се губи красотата на цветовете...

Айде де! ooooh! На мен пък изобщо не ми допада идеята всичко да е замазано с фдт и пудра, на моя бал изрично подчертах, че не искам да ми изглежда лицето като нарисувано. А и като лицето ти е "порцеланово", шията и деколтето няма да са. Sick
Логично е,че шията и деколтето ще бъдат,затова не го доуточних,но явно е трябвало.Явно има хора,за които не е "много ясно"
Съжалявам,че не си съгласна.Писах как би трябвало да е,а не на кой как му харесва. Peace

libellen и аз мисля,че си много сладка.И прическата ти много ми харесва.
Лицето и усмивката ти излъчват такова спокойствие и такава хармония,че мога само да стоя да те гледам и да се зареждам позитивно.Рядко срещам такива хора. Hug  bouquet

# 119
1во-Явяват се по-малък брой кандидати,защото повечето чакат юли.
2ро-Темите са по-малко на брой.
3то-По-голямата част от явилите се отидат колкото да се проверят,без да са учили много-много темите и проверяващите пишат добри оценки на малкото добри работи.
Лошо е, ако оценките зависят от подобен фактор.
Не разбирам защо темите са по-малко на брой. Има ли някаква причина за това?

А за броя кандидати не е така. По статистика миналата година на предварителния са се явили 3180 човека, а на редовния 3128. През 2006 през юли са били само с 300 повече от май.

# 120
Хенриета , ти на колко години си?  Thinking

# 121
Хенриета , ти на колко години си?  Thinking
Както вече много пъти съм споменавала - на доста. Mr. Green И смятам, че си личи.  Embarassed
Ама на една дама не се задават такива въпроси. Wink

Ти защо питаш? Simple Smile

# 122
Хенриета,не съм сигурна защо темите са по-малко на брой,може би,защото през май още се учи.

# 123
Хенриета,не съм сигурна защо темите са по-малко на брой,може би,защото през май още се учи.
Не може това да е причината, на всички е ясно, че на 15 май нови уроци по история, а и по каквото и да е, не се преподават. Официално ли е обявено, че са по-малко темите на предварителния?

# 124

Писах как би трябвало да е,а не на кой как му харесва. Peace

Че защо би трябвало  newsm78 напротив добрият грим по-скоро трябва да стои възможно най-естествено, а не като на порцеланова кукла, както си казала  Peace /лично мнение/

Момичета успех на всички в неделя, стискам ви палци  fingerscrossed