Бременна или не???

  • 4 841
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Какво стана с авторката на тази тема?

офф, ми бях се позагубила малко Rolling Eyes ама така или иначе чертичката си остана една Sad
ама аиде пък дано да стане все някога

# 31
Честито и от мене!И ние 2 месеца правихме опити за второ бебче и нищо не стана и вече когато на третия месец ми закъсня само с 1 ден,направих тестот най-обикновените лентички и когато погледнах хоп две еднакво наситени чертички.И сега живот и здраве към края на януари и началото на февруари ще видиме резултата.Дано скоро всички видите така мечтаните 2 чертички!

# 32
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,

И аз съм новак във форума.
Опитваме за бебок от година и половина но без следене на овулацията. Но започнах вече да се стряскам нещо. На 33 години съм , а мъжо е на 38. Преди три години доктор Станков от Шейново ме лекува от папилома вирус, от тогава до сега съм все 1-ва група на цитото, а на всеки преглед доктора ме гледа и казва че матката и шийката са идеални - каквото и да значи това. Миналата седмица ходих пак да се си пусна първите два хормона, слава богу са ОК, а предната седмица си засекох овуто с тест - почти 4 дена. Мъжо също е ОК със спермограмата.
Вече съм леко откачила от очакването дали ще ми дойде или не. Изчетох всички теми относно първите признаци направих си два теста, но за съжаление отрицателни.
Миналата седмица като ми свърши овуто продължиха да ме болят яйчниците , а гърдите ме болят, но предполагам, че е  може би заради М-то, трябва да ми дойде другата седмица. При мен М-то малко е с непостоянна дата.
Остават другите хормони и най-гадното цветната снимка.
Искам да ви попитам дали да не изчакам с цветната снимка и да я направя след още един два опита.
Дайте ми малко надежда

# 33
  • Мнения: 91
Момичета,всички тук ви чувствам ,като сестри.Имаме еднакви проблеми,еднакви очаквания,еднакви страхове и надежди.Разбирам тези,който се вълнуват повече и тези,който се вълнуват по-малко,радвам се за тези,който са успяли.Аз днес съм много тъжна,защото усещам симптоми,че ще ми идва,и се стараех да не се разстройвам,докато не ми се обади една приятелка преди 30 мин.да ми съобщи за раждането на първата си рожба.Толкова тъжа за нашия н-ен неуспех,дори си мисля,че никога няма да ми се случи и на мен да изживея тази радост,затова много ми се прииска да си поговоря с вас.

# 34
Само не се отчайвай,ако отдавна чакаш да видиш двете чертички е нормално според мен да ти е гадно,аз бих си ревнала за 5мин едно хубаво да ми олекне,и съм на принципа "И на моята улица ще изгрее слънце"......горе главата и се радвай за приятелката ти и на теб ще ти се случи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт