кога заведохте вашето бебе на море

  • 7 035
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 502
  Малката беше на година и половина,добре и се отрази почивката на море.И аз и мъжа ми се разболяхме,тя си беше добре.Но пътят Grinning е дълъг,тази година ще отидем в Гърция,по-близо ни е!

# 121
  • Мнения: 2 663
Сина ми беше на година и 3 месеца, когато го заведохме на море и повече няма да повторим тази грешка с малко бебе.Престоя ни беше 30 дни, от които малкия прекара болен половината.Беше със зверско разстройство, гъби, заради никнещ зъб, отслабна с 2 кг.Не е хапвал абсолютно нищо по ресторанти и заведения, всичко му приготвях в къщата, която бяхме наели, но промяната в климата направо го разби.Дъщеря ми август ще направи година и май това лято ще си остане  в София или ще я водим по спа курортите, но море в никакъв случай!

# 122
  • Мнения: 257
Каката беше на 3 месеца, малката на 4 -никакъв проблем!

# 123
  • Мнения: 1 021
На 1 г и 1м. точно прохождаше, беше голямо изпитание, на плаж сме стояли не повече от 3-4часа за цялата почивка от 1 седмица.

# 124
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ние сме на месец и половина и не знам дали тази година можем да го заведем на море,тогава ще бъдем на около 4 месеца.Притеснявам се,че ще бъдем много малки.Моля ви дайте ми съвет.Предварително ви благодаря.

 Каката беше на 7 м.,когато за първи път стъпи на плажа.малката беше на 2м.  Peace-никакви проблеми.

# 125
  • Мнения: 2 818
На 5м беше малкия. Ако е извън сезона или пък сте на някое спокойно местенце ще е още по-добре Peace  Догодина ще е изпитанието, тази е лесно  Wink

# 126
  • Мнения: 78
на 1г и половина, живот и здраве, смятаме д го заведем.

# 127
  • София
  • Мнения: 969
На 7 месеца, много добре й се отрази Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт