ПИБ се оляха вече тотално (за кой ли път)

  • 11 536
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Явно наистина са започнали през почивните дни, защото имах щастието да се озова в друг град без налични пари и разчитаща на дебитната си карта, която изведнъж започна да показва че нямам никаква наличност.. Обадих се, казаха ми че системата им нещо не разпознавала, но скоро ще се оправи.. така и стана, но в първия момент сърцето ми спря и през ума ми минаха всички сценарии за измами, за които съм чела.  Mr. Green
Но пък парите ми сега не излизат толкова колкото трябва да бъдат, както и да си правя сметката и това с онлайн банкирането ми идва в повече..Понеже вноската ми за кредита се превежда автоматично, мога само да се надявам, че се е случило..  Confused

# 16
  • Мнения: 2 759
Днес ми се наложи да внеса пари на касата на ПИБ. Това изглежда лесно, да ама не ...
                    И аз това се оплаках в другата тема. 3 часа висях за някаква бележчица, която в крайна сметка ми дадоха за пет минутки. Но голямо висене беше  ooooh!.

# 17
  • Мнения: 1 150
тая ''система'' се прави от едни китайци , някъде от 4-5 години ,
специално за банката е измислена ,
имам чувството , че някой се е опитал да открие топлата вода

От индийци  Wink
При нас беше ад, когато минахме на същият ПП, то не бяха скандали, истерии  ooooh!
Вече повече от половин година сме на нея и все още има сривове, търпение му е майката, още много опашки от недоволни клиенти ще има  Crazy

# 18
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
аз днес теглих от техен банкомат, а през деня нареждах пари през виртуалния клон. Трябва добре да се четат указанията – а как всички мразим това, вкл. и аз  Grinning Вчера звънях на 070012777 - много трудно се свързваш, е на 3-тия път разбрахме къде бъркам.


Картите с чип могат да се регистрират в www.epay.bg, но не през техен банкомат!

# 19
  • Мнения: 3 826
да , вярно , че така беше ..и я правят повече от 5 години ...ама вярно търпение му е майката

# 20
  • Мнения: 4 965
Вчера вечерта теглих с тяхна карта от друг банкомат - никакъв проблем, а днес със същата карта платих покупки в магазина... newsm78

# 21
И в Поморие е така,на 30 .04. банкоматите на другите банки съобщаваха,че не може,да се извърши трансакцията,а днес банкомата на ПИБ неработеха.В Поморие тази банка няма клон,т.е. по -никакъв начин,човек неможе да изтегли парите си,как тогава да си плати сметките,след  толкова почивни дни.Ама EVN хич не ги интересува,ПИБ срив ли имат в сиситемата или си правят промени в софтуера.Ако това се беше случило в нормална държава,най-малкото щяха да уведомят клиентите си и да се извинят за затрудненията,които създават на хората

# 22
  • Мнения: 6 417
Аз не знам какъв проблем имат със софтуера, но веднъж месечно ходя в банката и през последните ми три посещения все имаха проблем със софтуера. Едва ли софтуерът им зацикля веднъж месечно, а аз да съм такъв карък, че да улучвам баш точно този час. Върхът беше когато след 1-часово чакане, ме попитаха най-любезно що не ходя да си правя вноските в кварталния клон. Днес с влизането като видях опашката и чух някой да казва думата "софтуер" и веднага дадох кръгом.  Tired

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз нямам какво да тегля за момента, но не за сефте казвам, че ПИБ и персонала им, с който съм се сблъсквала, са кръгли идиоти!  Close

# 24
  • Мнения: 3 861
Оооо, ако принципно си говорим за нещата понякога имам чувството, че най големите идиоти са банкови служители. Да ме извиняват тук четящите и пишещи такива. Имам вземане-даване с четири различни банки между които и ПИБ. Хвани едната, удари другата, умряла работа.

# 25
  • Мнения: 136
Аз нямам какво да тегля за момента, но не за сефте казвам, че ПИБ и персонала им, с който съм се сблъсквала, са кръгли идиоти!  Close
Close вижте и една друга тема във форума, която има отношение по въпроса
Forum.BG-Mamma :: Популярни >>
Клюкарник
Тема: Има ли някоя дама, работеща в банка /по-специално FIB/?
 Close

# 26
  • Мнения: 1 008
Вчера им беше първи ден с новата система, явно още стават фалове. В която и банка да съм била, през първите няколко дни с нова система винаги се работи бавно, стават сривове и пр.
Да, а както е казала и Портокаловото момиче, това не важи само за банките.
Миналата година,когато друга банка смени системата си (Мина на същата, каквато е сега тази на ПИБ)
не работеха с клиенти 2 дни.
И мен не ме кефи как работят хората в държавната администрация, но не пускам теми за това.
Сега поне работното им време за граждани ще стане по-адекватно.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами всичко това може да се дължи на информацията, която днес достигна до мен, че до месец ПИБ ще обяви фалит. Междудругото, ако плащате сметки през Еpay.bg може да ви е направило впечатление, че ПИБ изчезна от опциите. Сега може да се плаща единствено през ЦКБ.

# 28
  • Мнения: 212
Ами всичко това може да се дължи на информацията, която днес достигна до мен, че до месец ПИБ ще обяви фалит. Междудругото, ако плащате сметки през Еpay.bg може да ви е направило впечатление, че ПИБ изчезна от опциите. Сега може да се плаща единствено през ЦКБ.

Брей не думай.  Shocked Ами да отивам тогава да си изтеглям парите от ПИБ.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 21:20 от Борис

# 29
  • Мнения: 1 008
Стига сте всявали излишна паника!
В друга тема ясно се каза, че твърденията за фалит на банки, трябва да са подкрепени от сериозни доказателства. 
Подобни публикации са против закона.
Системата Epay.bg. изчезна заради софтуера, не завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт